Svátky vem kačer

Charles Visser

Předloha:

Charles Dickens (kniha)
  • Santa666

Tento příběg jsem viděl zfilmovaný už nesčetněkrát, někdy se to povedlo a někdy zase ne. Tuhle verzi musím bohužel zařadit do té druhé kategorie... Marně zde najdete vtípky a situace známé z klasických Looney Tunes. Tento film pouze zneužívá známé póstavičky a řadí je do úplně jiných rolí. Chybí mu humor i potřebná originalita. Škoda...(24.12.2010)

Tradiční vánoční příběh v netradičním provedení, o které se postarali známí kreslouni. Od Looney Tunes jsem čekala větší legraci.(5.1.2011)

• DEMON

Dickensova "Vianocna koleda" vo velmi infantilnom spracovani a strasne zrychlika. Zname animovane postavicky, ktore dostavaju pramalo priestoru a su tu pouzite len ako komparz a pre mna osobne to zaklincoval cesky dabing, na ktory som nebol zvyknuty a ktory mi vyslovene rval usi. Ale aby som len nehanil: pre najmensich to musi byt zabava a moralne poucenia v rozpravkach nikdy nie su na skodu.(8.7.2011)

• kaylin

Ze strany Looney Tunes bylo tohle zklamání.(5.5.2018)

• Jara.Cimrman.jr

Nemám výraznější námitky proti tomu, aby se všichni prosperující kapitalisté proměnili v lidské bytosti. Vánoce v kresleném snímku k tomu rozhodně jsou ideální dobou i místem, ale v případě Bunnyho, Duffyho, Porkyho, Williho a dalších kreslounů by to mělo být provedeno s ohromnou dávkou humoru. Místo zábavy ke mně však dorazily všechny ty lidské a rodinné hodnoty v poměrně nezáživném balení, takže ve jménu zábavy doporučuji návrat k tradičním svátečním hodnotám ve formě narážek, honiček a ustřelených hlav.(25.12.2013)