poster

Da Vinciho poklad

 • Česko

  Poklad mistra Leonarda

 • USA

  Da Vinci Treasure, The

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 91 min

Režie:

Peter Mervis

Kamera:

Steven Parker

Hudba:

Mel Lewis

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Peter Mervis

Scénografie:

Kurt Altschwager
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  *

  V súčastnosti by sa profesor Henry J. Jr. čudoval, akí machri v oblasti archeológie a antropológie vyrástli. A podobne by sa začudovali aj Steven s Georgom ( a aj Ron so spisovateľom Danom ), aký filmári dnes majú k dispozícii peniaze na nakrúcanie. Neviem síce, čo chcel Peter svojou psychopatickou réžiou povedať, ale možno sa pri prvom pozretí necítil dobre. Najlepšie by bolo spýtať sa rovno dvojice pánov Davidov a slečny ( pani ) Sherri s produkčného domu The Asylum.(29.1.2016)

 • Ryuuhei
  *

  Chtěl jsem původně dát odpad, ale to mi nějak nešlo přes pysky. Da Vinciho poklad je typická Asylumovka - protahované záběry, nudný, prázdný děj a naprosto amatérské akční scény. Půl hvězdy dávám za dekolty (aspoň po této stránce dokáže studio využít potenciál vnadných hereček), a druhou půlku za to, že to mělo určité prvky snažící se o zajímavý děj. Ale pobavení nulové po všech stránkách.(16.4.2018)

 • Campbell
  ***

  Co se mě týče daleko lepší než ta matlanina s Hanksem. Tohle je možná horší co se kvality týče, ale balení je mnohem zábavnější, člověk se aspon zasměje, narozdíl od tý příšernosti s Hanksem, a navíc Howell je sympaťák jak kráva, a Henriksen i když tu vypadá celkem špatně tak hraje celkem obstojně.(28.10.2011)

 • Hennes
  *

  Úplný opad to není, protože znám bohužel i horší podobné filmy. Přesto je toto podprůměrný dobrodružný snímek, který má daleko nejen do Indiana Jonese, ale dokonce i do Jacka Huntera. Michael a Giulia se vydávají po stopách artefaktů, které je mají dovést k pokladu. Nic moc herecké výkony i český dabing. Scénář nás během hodiny a půl provede množstvím záhad, které naši hrdinové bravurně rozluští a ve finále jim zachrání život při ohromném výbuchu "Turínské plátno". Je to prostě přehnané ve všech směrech.(18.9.2011)

 • AsylumFan
  ****

  Asylu se povedl husarský kousek. Scénář jejich mockbusteru je lepší, než ona slovutná Šifra mistra Leonarda. A nechybí ani humorné scény. Velký smysl pro humor tvůrci prokázali honičkou v ulicích kamerami prošpikovaného Londýna ve Spojeném království všech fízlů. Aut řítících se s hvízdajícími koly nočním městem, přičemž je tato scéna ještě občas doplněna i střelbou ze samopalu, tak toho by si všimla asi i naše kocourkovská policie. Natož represívní složky země, ve které vás klidně zavřou jenom za to, že se blbě podíváte na spoluobčana tmavší pleti. Rovněž roztomile působí scéna z Afgánistánu, kdy je spolupracovnice Dr. Archera sice způsobně zahalena, ovšem na lalůčku ucha se jí nádherně třpytí velká náušnice ve tvaru kříže. A kupodivu má hlavu stále na krku... - V daném žánru patří film rozhodně k nadprůměru, není žádný důvod proč neudělit nadprůměrných 70 %.(30.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace