poster

Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

 • Kámen
  *****

  Normálně bych asi pět hvězdiček nedal, ale Aleš Háma to drží nad vodou, je fakt sympatickej, srší vtipem a je těžce v pohodě (na rozdíl od Moniky Absolonový, ať laskavě promine, ale mluví příliš potichu, většinou neví ani o čem mluví ... prostě jí to nevěřím a o vtipnosti Aleše si může nechat jen zdát) , navíc Taxíkem se fakt bavím, ostatně moje aktivní účast spolu s manželkou (natáčení 3 tejdny před svatbou - vysílání měsíc po svatbě) spojená s výhrou, to potěší :-)(14.8.2013)

 • triatlet
  **

  Viděl jsem asi tři díly a už při druhém jsem si říkal, že to ti nicnetušící lidé asi hrají. Což se potvrdilo, když jsem se dověděl, že kolegovi EH zastavil taxík úplně náhodou v Jihlavě a Háma úplně náhodou oslovil zrovna Emana, který byl už asi v deseti televizních soutěžích:-) Na díl s Emanem se ale zpětně určitě podívám.(11.12.2008)

 • Nerd4Dreaming
  ****

  Bejt to všechno reál, dal bych za pět, tyhle soutěže mě baví. Ale reál to bohužel není, vše je domluveno předem, podepsaná smlouva. Místo vyzvednutí i destinace vám zadá štáb. Pokud něco vyhrajete, můžete s tím odejít za nejbližší roh, pak se vypnou kamery, peníze vrátíte, počkáte až vám to zdaní a za pár měsíců pošlou na účet. Na závěr se vám snažej nakecat, že občas nabírají i náhodný cestující ale to je jenom chabej pokus jak zabránit týhle absolutní pravdě. Sorry, že jsem vám vzal iluze :))(28.2.2015)

 • type_B
  **

  Jako vědomostní soutěž nic moc, ale jinak je to asi jediná Hámova role, která mu sedne. Všechny ostatní jsou tragédie. No, že mu sedne... Když jste ochotní překousnout jeho vlezlé a místy nejapné chování a když jste schopni přistoupit i na jeho stále se opakující, upocený humor, pak sedne. Taxík jsem sledoval jenom, když jsem měl pouze tři kanály, a na Nově dávali ordinaci a na Primě VKV. Měl jsem radši ten čas strávit v hospodě.(18.1.2009)

 • bankula
  **

  Nemám rád pořady, kde si na něco hrají. Kde relita vypadá jinak než to, co běží na obrazovce. V téhle soutěži, která se tváří jako relity show, je vše předem domluvené. Soutěžící jsou předem dohodnuti a jejich údiv nad tím, že vlezli do soutěžního taxíku, je stejně falešný, jako potlesk diváků v nováckých estrádách. Otázky a jejich obtížnost jsou voleny podle toho, jak moc velký kretén právě nastoupil. Viděl jsem díl, kde vzdělanému a vědomostmi nabušenému člověku dali otázku: v jaké frekvenci vibruje tón a. A pak třem vylízaným kozám, co je to kukavůz. Prostě obektivita jak stehno. Na závěr, kdyz vas taxi vyplivne i s výhrou, vám ji za bukem realizační tým zase sebere a dostanete ji zdaněnou po dvou měsících. Čili celkově jedno velké divadlo. Jediné pozitivum vidím v tom, že se jasně ukazuje, jaký je v tomto národě poměr dementů a normálních lidí.(29.4.2013)

 • Aleš Háma

 • - Ford S-MAX použitý pro českou verzi Taxíku je majetkem ČT a krom tohoto pořadu nebyl nikdy nikde použit. Ve speciálním díle ze zákulisí moderátor Aleš Háma na ukazateli přečetl i celkovou ujetou vzdálenost, která byla cca 6 278 km. (DexMASTER094)

 • - Po úvodu moderátora se popojede autem cca 10 metrů, poté se zastaví a soutěžící podepisují smlouvu. Tedy smlouva se podepisuje předem, a ne až na dojezdovém místě, a to kvůli tomu, aby nedošlo k situaci, že soutěžící řekne, že smlouvu nepodepíše - pak by nebylo možné díl vysílat. (Kuny27)

 • - Je možné si všimnout, že soutěžní vozidlo taxi je bez přestání sledováno stále stejnou dodávkou. (Marounek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace