Ztracený poklad Aztéků (TV film)

• Kanada

Harvey Kahn

Scénografie:

Rick Willoughby
  • El_Rabbit

Nenarocna zabava typu C :D Bylo to docela trapny, ale pobavilo to. Takovej dobrodruznak na naky odpoledne, kterej zapricini vypnuti mozku, kdyz se ma clovek ucit treba jako ja na zkousku ;) Trochu taky pridavam na hodnoceni diky Shanksovi, docela mu ta argeologie jde uz od Stargate. Jinak ostatni herecky vykony a pocitacovy triky na urovni pohadek z kanalu Jetix :D(26.5.2009)

• honajz

Naprosto nelogický poklus o dobrodružný film, kde nechápete nic - proč monstrum nechalo taťku asi tak třikrát naživu?, Co vlastně to monstrum bylo zač?, Jak to, že jednou indiáni zabíjejí na potkání, a pak je jim jedno, když někdo běhá po svatyni a všechno jim rozbíjí a ještě všechny mlčky propustí? Atd. atd. Naprosto ploché charaktery postav, tlustá Shannen Doherty v nějaké pytlovině, která vypadá na 50 let a značně, ale značně vyžile, až se divíte, že někdo může tvrdit, že se do ní zamiloval. Nefunguje ani ona dobrodružná složka - přežívající Aztékové v zapadlých horách Kalifornie? Jak tam žili? Co jedli? koho obětovali, když zrovna nešel kolem nějaký archeolog? Pokud sebe, tak by asi moc dlouho nepřežili. Ženy a děti asi neměli, nejsou vidět. A k tomu pokus o "akční", rozuměj stále roztřesenou a zoomující kameru, fuj, z toho bolely oči.(20.7.2010)

• italka63

Je neuvěřitelné, co všechno dokáží tvůrci zpatlat dohromady. Trapný děj, trapné kulisy, podivní herci....jediné, co mě zaujalo, byl zelený plivanec podivného slizu, který prskla -a netrefila-prapodivná létající bájná příšera na statečného mladého muže, který se jí vůbec nebál a hrdinně vzdoroval a bojoval. Tak právě ten prskanec mě evokoval Vetřelce a to mě tak dostalo,že mi smíchy spadl obsah lžičky jogurtu na tričko. Jo jo -pořád se něco děje:-) :-)(16.3.2014)

• Linsang

Jsem v pokušení dát tomuto filmu plný počet bodů, protože jsem se celou dobu naprosto královsky bavila. Problém je, že to asi nebylo záměrem tvůrců. Něco tak amatérského jsem už dlouho neviděla. Naprosto otřesné herecké výkony, proti kterým jsou ochotnická vystoupení na venkovských slavnostech výkony hodnými Oscara. Ještě větší kalibr jsou ovšem neskutečné scénky, kdy se hrdinové schovávají za kameny či tam různě pobíhají, aniž by byli spatřeni. O dalším dění ve vesnici Aztéků ani nemluvě... Tady je zkrátka špatně úplně všechno. Jediná hvězdička z nostalgie za mého velkého oblíbence Michaela Shankse, kterého se tímto zároveň ptám - Michaeli, proč?????????(27.8.2012)

• sona123

Dostala jsem, co jsem předpokládala, že dostanu. Béčkový film, klasickou zápletku, příšerné dialogy a ano, zde i velmi viditelnou nízkorozpočtovost. A proto nejsem znechucená, ani naštvaná, ani překvapená. A s klidným srdcem dám dvě hvězdičky, které filmům tohoto typu dávám, jsem-li nucena je vidět.(27.8.2012)

• - Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii. (Terva)

• - Příjmení Langford se v souvislosti s archeologií objevuje i v díle "Rošťáci" seriálu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). Deanna Troi říká omládlému kapitánovi Picardovi, že by mohl čas využít pro své záliby. Picard poté Deanně říká, že by mohl přijmout nabídku doktorky Langfordové a navštívit zříceniny na planetě Suvin IV. (VMa)

• - Michael Shanks zde hraje archeologa Langforda. Archeologa, resp. egyptologa, hraje i v seriálu Hvězdná brána (od r. 2007), kde ale příjmení Langford nosí žena, a to žena, která Daniela Jacksona (Michael Shanks) přivede k projektu Hvězdné brány (Catherine Langford). (VMa)