Křížová palba

Krížová paľba

Crossfire

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2008, 94 min

Od svižného akčného začiatku sa film bohužiaľ preniesol do rozťahanej kriminálky. Nie síce vyložene zlej, ale dosť priemernej. Raz stačilo.(12.7.2009)

• cielnyl

Pro mě jeden z těch filmů, u kterých po týdnu zapomenu děj, obsazení, název... Zkrátka ničím mě to nenadchlo.(22.7.2014)

Velice dobrý film, který mně vyloženě sedl. Je to taková typická francouzská akční krimininálka, která sice nemá vyloženě úchvatný děj, ale má vynikající atmosféru /např. policejní stanice nemá chybu/, výborný je Richard Berry a ani závěrečná střílečka není špatná. Prostě pro mě velice příjemné překvapení.(22.6.2009)

I přese všechna ta klišé a předvídatelnost "Křížová palba" dokazuje, že francouzská kriminálka je stále kvalitní a hlavně zábavný žánr, který solidně reprezentují i jiná jména než jen Olivier Marchal nebo Jean-Francois Richet.(3.5.2014)

Docela slušné krimi, kterému trochu sráží vaz závěrečná akční přestřelka jako vystřižená z nějakého béčka. Síla tkví v hereckém týmu - Richard Berry má charisma na rozdávání, Aissa Maiga je v každém filmu roztomilá, Pascal Elbé proměnlivý, Zabou Breitman zase šarmantní dáma. Trošku vylepšit scénář a byla by na světě další vynikající francouzská krimi.(23.11.2009)