poster

Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

 • MartinezZ
  ***

  Ze začátku poměrně divné až místy ubohé, nicméně časem si na to divák buďto zvykl a nebo se to nějak vylepšilo a bylo to i zábavné i poučné :) Nicméně časem to nějak opadlo a už ani nevím, jestli se to vysílá nebo ne. Nejzajímavějším moderátorem byl Aleš Háma, Matonohu si ani nepamatuji a Monika Absolonová působila poněkud křečovitě. A jestli to skončilo, tak asi v pravý čas, než se to stihlo zbytečně zprofanovat a okoukat.(20.1.2015)

 • Smerfetka88
  **

  "....nastoupí nic netušící lidé..." - proč jen tomu nevěřím?? Myslím, že to je všechno tak náhodné, jako když tehdy v Caruso Show zastavili na ulici někoho, kdo zpíval naprosto skvěle, měl připravenou písničku a ještě byl ochotný s tím jít pak před kamery. Dobrý nápad, někdy zajímavé otázky, ale určitě ne náhoda.(14.2.2012)

 • taft
  ***

  Taxík mám hodně ráda, sleduju ho v podstatě od prvopočátku a chtěla jsem mu dát plný počet *, ale po tom, co jsem dnes byla vyvedena z omylu a zjistila, že před nasednutím do taxíku, musím projít konkurzem a být porotou vybrána, u mě tento pořad ztratil na originalitě a svém půvabu. Jsem zklamaná, ale mohlo mě to napadnout už když jsem tam viděla toho pinďulu co vymetá každou soutěž co existuje, byla to moc velká náhoda!(9.1.2012)

 • MM_Ramone
  *

  No to mi je teda za súťažná rodinná relácia. Šofér taxíka kladie svojim klientom otázky, za ktorých správne zodpovedanie ponúka menšiu sumu peňazí. Je to snímané kamerami nainštalovanými v interiére automobila, ktorý jazdí v bežnej pražskej premávke. Aby som nezabudol, tak moderátor a vodič v jednej osobe je nemasný neslaný Aleš Háma. Oceňujem jedine ten nápad akejsi reality-kvíz show. *(9.12.2008)

 • Fenk
  ***

  Připoutejte se prosím a jestli nemáte IQ štiky, můžete se klidně dostat na konečnou zadara a ještě si k tomu něco přivydělat. Háma se konečně našel (když se kácí pes, tak lítaj řízky) a role taxikáře mu sedí jak uši na hrnec. Jen ten údiv nasednuvších, nad jejichž hlavami se rozžhne diskosvatozář je přirozený asi jako prsa Mesarošový.(19.6.2013)

 • - Tomáš Matonoha při svém prvním výjezdu odřel zrcátko. [Zdroj: ahaonline.cz] (SONY_)

 • - V taxíku je vždy přichystáno pro soutěžících 35 000 Kč. (juta)

 • - Za jeden natáčecí den se původně stihlo z úsporných opatření „vyzpovídat“ i dvanáct soutěžících. Pozdějí to bylo okolo sedmi až osmi. (juta)