Komentáře uživatelů k filmu (354)

 • Douglas
  *****

  Jsem upřímně překvapen, že v současné hollywoodské kinematografii mohl vzniknout snímek jako Ztracené město Z, který krom překvapivé významové hry přichází především s odvážně vybudovaným vyprávěním s neklasickou osnovou, v níž soustavně staví vyvolávaná žánrová očekávání do nečekaného nesouladu s tím, kam se následně vydá. Nepropásněte je v kině, neboť jde o jedno z těch děl, která si žádají temný sál s mihotáním světla z projektoru na plátně nikoli kvůli smysly takříkajíc dráždícím požitkům, nýbrž kvůli intimitě divácké zkušenosti. Více zase po čase na Poznámkách(23.4.2017)

 • Kushina
  ****

  Moc hezky film z pohledu historie a přírody. Miluju amazonii, džungli a historii jako takovou. Průběh byl sice další ale opíral se o skutečné události což mě hrozně zaujalo. 70%(28.9.2017)

 • ferdafs_fs
  odpad!

  Ztracených 2 hodiny a 21 minut.(4.10.2017)

 • im8
  **

  Až do první návštěvy pralesa pěkné, pak jsem stále čekal, co se z toho vyvrbí, ale ono se to nevyvrbilo. Přibyla spousta motivů – druhá výprava se ctihodným vyžírkou, chlorová mlha na bojišti WW1, návrat ztraceného syna – ale moc to filmu nepomohlo. Ona je otázka, jestli epická sága o zmizelém dobrodruhovi musela být až tak epická. Závěrečná lysohlávková mlha tomu nasadila korunu. Ve skutečném životě to takto možná chodí, ve filmu bych uvítal nějakou dramatičtější zkratku.(13.10.2017)

 • andy60
  ***

  Mám trochu rozporuplné pocity. Na jednu stranu byl film natočen zvláštně - starosvětsky, na druhou to působilo příliš natahované, bez patřičného spádu. První prokecaná půlhodina - beru. Tvůrci chtějí diváka seznámit s jednotlivými charaktery, především s rodinou badatele Fawcetta, ale pak začne první výprava do pralesa, já očekával konečně nějaké dobrodružství, ale ono se toho opět moc neděje. Následuje návrat, opět mnoho keců a další výprava a takhle se to otočí asi třikrát. Akčnější pojetí by tomu slušelo víc.(16.10.2017)

 • BrunoCZ
  ****

  realistické, dobové, rodinné a dost sympatické ♣(19.10.2017)

 • OwenBobby
  ***

  Zvláštní biografie. Odměřená jako většina britských postav ve filmu znázorněná, postupuje v zajetých kolejích životopisných filmů a příliš se nesnaží diváka emocionálně oslovit nebo v něm vzbudit strach o osud hlavních postav. Je to snad záměrně, aby celý film měl nádech jakéhosi tajemna, které doprovází zmizení Percyho Fawcetta, a ke kterému směřuje, nebo se jedná pouze o průměrný dobrodružný životopis? Nemohu se rozhodnout. 7/10(26.10.2017)

 • Dany17
  ***

  7/10(29.10.2017)

 • JerryPilsen
  ***

  Moc zdlouhavý skutečný příběh s naředěným napětím.Indianu Jonese jsem nečekal,ale tady se vždycky v nejlepším přestalo.140 minut je moc.(9.12.2017)

 • Uhlijo
  *

  Čekal jsem dobrodružství, cesty hustým pralesem, honičky s lidojedy a nebezpečné nemoci zabíjející jednu vedlejší postavu po druhé ... Ale místo toho jsem shlédl 140 minut nudy. Všechno se to hrozně táhne v podivné komorné atmosféře a skoro celý film je točený v přítmí a tak se na něj nedá ani pořádně koukat. Možná trochu tvrdé vyjádření k tomuto ryze životopisnému filmu, ale prostě to jsou dvě hodiny o ničem. Čistého času atraktivní výpravy džunglí je velmi málo. Škoda, začátek měl potenciál a konci jsem ještě dával trochu naději, ale byl jsem jen hodně naivní,.. jedna hvězda je pro mě maximum(24.1.2018)

 • Tempter
  ****

  Film. Prostě film, které už jsme zapomněli točit a na které už se neumíme koukat.(5.3.2018)

 • CampaHD
  ***

  70 % - niečo tomu chyba ale zle to nie je. Rýchlo to vyšumieva.(26.3.2018)

 • Kodousek
  *****

  Snad první film kde se mi opravdu líbil Pattinson role zarostleho objevitele mu fakt sedla jak prdka na hrnec. Hunnam od Pacific rim také na svém herectví hodně zapracoval no a nakonec přítomnost mého oblíbeného Toma Hollanda, který mě svým výkonem překvapil už v Heart of the ocean. Film popisuje poměrně velké množství historických událostí včetně světové války a vše je to úhledně zabaleno a film odsejpa velkým tempem bez větších hluchých míst. Bravo(29.3.2018)

 • BeatlesCZfan
  *****

  Unikátní dílo, pro dnešního typického konzumenta filmu pomalé a nudné, pro mě dokonalé, krásně pomalé a originální. Je nám představeno jak zelení protkaná džungle, tak bahnité bojiště. Prostě skvělé, co se dneska jen tak nevidí, víc takových snímků.(2.4.2018)

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace