Hip Hap Hop (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Československo, 1992, 34 min

• Elfias Dóže

Modří už vědí. A ví i občasní diváci ČT déčka a pamětnici; totiž to, co je košanda a kuličky štěstí, že AZ-Kvíz není jedinou soutěži veřejnoprávní televize, kde máme možnost vidět naší, vaší moderátorku snad s nejdelším příjmením, které znám, Evu Brettschneiderovou-Machourkovou, a že soutěže pro děti nám vcelku jdou, želbohu jich je jako šafránu... :/(16.11.2014)

• MM_Ramone

Nudná vedomostno-športová súťaž pre žiakov základných škôl. Natáčaná v televíznych štúdiach vyzdobených lacnými rekvizitami. Samotné súťažné disciplíny boli jedným veľkým trapasom. Neprofesionálni moderátori a kopec malých sopliakov v relácii s hlúpym názvom "Hip Hap Hop". Nemá to žiadnu filmovú hodnotu! Hip hop je však ešte odpornejší odpad! :-D(6.12.2008)

• Dadel

Hon-zo! Hon-zo! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Martine! Martine! Len-Ko! Len-ko! Bá-ro! Bá-ro! Hon-zo! Hon-zo! Martine! Martine! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine! Len-Ko! Len-ko! Bá-ro! Bá-ro! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Bá-ro! Bá-ro! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine!.......z tohohle nacvičeného unifikovaného (všichni fandili všem) povzbuzování od dětského publika během "košandy" mám ještě dnes noční můry.(7.12.2008)

• Kirman

Je člověk, který měl radost ze závěrečné sprchy zlomyslným parchantem? Né, v žádném případě nemyslím sebe (vůbec nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí)...dobrá tedy, uvedu to na pravou míru. Nezáviděl jsem výhru (to byly mimo jiné i krabice džusů, že?), nejsem nepřející, ale fascinovala mě ta vteřina, dvě, když dítko zatáhlo za provázek a čekalo... "zlatý déšť" znamenal "velké h*vNIC" (no tak jó, drzejm, blbejm, pihotavejm a zrzavejm dětem, včetně možných kombinací, jsem koupel více či méně přál vždy).(9.11.2013)

Tohle jsem poměrně pravidelně sledoval dávali to vždy v sobotu ráno a já vyspával po flámu bylo mě všelijak a já sledoval tuhle soutěž a soutěžil také ,hlavně ve kvízu. Vždy jsem se těšil jestli budou padat kuličky štěstí a nebo voda. (vždy mě zajímalo jestli mají děti sebou náhradní oblečení , když jsou turch) Tohle byla pohodává soutěž o pěkné ceny pro děti.(23.1.2009)