poster

Hip Hap Hop (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Československo, 1992, 34 min

 • MM_Ramone
  odpad!

  Nudná vedomostno-športová súťaž pre žiakov základných škôl. Natáčaná v televíznych štúdiach vyzdobených lacnými rekvizitami. Samotné súťažné disciplíny boli jedným veľkým trapasom. Neprofesionálni moderátori a kopec malých sopliakov v relácii s hlúpym názvom "Hip Hap Hop". Nemá to žiadnu filmovú hodnotu! Hip hop je však ešte odpornejší odpad! :-D(6.12.2008)

 • duklak2
  ****

  Nikdy nezapomenu na překrásná sobotní dopoledne před pár lety. Nezapomenutelná soutěž a jsem nesmírně rád, že je i zde na CSFD. Jen by si zasloužila červený čtvereček. Populární "košanda" se mi velmi líbila, jen mě trochu vadilo, jak při ní byl velký hluk od povzbuzujícího obecenstva. Všichni fandí všem:-). Finálová hra hádání postupně odkrývaného obrázku mě přišla trochu těžká, i když asi více hlav více ví:-). Otázka moderátora soutěže „a žlutí/červení/modří již vědí“ je nesmrtelná. Na wikipedii jsem našel zajímavost se kterou se s vámi musím podělit. V roce 1993 otiskl časopis Sorry kreslený vtip, zobrazující scénu z této soutěže. Na síti obrazovek byla jako obrázek zčásti odkryta vulgární kresba (symbol vulvy), přičemž moderátor pronáší právě onen okřídlený dotaz „…a modří už vědí…?“ Tento vtip se po otištění stal velmi populárním, mezi lidmi putovaly jeho fotokopie a tiskl se i na trička. Během času je původní karikatura stále více zapomenuta, její slovní citace se osamostatňuje a význam se posouvá k obecnějšímu idiomu. A na závěr nesmí chybět mé hodnocení. Tato soutěž má ode mě 85% a vy ostatní se polepšete.(8.12.2008)

 • Kirman
  **

  Je člověk, který měl radost ze závěrečné sprchy zlomyslným parchantem? Né, v žádném případě nemyslím sebe (vůbec nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí)...dobrá tedy, uvedu to na pravou míru. Nezáviděl jsem výhru (to byly mimo jiné i krabice džusů, že?), nejsem nepřející, ale fascinovala mě ta vteřina, dvě, když dítko zatáhlo za provázek a čekalo... "zlatý déšť" znamenal "velké h*vNIC" (no tak jó, drzejm, blbejm, pihotavejm a zrzavejm dětem, včetně možných kombinací, jsem koupel více či méně přál vždy).(9.11.2013)

 • Italiano
  ****

  Můj nejoblíbenější soutěžní pořad v 90tých letech..Nedávno jsem koukal na jeden díl na youtube.com a smál jsem se tomu jak potrhlej :-) Košanda mi přišla hodně trapná, hlavně ten týpek, co dělal rozhodčího - ten byl jetej. :-), ale jinak pořad nepostrádal nic, co by měla mít každá soutěž - hodně disciplín, aby se děcka bavila.(27.6.2009)

 • kubik 7
  ***

  Pořad mého dětství :o) Nedávno jsem znovu zhlédl starý díl a nostalgicky zavzpomínal na víkendová rána, typické disciplíny a nezapomenutelnou závěrečnou sprchu v případě neúspěchu. Docela mě z dnešní perspektivy překvapilo, jak byl na danou dobu dobře sestavený, jaké zajímavé disciplíny v něm figurovaly. Byť by byl samotný pořad pro dnešního diváka nudný a zdlouhavý (popř. humorný), domnívám se, že po obsahové stránce by neměl v rámci dnešní nabídky soutěžních pořadu pro malého diváka konkurenci.(1.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace