Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (78)

• Tosim

Aspoň, že ten Petr Čtvrtníček to hraje tak, jako by mu všechno bylo u prdele, působí to správně neosobně, jakékoliv nasazení v této věci je zbytečná snaha.(5.9.2010)

• Radek99

Proč někdo jako Pavel Liška přijme roli v takovémto paskvilu a účastní se obskurního vyvolávání ducha nováckých sitcomů 90. let ? Tohle skutečně režisérovi, scénáristovi, hercům i celému štábu přijde jako vkusná a humorná zábava...? :-o(3.11.2010)

• hirnlego

Dvě kuličky za ty Čtvrtňovy voči jak hvězdičky!(14.5.2011)

• Karlos80

Člověk hledá staré profíky a ona mu tady vyskočí tahle sitcomová a ještě amatérská sračka tv Barrandov...Trapné i včetně toho umělého smíchu. Toho čeho se jiné televize už dávno zbavily, TV Barrandov vesele oprašuje:-) Viz: http://www.csfd.cz/film/71217-policajti-z-predmesti/ . Jen tak dál...(13.1.2009)

• Segrestor

Kéž by se tento tzv. sitcom mohl brát jako reality show ze života skutečných policistů neboli blbci v akci. Ne, bohužel je to opravdu jen další pokus o lacinou televizní rychlokvašnou zábavu, která má snad rozesmívat pitoreskním obrazem maloměstské policejní stanice.(7.7.2011)

Pohodová kombinace Gynekologie 2 a Františka.(28.10.2010)

• paascha

viděl jsem jen kousek,ale ještě teď se klepu hrůzou, že mě jednou něco podobnýho potká na ulici(1.9.2010)

• Phobia

Nakoukla jsem na jeden díl ze zvědavosti, neznalá zdejšího hodnocení, přesto v očekávání nejhoršího. Po 10-ti minutách útrpného zírání a mentálního sebepoškozování nezbývá než konstatovat, že "Profesionálové" jsou neskutečně ubohá srajda, hotový destilát trapnosti. Jsou dva důvody, proč tento nevábně páchnoucí produkt, vypadnuvší z řitě českých TV hovnotvůrců, nespláchnu až na dno žumpy, kam velmi pravděpodobně patří: A) pár dobrých herců, což je ve výsledku bezvýznamné B) neviděla jsem dost, abych měla naprostou jistotu, že se v tomto SERiálu nevyskytují i případné světlejší momenty (pátrat po nich nebudu ani omylem). 10% - slovy: deset potenciálních, laskavých, pochybných procent.(30.9.2010)

• A_FISH

Kam si to zas vlez, Polášek?!(4.2.2009)

• Peetas

Zajímalo by mě, co nebo kdo, donutilo herce v tomhle hrát...(5.2.2012)

• honajz

Za sérii s Pyškem a vůbec starou gardou bych dal dvě hvězdičky, občas to mělo nápad. Za novou sérii odpad, protože nové obsazení je strašné a ti herci nedokáží zahrát ani fór. Takže průměr jedna hvězda.(2.9.2010)

• korbitch22

Čtvrtníček,Liška,Polášek,Pyško.... a přesto odpad???Ano zcela jistě.Nevkusná trapárna,za kterou by tvůrci zasloužili pověsit na pranýř a vybóchat kule kladivem.Srovnání s Policajty z Předměstí není na místě,ty mě aspoň dokázali pobavit a ujíždět na Dagmar Ďáskové...ale tady se nedá ujíždět ani při sežrání všech lisohlávek co rostou v mechu a kapradí ;-)(7.4.2011)

Úsměvný pokus o zábavu, chvilkama jsem se docela bavil, první série byla lepší.(22.1.2016)

• Bakllazaan

tak to tu nebylo od dob Nováků(8.12.2010)

• Kryton

No to je sračka! Ano bez krupulí je to děs. To co si už dnes TV nedovolí si dovolí TV odložených a nepotřebných. Jeden díl stačil a už nechci další. Herectví,humor a celou dobu trapnost nade vše. Polášku ty asi nemáš na složenky co?(14.5.2009)

• K.I.N.G.

Tak slovenský originál jsem sice neviděl, ale myslím si, že také není nějak dvakrát o co stát. A co to vlastně je? Policajti z předměstí v novém kabátě? Nebýt tu Čtvrtníčka a možná ještě Lišky, tak se o hvězdičkách nedá ani uvažovat.(7.7.2011)

• dyfur

....nevtipná trapárna....menej ako odpad nie je,že ?.....(17.4.2013)

• Splasher

To se chce člověku až brečet, když vidí divadelní esa typu Jeništa a Vyorálek hrát v podobných eskových hitech.(15.5.2011)

• Mrkvič

Tak tohle hodně bolí. Bohužel tímhle chlapy netrumfnou přiblblé seriály pro žensý, i když tam máme tolik výborných herců :( hodně smutný.(29.9.2010)

• shantim

Po chvíli (dost dlouhé) nudy už jsem si při sledování řekl, že se budu smát i obehraným, nevýrazným a trapným vtipům, ale ono tam nebylo ani to. Ta trapnost není jasná, vtipy nejsou výbušné a scénář naprosto slabý. 10% hvězdiček(8.9.2010)

• sator

Liško Čtvrtníčku uááááááááááá(15.11.2010)

• Honzíno

Sranda to úplně není, občas ano. Bylo by to asi fajn, kdybychom to s naší točící bandou natočili jako naše Sakrapsy a pustili opět jen přátelům, kterým bychom se zřejmě v této poloze líbili a chápali by, jak to myslíme. V širší či celoplošné produkci se jedná o propadák, to ani nemůže jinak dopadnout s takto napsanými díly a situacemi.. 30%(15.12.2010)

• Miksilak

V tomto případě se snad ani o komedií nedá mluvit... Může za to špatný výběr herců v některých hlavních rolí, trapné přehrávání, amatérské prostředí, nevtipný scénář, herci, kteří na to mají, tak hrají pod svojí úroveň atd. Jedna hvězdička za Petra Čtvrtníčka, který sice hraje, jakoby měl tento seriál totálně v pi.., ale i tak působí aspoň trochu vtipně a nad všemi vyčnívá.(16.9.2010)

• Paity

Tak tohle blyo pro mě hodně veliké zklamání. Čtvrtníček je někdy schopný vyprodukovat něco skutečně dobrého (Ivánku, kamaráde), ale pak přijde s takovouhle pitomostí. Jinak se to nazvat nedá.(21.9.2012)

Totálně a tupě okopírovaná slovenská verze tohodle seriálu. Vtipy, situace-prostě kompletně se vším všudy. Ale je to docela taková hloupá zábava pro nenáročného diváka, co ocení podobně dělaný humor, kdy si tvůrci jsou vědomi debility svého díla a započítalito do svého záměru. Dovětek: po skouknutí vícero nových dílů a obsazením mých oblíbenců, musím * přidat. A myslete si o mé osobnosti co chcete.(4.5.2009)

• Lukoboss

Tohle snad nemá Polášek zapotřebí. U policajtů z předměstí se aspoň člověk zasmál, tady by spíš plakal.(9.7.2010)

• waits

Aha, tak takhle se taky legrace vyrábí. Barrandovu poradím: Pedtočený smích příště namíchejte na nějakou španělskou telenovelu nebo v podstatě na cokoliv, třeba na polední rozhovory s politiky o dph, divák bude oblažen co se týče humoru zhruba stejně. Hrozné!(29.9.2010)

• Reverger

Mohlo by to být horší? Asi ne, předpokládaje, že seriály, které se snaží vypadat vtipně, dopadají celkem obstojně, ale za celou dobu jsem se s ničím takovým nesetkal, herci jako Čtvrtníček nebo Liška, by mělo co předvést, ale stejně jako divák musí tušit do jaký sračky to vlezli....(30.12.2010)

• Brejlil

Viděl jsem shodou okolností první díl, a opravdu jsem nechápal, proč si tv barrandov myslí, že na podobné odvary naláká diváky, ještě té jejich "cílové" skupiny. Asi to jsou chovanci dr. Chocholouška. Stokrát recyklované vtipy, stokrát recyklované postavy, již nikdy více.(20.1.2009)

• Moviegod

Bleju bleju bleju(27.1.2009)

• Martin_W

Tomuhle chybí všechno.. Hlavně Peťko Batthyany. 15%(4.11.2010)

• Nexík

Kam jste to proboha vlezl pane Liška ?!(6.12.2010)

• Chajimwitz

*za Čtvrtníčka,ostatní pseudoumělci snad nikde než v takových srágorách hrát nemůžou.(3.6.2011)

• simply

Slovenští profesionálové jsou mnohem lepší(2.7.2010)

• HUMOOOO

pokus o napodobenie skvelého humorného seriálu profesionáli zód nás. českí profíci sú všatk trápni a nie smiešni. Sorry bratia,ale toto vám fakt nevyšlo(29.9.2010)

• dainio

Hodnocení první epizody **(11.1.2009)

• FireTight

Něco tak neskutečně nevtipného a trapného jsem ještě neviděl...(22.8.2010)

• Vakomlok

Jedna hvězdička na Pavla Lišku. Jinak tragédie.(1.9.2010)

• Olík

Banda neschopných policajtů, jako vystřižených z našich klasických vtipů. To že se naženou do jedné místnosti pánové Polášek, Liška nebo Čtvrtníček nezaručuje srandu za každým rohem, ba naopak! Asi jsem moc malá republika na to, abychom natočili kvalitní sitcom (teda sorry Ozzáku).(6.9.2010)

• greenlord

kravina(16.9.2010)

• Don Carlos

Kvůli podobným šílenostem existuje na csfd hodnocení "odpad!".(11.7.2011)

• Louie

Nejdřív jsem myslel, že je to nějaký tak dvacet let starý porevoluční seriál..... A není...(13.1.2009)

• dessa

S odstupem času musím svůj komentář a hodnocení změnit, příště se nebudu ukvapovat. Dvě hvězdičky za Pyška a Poláška, tyhle dva herce mám rád, občas hodí pěknou hlášku i zde...(15.1.2009)

• SKreyn

Tak toto som fakt nečakal. Je to totálne celé okopírované od slovenského rovnomenného seriálu Profesionáli. To je hnus, keď niekto ťaží z iného seriálu a nedá si ani tú prácu zmeniť na tom niečo. Jediné, čo zmenili, sú mená policajtov, inak úplne všetko ako cez kopirák a ešte to úplne posrali. Je to hnus, velebnosti!(10.8.2010)

• Valentin

Takže, původně byl slovenský trapný seirál, pak z toho udělali český remake, ten taky neuspěl, tak změnili půlku osazenstva a stále to vysílají? Děláte si ze mě srandu?(13.11.2010)

• swiss

Tak tohle je další sračka pánové - děkuji za ní...(13.2.2012)

• 007.

Viděno 10. dílů, nejvíc jsem se pobavil s Liborkem (zatíkání kolegyně na konci prvního dílu bylo asi to nejlepší, co v tomto seriálu bylo). 43%(23.10.2013)

• TSZ

Čeští Profesionálové nejsou ani tak seriál, jako spíš takové nedefinovatelné "cosi", co vypadá neuvěřitelně amatérsky a bizardně (obávám se však že to nebyl umělecký záměr, pokud ano tak jsem ho nepochopil). Rozhodně si díky tomu budu mé první setkání s TV Barrandov pamatovat ještě dlouho a nejsem si jistý, zda se mi podaří na něj vůbec kdy zapomenout, aniž bych musel použít nějaká psychoanalgetika či sáhnout po těžkých drogách.(28.1.2009)

• playboy_05

opravdu zlatý Policajti z předměstí(4.2.2009)

• elpidio

Tak tato sračka rozhodně k obrazovkám TV Barrandov vysněného třicetiletého diváka nepřitáhne.(12.2.2009)

• Stejšn

Dávám Odpad a škoda že nejde dát záporná hvězdička, protože tahle sračka májová si ještě dovoluje parazitovat na dobrém jménu britského originálu.(11.8.2010)

Mě to baví a taky se u toho nasměju, je to taková oddechovka a člověk si u toho odpočine a nemusí u toho moc přemejšlet a tak to má být. :-D Jinak mý favoriti tam jsou: J. Polášek, P. Liška a P. Čtvrníček.(20.9.2010)

• Jara_II

... vzhledem k hereckému obsazení mě kvalita tohodle seriálu docela mrzí...(24.9.2010)

• m4xp4yn3

Nudné, blbé. Čtvrtníček rezignoval na kvalitu, objevuje se v kdejaké sračce. Škoda ho.(14.12.2010)

• jns

Pokud má někdo z vedení TV Barrandov tak dementní nápad jako je točit 40ti minutový (!) sitcom za 1 natáčecí den a naivně si myslí, že to zachrání známí a vesměs šikovní herci, pak nemá na své pozici co dělat...(21.2.2011)

• Lewaso

Zlatej „náčelník“ Carda na Nově - tohle už se užvejknout opravdu nedá.(27.1.2009)

• sidcom

tak debilní a trapné až je to občas vtipné, ale orpavdu jenom občas(29.8.2010)

• walkingdead

Džíííííííííííííííízs............ a to přitom obsazení je lepší než v nováckých sračkách...(10.11.2010)

• route60

Ubohost sahajíci až k nebesúm, Pavle Liško ty jsis tímto (skvostem) podělal u mnoha lidí a hlavně u mě, TV Barandov vzpamatuj se, tito Profesionálové jsou trapáci.(23.11.2010)

• Mustaffa

Větší stupiditu aby člověk pohledal.(15.12.2010)

• EVIM

Ježišmarjááááá....., co to jéééééé!!!!!. Viděl jsem deset minut a bylo to pro mne posledních deset minut u tohoto seriálu!!!!(23.7.2010)

• Danulinda

Katastrofální dílo, které se snaží svým názvem lacině vzbudit zájem diváka, ale to je tak asi vše, co tato blbost může nabídnout. Jako již tradičně v posledních letech ubohý scénář, ještě trapnější herci apod.(21.7.2011)

• Kubiiiczeek

Hloupé a možná proto občas vtipné(1.9.2010)

• Ioannes

Nejsem v tomto výčtu komentářů jedinečný. Tím mám na mysli, že ani moje hodnocení, ani můj komentář, se neliší od těch ostatních uživatelů. Tento seriálový kus si totiž bohužel nic jiného než odpad nezaslouží. Jediné, co je na tomto seriálu skvělé, je úvodní znělka a obrazy hýbajících se policejních věcí (razítek, pendreku aj.) na šedivém pozadí, kteréžto obrazy slouží k oddělování některých obrazů děje. Hudba ujde a ujdou uniformy, výprava a studio. Aby byl film koukatelný, potřebuje toho však mnohem víc koukatelného než to, co je vyjmenováno výše. Úplně nejhorší ze všeho je scénář. K popsání toho, jak příšerný je scénář, mně chybí slovní zásoba vzhledem k tomu, že nechci být sprostý. Zajímalo by mě, co nosí v hlavě ti scénáristi. Co jsou zač. Zdali se stydí za tuto práci brát odměnu. Podle všeho si myslí, že vtipnost je třeba to, když Liška a Hádek svůj dialog třikrát po sobě zopakují. Zápletky trapné, hlášky a nápady žádné či trapné. Hledat ve scénáři tohoto braku nějakou pořádnou pointu je marné jako nabírat vodu sítem. Na konci dílu mají být vyvrcholení (katastrofy) všech (2-3) dějových linií. Tyto katastrofy dějových linií jsou opravdu katastrofy, ovšem bohužel jen a pouze v jiném smyslu slova. Celkově je scénář jen desítky minut trapného nevtipného kecání, které je někdy přerušováno pohyby a chůzí herců. Herecké výkony jsou také strašné. Ovšem vzhledem k příšernému scénáři je už celkem jedno, jakým způsobem to herci odříkají a odpohybují. Poznámka k původní slovenské verzi: Rozhodně není lepší než tato česká. Obě jsou na odpad. Na konci si rýpnu do několika Slováků, kteří hodnotili průměrně slovenskou verzi a odpadem českou verzi. Mně se zdá, že tito Slováci hodnotí neobjektivně. Vadí jim MOŽNÁ, že 1)Češi na slovenské verzi parazitují (něco jako když jedna kinematografie natočí krásný film a jiná kinematografie z toho krásného filmu udělá hnusný remake), že 2)Fakt, že Slováci jsou od r. 94 horší ve vytváření sitkomů a seriálů.(3.10.2010)

