poster

Vůně jehličí (TV pořad)

Hudební

Československo, 1987, 55 min

Režie:

Jan Eisner

Scénář:

Ivo Fischer
 • sator
  ***

  Takové nijaké...(25.12.2014)

 • LadyPupu
  *

  To je paráda, panečku. Ivetka v dobách své největší krásy se špatně ohrnutým límečkem a utahanou písní, rozjuchaná Naďa s obr brejlema, skotačící Preiss atd. To vše pod taktovkou mistra Munzara. Za mých dětských let ok, ale teď už je to fakt dost vyčpělý.(26.12.2015)

 • lubospoti
  ***

  Tahle vánoční herecká setkání většinou dokáží na televizní obrazovce navodit příjemnou sváteční atmosféru. Konkrétně tento pořad mi ale příliš nenachnul. Z průměru příliš nevybočil.(12.6.2013)

 • otík
  ***

  ČT zase něco vytáhla se svého bohatého archívu a tentokrát naservírovala vánoční besedu z roku 1987 pod vedením Luďka Munzara s herci, zpěváky a Dětským sborem Jiřího Chvály. Poměrně nezajímavé povídání a čtení z knihy doplňují vánoční písničky zúčastněných aktérů a z dnešního pohledu zajímavá účast "princezny" Bartošové. Notně průměrný a ničím výrazný pořad.(26.12.2014)

 • Zíza
  ***

  Krátká vánočně-sentimentální záležitost, nenavodí sice vánoční atmosféru, ale ani vám ty Vánoce neznechutí. Škoda, že už se takové pořady v televizi nevysílají... btw. ta mladá Bartošová :-D(11.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace