Nevesta pre milionára

Reality-TV
Slovensko, 2006

Účinkují:

Vilo Rozboril (moderátor)

Na Slovensku sa rozbehla nová reality show s názvom Nevesta pre milionára, ktorú zahraniční diváci poznajú pod názvom The Bachelor. Princíp je jednoduchý - x dievčat sa stretne v rôznych skúškach aby si získali srdce jedného muža v súťaži - pána milionára. (PROROK14)

Le_Chuck odpad!

Ďalšia pecka z "mojsejovic ligy" (nasledovaná úspešným sequelom), ktorá umožnila davom chrabrých Sloveniek hrdo zabojovať o úprimné srdce nekonečne milujúceho (až v druhom rade milionára) Janka Novotného a neskôr (až v druhom rade úspešného olympionika) Jurka Baču. Toľko koncentrovanej falošnosti znásiľňujúcej význam a všetky možné variácie pojmu láska, musí zamávať aj tým najväčším cynikom. Ale ako potvrdili čísla a tabuľky, (nie len) Slovenský divák je presne na toto zvedavý. 0% ()

MM_Ramone odpad!

Na doméne, ktorá podrobne mapuje a štatisticky hodnotí filmovú tvorbu má podobný produkt nárok na jediné - odpad! Reality show "Nevesta pre milionára" je žiarivým príkladom najsmradľavejšieho filmárskeho hnoja. Slizký zbohatlík niekde z Nemecka, zopár peňazí chtivých sprostých kuriev a moderátor, ktorého keď vidím, tak sa mi nožík vo vrecku otvára, ťuťko Vilík Rozboril. Odporná kombinácia. Odporný odpad!!! ()

Smok odpad!

Všetko sa dá predať. Aj láska. Ale mne bolo z tých dievčat a hezounov vážne zle. Odpad smrdiaci hnilobou. ()

WANDRWALL

Nápad to nebyl špatný. Nešlo ani tak o to, že pravděpodobnost, že se vydaří vztah mezi milionářem a vybranou ženou je velice nízká, jako spíš sledovat postupně ty holky, co jsou zač, jaké jsou, a k tomu je právě optimální poznávat je týden co týden, až k nim jako dívaci zaujmeme nějaké své postoje, ale ty se mohou i měnit. Nejde jen o milionáře, ale i o podobné soutěže, které právě na tom - že odkrývají člověka, ukazují jeho povahu a je to REALITY SHOW, tedy žádný výmysl, tak určitě do televize patří. A jsou určeny těm, co chtějí poznat REALITY, na rozdíl od těch, co jim vyhovují seriály, kde se jen REALITA přizpůsobuje průměrnému divákovi - Růžová zahrada, Rodinné pouta, Letiště atd. ()

Marek1991 odpad!

"Příjmeš moji růži", tak by som toto nazval, veľa srandy som si s tým užil, držal som palce Veronike, zabával som sa, čo vymýšľali, aby zaujali diváka a ženy. Morálny efekt nulový až záporný by som povedal. Moderátor tu zabil čas, ktorý mohol venovať dnešnému Modrému z Neba, toto sa mu nehodilo. Bola to komerčná blbosť na prilákanie divákov na pseudoromantiku. Najviac sa to ukázalo na výlete v Paríži, keď si s jednou užil, a tá potom po vyradení sa urazila a boli tam šumy okolo jej tehotenstva s pánom milionárom. Povaha jeho sa neskôr ukázala, nakoniec sa rozprávka z pochopiteľných dôvodov nekonala, bolo to celé strašne falošné, skrátka nízka úroveň televíznych relácii. Jan Novotný alias Honzík Novotný bol najväčším gólom toho celého. 0%, odpad a hanba televízií, tak by som to popísal. Ženy dávajte si pozor, to je môj odkaz, dúfam že to správne pochopíte! Nevesta pre milionára = Odpad! ()

Z0oMb3E odpad!

Prečo sa o mňa nebijú také ku*vy? Však medzi mnou a Novotným nieje rozdiel ...nó malý... Neviem tak bu*eransky povedať -přímeš moji rúži?- ()

corona odpad!

najskôr víťazka cudne klopila zrak a tvárila sa ako stelesnenie nevinnosti, potom keď si ju Honzík vyvolil za nastávajúcu šepkala mu do ucha že je to ako sen a teraz si nepraje akúkoľvek prezentáciu svojej osoby s touto show, no to tam sprostá nemala loziť, teraz veľmi dlho bude Honzíkova nevesta, hmmm a neviem čo bol doteraz najväčší odpad: Nevesta, Mojsejovci alebo BigBrother ??? ()