poster

Hip Hap Hop (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Československo, 1992, 34 min

 • Elfias Dóže

  Modří už vědí. A ví i občasní diváci ČT déčka a pamětnici; totiž to, co je košanda a kuličky štěstí, že AZ-Kvíz není jedinou soutěži veřejnoprávní televize, kde máme možnost vidět naší, vaší moderátorku snad s nejdelším příjmením, které znám, Evu Brettschneiderovou-Machourkovou, a že soutěže pro děti nám vcelku jdou, želbohu jich je jako šafránu... :/(16.11.2014)

 • H34D
  **

  Hip Hap Hop je soutěž, která vás může bavit jen tehdy, pokud váš věk nepřevyšuje věk účastníků, jinak opravdu nevím. Já viděl jen pár dílů někdy ve svých 10-12 letech a to tehdy, kdy se nudou nedalo už nic jiného dělat, dobrovolně bych si k tomu určitě nesedl... Na druhou stranu pro menší děti proč ne, je tam pár jednoduchých soutěží o debilní ceny a dospělí své dětičky krásně povzbuzují :) Navíc to určitě není zdraví škodlivé jako třeba Teletubbies, že jo... 4/10(12.12.2008)

 • Dadel
  *

  Hon-zo! Hon-zo! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Martine! Martine! Len-Ko! Len-ko! Bá-ro! Bá-ro! Hon-zo! Hon-zo! Martine! Martine! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine! Len-Ko! Len-ko! Bá-ro! Bá-ro! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Bá-ro! Bá-ro! Martine! Martine! Hon-zo! Hon-zo! Len-ko! Len-ko! Martine! Martine!.......z tohohle nacvičeného unifikovaného (všichni fandili všem) povzbuzování od dětského publika během "košandy" mám ještě dnes noční můry.(7.12.2008)

 • Kirman
  **

  Je člověk, který měl radost ze závěrečné sprchy zlomyslným parchantem? Né, v žádném případě nemyslím sebe (vůbec nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí)...dobrá tedy, uvedu to na pravou míru. Nezáviděl jsem výhru (to byly mimo jiné i krabice džusů, že?), nejsem nepřející, ale fascinovala mě ta vteřina, dvě, když dítko zatáhlo za provázek a čekalo... "zlatý déšť" znamenal "velké h*vNIC" (no tak jó, drzejm, blbejm, pihotavejm a zrzavejm dětem, včetně možných kombinací, jsem koupel více či méně přál vždy).(9.11.2013)

 • duklak2
  ****

  Nikdy nezapomenu na překrásná sobotní dopoledne před pár lety. Nezapomenutelná soutěž a jsem nesmírně rád, že je i zde na CSFD. Jen by si zasloužila červený čtvereček. Populární "košanda" se mi velmi líbila, jen mě trochu vadilo, jak při ní byl velký hluk od povzbuzujícího obecenstva. Všichni fandí všem:-). Finálová hra hádání postupně odkrývaného obrázku mě přišla trochu těžká, i když asi více hlav více ví:-). Otázka moderátora soutěže „a žlutí/červení/modří již vědí“ je nesmrtelná. Na wikipedii jsem našel zajímavost se kterou se s vámi musím podělit. V roce 1993 otiskl časopis Sorry kreslený vtip, zobrazující scénu z této soutěže. Na síti obrazovek byla jako obrázek zčásti odkryta vulgární kresba (symbol vulvy), přičemž moderátor pronáší právě onen okřídlený dotaz „…a modří už vědí…?“ Tento vtip se po otištění stal velmi populárním, mezi lidmi putovaly jeho fotokopie a tiskl se i na trička. Během času je původní karikatura stále více zapomenuta, její slovní citace se osamostatňuje a význam se posouvá k obecnějšímu idiomu. A na závěr nesmí chybět mé hodnocení. Tato soutěž má ode mě 85% a vy ostatní se polepšete.(8.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace