Vůně jehličí (TV pořad)

Jan Eisner

Ivo Fischer

Takové nijaké...(25.12.2014)

• LadyPupu

To je paráda, panečku. Ivetka v dobách své největší krásy se špatně ohrnutým límečkem a utahanou písní, rozjuchaná Naďa s obr brejlema, skotačící Preiss atd. To vše pod taktovkou mistra Munzara. Za mých dětských let ok, ale teď už je to fakt dost vyčpělý.(26.12.2015)

Tahle vánoční herecká setkání většinou dokáží na televizní obrazovce navodit příjemnou sváteční atmosféru. Konkrétně tento pořad mi ale příliš nenachnul. Z průměru příliš nevybočil.(12.6.2013)

ČT zase něco vytáhla se svého bohatého archívu a tentokrát naservírovala vánoční besedu z roku 1987 pod vedením Luďka Munzara s herci, zpěváky a Dětským sborem Jiřího Chvály. Poměrně nezajímavé povídání a čtení z knihy doplňují vánoční písničky zúčastněných aktérů a z dnešního pohledu zajímavá účast "princezny" Bartošové. Notně průměrný a ničím výrazný pořad.(26.12.2014)

Krátká vánočně-sentimentální záležitost, nenavodí sice vánoční atmosféru, ale ani vám ty Vánoce neznechutí. Škoda, že už se takové pořady v televizi nevysílají... btw. ta mladá Bartošová :-D(11.12.2011)