Slovensko má talent

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní / Hudební
Slovensko, 2008

O čem tato soutěž je? V každé soutěži jde o to, aby se našli nejlepší z nejlepších. V této soutěži se hledají lidé, kteří jsou nejlepší v čemkoliv. Nemusí umět jen zpívat nebo tancovat. Stačí, když budou talentovaní třeba ve vyprávění, krkání, bojových sportech, kouzlení, žonglování atd. (c.tucker)

T2

Nič nové pod slnkom trend superstar zachovaní ale už to dosť nudí, ešte že tam je ten Habera a zopár slušných talentov. /40%/ ()

tron

„Je veľká pravdepodobnosť, že ak súťaž vyhrá grgajúci chlapec, Slovenská republika bude vylúčená z Európskej únie,“ vyhlásil tradične sucho Jan Kraus a jeho veta patrila k zopár veciam, ktoré ma v tejto markizáckej drahej a údajne rekordnej šou pobavila. Inak ma zaskočila, aké krátke to vzhľadom k vloženým financiám a ambíciám bolo a navyše - formát sa dal určite upraviť tak, aby nemal moderátorov (skôr ako pôvabnej rosničke Barborky Rakovskej moderovanie nepristalo Marošovi Kramárovi) a vôbec, neodsýpalo to tak, ako prvé „Slovensko hľadá SuperStar“. Našťastie čo-to zachránili porotcovia Habera s Krausom (Adela Banášová len šikovne využila, že jej malý slovenský trh zatiaľ nie je presýtený). Úroveň súťažiacich samozrejme premenlivá, každopádne program ponúkol niekoľko prekvapivých (maďarský mladík, ktorého tradične nevychované bratislavské publikum ponížilo v priamom prenose, sa behom dvoch večerov vypracoval na veľký potencionálny herecký talent) až dojemných vystúpení (sestry Bilíkové). Nuž a hoci som rád, že prítomnosť experta na tzv. životný štýl, Bruňa Cibereja, sa obmedzila na ešte ako-tak znesiteľný hlas, výsledok stále budí skôr rozpaky. V čele s finálovým rozhodnutím, ktoré veľa vypovedá o slovenskom národe, ktorý nedožičí skutočne talentovaným ľuďom (operetná diva p. Vrábelová) a namiesto toho, aby finančnou odmenou podporil talent, ktorý financie vyložene potrebuje (nákup rekvizít, cestovanie – tanečníčka Paulína Doubravová), radšej na druhé miesto s neznášanlivosťou sebe vlastnou posadí „neskazené“ ani nie sedemročné dievčatko (prečo? Lebo má pekné vrkôčiky a je oblečené v kroji). Víťazom sa stala tanečná (inak ale výborná) skupina len preto, lebo slovenský národ so závisťou sebe vlastnou odmietol dať výherné tri milióny jedinej osobe. ()

Dellamorte

Supersráč, Giga talent ? Vo všetkých formátoch chýba to, čo je v názve týchto ohyzdností. Pokora, skromnosť , a talent. Nemám v úmysle rozkroćiť F*ck bull book, aby som to okecávala, rátala štatistiky.... Takto aspoň skrátim chvíľku oponentomhttp://www.youtube.com/watch?v=VYd_doxZIYM&feature=related Možno to patrí do Supersráč, ale je Mi to putna - Okrem Paľa/ Adely/ božského Maroška/ to snáď pochopí aspoň niekto.Totiž takto sa snúbi krása s talentom - a naopak. Perverznosť tunajšej výroby nehodnotím, lebo je až prílišným neseparovaným odpadom. ()

genetique

Kvalitná zábavka plná zaujímavých vystúpení, o ktorú sa neobyčajne obyčajní a hlavne nadaní ľudia. Show, ktorú som pozeral len kvôli talentovaným jedincom (zo začiatku aj tým menej nadaným :)). Show, ktorú si najviac vychutnáte, keď si to nahráte a potom si pozriete len samostatné vystúpenia súťažiacich a potom aj niekedy trefné a hlavne vtipné názory poroty. Zabité štyri hodiny v nedeľu večer, plné reklám a utrápených moderátorov Kramára Kramára a Barbory "zabudolsompriezvisko" sa potom skrátia na necelú hodinku skvele využitého času a zábavy. Slovenskému talentu dávam 90%, show ako celku 70%. ()

kingik

Nebaví mě druh této úpadkové televizní zábavy a co tam chodilo za talenty to snad ani není pravda a někteří přísným sítem poroty dokonce prošli i dál, což už byl fakt vrchol. Porota byla protivná a arogantní. Nějaký malý kluk tam krkal a prošel dál, ale prostě fakt děs. Ani nevím kdo to nakonec celkově vyhrál, ale je to jedno, protože mě to přestalo bavit. ()

