Reklama

Reklama

Da Vinciho poklad

  • Česko Poklad mistra Leonarda (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Klíč k největšímu tajemství světa se skrývá dílech Leonarda Da Vinci. Michael Archer je antropolog, který se snaží rozluštit tajemný kód, ukrytý v dílech Leonarda Da Vinci. Jeho hledání největšího a nejsenzačnějšího tajemství se ale zvrhne v honičku okolo světa, ve které jde o život. Vše vede k výbušnému finále které otřese základy historie. Film Da Vinciho poklad potěší všechny příznivce tajemné historie a napínavé podívané. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Hennes 

všechny recenze uživatele

Úplný opad to není, protože znám bohužel i horší podobné filmy. Přesto je toto podprůměrný dobrodružný snímek, který má daleko nejen do Indiana Jonese, ale dokonce i do Jacka Huntera. Michael a Giulia se vydávají po stopách artefaktů, které je mají dovést k pokladu. Nic moc herecké výkony i český dabing. Scénář nás během hodiny a půl provede množstvím záhad, které naši hrdinové bravurně rozluští a ve finále jim zachrání život při ohromném výbuchu "Turínské plátno". Je to prostě přehnané ve všech směrech. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Antropolog Michael Archer (C. Thomas Howell) celý život pátrá po legendárním pokladu, a až nyní objevil indicie k němu vedoucí v dílech Leonarda da Vinciho. Po tom stejném pátrá (z úplně jiných důvodů) i Dr. John Coven (Lance Herniksen), který neváhá investovat jakékoliv prostředky - k tomu, aby obral Archera o jeho objevy. Blíží se finále, kdy musí zákonitě dojít ke střetu obou mužů... Film, jako spousta dalšího materiálu, parazituje na nově obnoveném zájmu o Leonarda da Vinciho (díky knize Dana Browna), což ale nikterak neodsuzuji. Filmy o záhadách a pátrání po pokladech mám rád, pokud tedy mají alespoň trochu myšlenku a děj. Tento má děje sice dostatek, ale základní myšlenka se kapánek vytratila. Jednotlivé kroky Michaela Archera postrádají logiku, a jeho "objevy" jsou vycucané z prstu (přes rozostřené brýle uviděl patero symbolů, kterým přisoudil jednotlivé světové lokace a po jejich fiktivním spojení mu vyšly naprosto přesné souřadnice pokladu). O dalších drobnostech už tu řeč byla (náušnice ve tvaru kříže uprostřed Afgánistánu či přestřelka a honička uprostřed Londýna). Ale co už, od filmů od Asyla asi nelze čekat nějakou echt kvalitu, a tento zas až tak otřesný nebyl (jak už má Asylum většinou ve zvyku), takže za 2*.. ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem původně dát odpad, ale to mi nějak nešlo přes pysky. Da Vinciho poklad je typická Asylumovka - protahované záběry, nudný, prázdný děj a naprosto amatérské akční scény. Půl hvězdy dávám za dekolty (aspoň po této stránce dokáže studio využít potenciál vnadných hereček), a druhou půlku za to, že to mělo určité prvky snažící se o zajímavý děj. Ale pobavení nulové po všech stránkách. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Co se mě týče daleko lepší než ta matlanina s Hanksem. Tohle je možná horší co se kvality týče, ale balení je mnohem zábavnější, člověk se aspon zasměje, narozdíl od tý příšernosti s Hanksem, a navíc Howell je sympaťák jak kráva, a Henriksen i když tu vypadá celkem špatně tak hraje celkem obstojně. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

V súčastnosti by sa profesor Henry J. Jr. čudoval, akí machri v oblasti archeológie a antropológie vyrástli. A podobne by sa začudovali aj Steven s Georgom ( a aj Ron so spisovateľom Danom ), aký filmári dnes majú k dispozícii peniaze na nakrúcanie. Neviem síce, čo chcel Peter svojou psychopatickou réžiou povedať, ale možno sa pri prvom pozretí necítil dobre. Najlepšie by bolo spýtať sa rovno dvojice pánov Davidov a slečny ( pani ) Sherri s produkčného domu The Asylum. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama