Nevesta pre milionára

Reality-TV
Slovensko, 2006

Účinkují:

Vilo Rozboril (moderátor)

Na Slovensku sa rozbehla nová reality show s názvom Nevesta pre milionára, ktorú zahraniční diváci poznajú pod názvom The Bachelor. Princíp je jednoduchý - x dievčat sa stretne v rôznych skúškach aby si získali srdce jedného muža v súťaži - pána milionára. (PROROK14)

tom88

Ďalšia zbytočná reality show, zbytočne naťahovaná, zdĺhavá nuda, ktorú z absolútnej biedy vytŕha len zopár momentov, ktoré aj tak za moc nestáli. ()

wosho odpad!

Nakopat jim všem huby, kundy i ptáka!!!!!!!!! Ohavnost z tohoto druhu zábavy je přímo urážející. Nemám nic proti seznamkám a podobným pořadům pro ostýchavé či exibicionisty. Ale proti tomuto hnusu ano. ()

jedenzdvoch odpad!

Keď si chcem zapnúť program kde nájdem hľadanie skutočnejšej lásky ako bola v Neveste pre milionára tak si zapnem porno ()

Blader589 odpad!

Toto je ako Mojsejovci prestne to iste si myslim-odpad.Je to 1 triedná kravina.Všetky dievčata čo tam boli sa Honzovi strakali do spodnej časti tela.A ked jedna vyhrala Honzík sňou bol asi tak 1 rok viac nie a tak očom bola táto Reality-TV. Ja vam to poviem ona bola otom aby len Markíza zarobila tak potrebovala voľaku kravinu čo bude dlho trvať a aj tak sa s konči ako to bolo na začiatku. ()

Marina111

Možno tých mojích 5 * pôsobí ako výsmech - ale pomôžem si ? Viem, morálna, duchovná či kultúrna hodnota žiadna, čo sa budeme okolkovať, somarina prvej triedy, a aj tak som to svojho času mala rada, a vôbec - nakoľko takých k*riev poznám aj v reálnom živote veľa, o to viac musím oceniť projekt, kde sa podobné typy (samy) zosmiešňujú jedna radosť, a ani o tom neraz, chudery, netušia ... A narozdiel od chudiniek strápňujúcich sa pre nejakých primitívnych chmuľov titulujúcich sa farmári, toto sa aspoň snažilo o nejaký ten štýl ... Malometský, snobský, ale i tak. Je mi jasné, že keby sa Nevesta pre milionára nevysielala vtedy, keď sa vysielala, ale až teraz, asi ju s patričným znechutením hodím do odpadu, takto však pre mňa ostáva milou spomienkou na všetky tie "úprimné" dievčence schopné spraviť možné i nemožné pre to, aby zaujali diváka a najmä údajného milionára, otrasne slizkého Honzíka, s ktorým by nebyť jeho údajných bankových kônt neprehovorila žiadna z nich asi ani slovo ... Iba žeby ich naozaj priťahoval úlisne pôsobiaci metrosexuál už na prvý pohľad pôsobiaci falošnejšie ako bankovky z Monopol ? ()

Martyr

"Honzik, povedala som ti uz aby si si odkladal tie nohavice..." . Takto nejako sa zacalo rozpadat nadejne manzelstvo Honzika a jeho vyvolenej zachytene na skrytu kameru tusim v Thajsku... NIKDY NEZABUDNEM ! ()

R4D0

X trápnych škaredých dievčat teda aspoň si myslím že dievčat lebo výzorom sa podobajú na dedinské hermafrodity ktoré sa zrejme pchajú honizíkovi do zadnice a on ich pekne jednu po druhej odpaluje možno to sa my jediné páčilo ale vcelku sranda sa pozerať na výraz "dievčat" ktoré čakajú,čakajú čakajú a zrazu Honzik povie bolo my potešením ale nie ste môj typ... ()