Tomco

Zabiják času a viacmenej aj shit - i keď pred niektorými talentami fakt klobúk dole. Absolutórium pre blonďatú pitchku - moderátorku, ktorá by mala toto povolanie ihneď nechať!! ()

evulienka3 odpad!

Som nevedela, že stačí navštíviť herecký profil Maroša Kramára a zistím, že hral ale najmä účinkoval takmer vo všetkých slovenských "skvostoch"...no ale aspoň som sa nahodnotila so sýtosti! ()

Katullka

Slovenský talent se dá relativně překousnout, u něho si člověk říkal: "Zase jsou o krok dál..." Po uvedení česko-slovenské verzi: "Zase jsou všichni idioti.." ()

PROROK14

Videl som všetky časti. Castingy, semifinálové kolá aj finále. Môj favorit nevyhral takže serem na to. A ešte sa mi nepáčilo ako porota posunula ďalej tie sestry, z ktorých je jedna retard. Ja by som určite posunul toho čo hral na husličkách lebo si myslím, že má oveľa väčší talent. Všetko. ()

BigDeal

Dobre sa na to pozerá, je to návykové a čas pritom rýchlo uteká. Jediná vec, no podstatná, ktorá túto celkom slušnú show utápa je dvojica moderátorov tvorená z falošne hrajúceho Kramára a veľmi atraktívnej, no nevýraznej a väčšinou len pritakávajúcej Rakovskej. V konečnom dôsledku je to ale jedna z najlepších zábavných relácií, ktoré môžeme v súčastnosti vidieť na obrazovkách TV. ()

Marek1991

Táto šou bola pre mňa celkom zábavná z určitého pohľadu. Inak musím sa priznať, že už ani neviem kto presne tam súťažil, ale spomínam si na začiatočnícke vystupovanie Barbory Rakovskej, ďalšej blondínky z komerčnej televízie, ktorá nimi doslova hýri. Ja som sa popravde na to pozeral niekedy len kvôli nej, lebo sa mi ako žena páčila a stále páči. Taktiež Pavol Habera bol a je ešte mojím obľúbeným porotcom v týchto "lacných" komerčných zábavných reláciách. Bol som zvedavý aj na vystupovanie trojice Kramár, Banášová a Kraus, lebo od nich som čakal zábavu. Nejaká nakoniec aj bola, ale nebolo jej veľa. Opäť to u mňa veľmi prepadlo a už vtedy som zisťoval, že to vlastne pozerám niekedy len kvôli niektorým osobám alebo nejakej zábave, ktorá mi v tú chvíľu niekedy chýbala. István Habodász bol vlastne človek na ktorého si spomínam spätne po prečítaní jedného komentára tu. To bol človek na ktorom som sa veľmi zabavil, najmä kvôli jeho reči a recitovaniu, ktoré vyznelo veľmi smiešne najmä v časoch slovensko-maďarských rozporov. Ak mám byť objektívny, ale zároveň to posúdiť svojím subjektívnym názorom, v žiadnom prípade sa necítim tak, aby som tomu udelil viac ako jednu hviezdu. ()

corona odpad!

grgajúci chlapec a sklamané detičky, ktoré mali naplniť nenaplnené nereálne ambície svojich rodičov??to snáď nie!! a celé to zaklincovala moderátorská dvojica, žiaľ bez talentu a mám obavy že po finálovej desiatke už mesiac po skončení ani ten povestný pes neštekne ()

Kuzlo

Bavím sa ako dlho nie. Jediný dôvod prečo nedám štvrtú hviezdu je Maroš Kramár. Jeho silený úsmev aj humor ma vyslovene iritujú. ()

Martin741

A nebolo uz tych rychlokvasiek dost, co vyprodukovala Superstar 1 ? No nic, "celebrity" typu Habera, Kramar zdaleka obchadzam. 11 % ()