Ztracený poklad Aztéků

(TV film)
  • Kanada The Lost Treasure of the Grand Canyon (více)
všechny plakáty

Počátkem 20. století cestovala expedice vedená profesorem Samuelem Jordanem hluboko do Velkého kaňonu, aby tam našla pověstmi opředené ztracené město. Celý tým se však ztratil. Když profesorova dcera Susan (Shannen DohertyBeverly Hills 90210, Zkurvená nuda) dovede do nezmapovaného údolí záchranářský tým, objeví starověkou civilizaci, jíž vládnou divošští bojovníci. Podle pověsti je právě zde, kdesi hluboko v podzemí ukryt i tajemný poklad Aztéků střežený mytologickou příšerou, živící se lidskými obětmi. Povede se výpravě uniknout ze ztraceného města, plného bohatství a zla? (oficiální text distributora)

hippyman odpad!

u Huitzilopochtliho, to bylo silný kafe i po lahvince krvavého bordó... musím přiznat, že něco takového jsem nečekal ani v nejhorších představách! čert vem, že je to "jen" TV film, je mi jasný, že rozpočet nebyl vyšší než cena drog, který bych musel do sebe vpravit, abych tomu přilepil aspoň jednu hvězdu... ale tak příště snad radši místo toho dokument o tuleních nebo tak... Brenda se herecky (ani jinak) moc neposunula, prostě Zkurvená nuda na druhou! odpad! ()

Smok odpad!

Obsah: Odehrává se v Grand Canyonu. Prosím prepísať na: Odohráva sa kdesi v interiéroch kanadského štúdia medzi plastovými variáciami na tému kameň za 5Kčs. Snímané kamerou v štýle šialených zoomov a strihov s aztéckym "hadom smrti" presvedčivým ako zo strašidelného zámku z kolotočov za dedinou, pomedzi ktoré sa špacíruje už dosť odrastená Brenda. Takýto hnus neni ospravedlniteľný ani pod hlavičkou TV film. A propos, nejak som si nevšimol ten poklad....??? ()

predators odpad!

Už dlouho jsem neviděl tak špatný film. Toto není ani béčková, dokonce ani céčková kategorie. Na druhou stranu jsem se párkrát zasmál...ale tomu, jak je tento film dementní. :-) Zajímavosti: Film obsahuje několik "skvělých" momentů. Zaujal mě ten, kdy padne věta, že "tam někde pobíhá 500 aztéčanů". Jenže já jich za celou dobu napočítal zhruba 20! :-) 5% ()

Ainy odpad!

Normálně jsem tady hledala smějící se smajlíky se slzičkama :-)) Ne jako já obyčejně odpadem neplýtvám a jen tak něčemu ho neudělím. Pokaždé se snažím najít něco NĚCO! co by stálo alespoň za tu jednu jedinou, jenomže kde nic není ani hvězda nepadá. Majkle puomiň, ale ani Tys to nezachránil, byť jsi byl jediný, na koho se dalo koukat a ke všemu jsi má oblíbená SG1. ()

Arkos

Céčkový dobrodružný film, na kterém je bohužel vidět, kolik do něj tvůrci investovali. Divadelní kulisy, vesměs odstrašující herecké výkony a k tomu buclatá Shannen Doherty. Na druhou stranu musím přiznat, že v této kategorii jsem viděl již dost daleko horších výtvorů /viz Kyklop/ a tenhle film jsem strávil celkem v pohodě, k čemuž přispěl jediný opravdu hrající herec Michael Shanks. Takže dneska budu vyloženě rozhazovačný a dám 2 hvězdy. ()

• Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii. (Terva)
  • Příjmení Langford se v souvislosti s archeologií objevuje i v díle "Rošťáci" seriálu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). Deanna Troi říká omládlému kapitánovi Picardovi, že by mohl čas využít pro své záliby. Picard poté Deanně říká, že by mohl přijmout nabídku doktorky Langfordové a navštívit zříceniny na planetě Suvin IV. (VMa)
  • Michael Shanks zde hraje archeologa Langforda. Archeologa, resp. egyptologa, hraje i v seriálu Hvězdná brána (od r. 2007), kde ale příjmení Langford nosí žena, a to žena, která Daniela Jacksona (Michael Shanks) přivede k projektu Hvězdné brány (Catherine Langford). (VMa)