• Drky

Teď jsem od toho musel odejít, to se opravdu nedá poslouchat a ani koukat, tak trapné hlášky už jsem dlouho neslyšel a tak tupé herce taky ne, no ono nejde ani tak o herce, že jo, ti jsou fajn, ale bohužel musí říkat to co mají ve scénáři. Pavla Lišky je tam neuvěřitelná škoda. Zase na druhou stranu "seriál" alespoň trošku tahá z bahna do odpadu! On je to takový seriálový Kameňák. Hodnocení Odpad! a 5%.(28.7.2011)

• henrycruel

Proč je v módě všechno kopírovat od Slováků? A ještě z toho vytvořit totální hovadinu, která neni ani trochu vtipná a akorát se tím tvůrci ztrapnili. Slovenská verze tu naší převálcuje jak nic!(16.10.2012)

• xcav8

Do odpadu to nepošlu za závěrečné nepovedené scény, které jsou mnohdy vtipnější než celá epizoda.(20.4.2016)

• Jard

Škoda, že je to podrobné okopírovanie slovenskej verzie, lebo inak by to bola aj celkom fajn komédia. 25%(23.1.2017)

• MACEK40

Až odporne trápny pokus napodobniť niečo čo fungovalo na Slovensku.(24.5.2018)

• Deacon59

Tohle se fakt nedá(16.9.2010)

• pučmeloun

Žblunk..... A ještě spláchnout.(29.9.2010)

Prostě blbí policajti to je filmařská klasika, vděčné téma ke ztvárnění, což známe z Policejních akademií aj. Ne všechno je povedené, ale natočit film aby se člověk smál od začátku do konce asi nejde. Koukám se na to a někdy se i zasměju někdy ne. Takže to svůj účel plní - pobavit. PS: Kdo hledá starý dobrý Profíky tak je najde jinde - to je žánr detektivní, Profesionálové Barrandov je komedie. Myslím, že i název byl zvolen a zkomolen záměrně na PЯOFESiOИÁLOVÉ, aby bylo podtrženo že policajti jsou to pologramotové a to jsem měl tu čest vidět na vlastní oči když jsem jednou podepisoval výslechový protokol plný děsných hrubek. Seznam epizod 1. Série: 01 Profesionál 02 Semafor 03 Teroristi 04 Mafiánská svatba 05 Falešní policisté 06 Žeňa a mamka 07 Mnich 08 Bordel 09 Dušicky 10 Manželky 11 První rande Seznam epizod 2. Série: 01 Batman 02 Vinobraní 03 Supermegaextragigapolda 04 Klářin orgasmus 05 Poslanec 06 Bezpečnostní agentura 07 Alex velitelem ... a další bude doplněno.(6.10.2010)

• Sofie.com

Má to cenu vůbec komentovat?? Hnus, hnus, hnus!!!!! Koukám na slovenskou verzi, z téhle je mi blivno!(11.11.2010)

Ochotnický sitcom ze švestkovýho prostředí, kde ručičku humorometru vychylují doprava scény z baru Riviéra. (hodnocení novější série)(16.12.2010)

• nocnimura

je celkem zajímavé, jak se z původní slovenské verze, která vyloženě funguje, stane jen kopií i přes Poláška a čtvrtníčka totální průser(13.5.2011)

• rencica

tak toto je slabý odvar toho, čo nám ponúkajú slovenskí profesionáli... jednoducho demovič, húrka a bobor sú jedineční a českí herci proste na nich nemajú...... tak aspoň jedna hviezdička za pana lišku :D(22.7.2011)

• vilimen

Marian Curko, co byste chteli? :-)(8.3.2014)

• hjvg11

Hrozné veci vznikajú keď Česi a Slováci opakujú jeden po druhom. Toto je jeden (z mnohých) príkladov. ODPAD(15.2.2017)