Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (78)

• Kubiiiczeek

Hloupé a možná proto občas vtipné(1.9.2010)

• Tosim

Aspoň, že ten Petr Čtvrtníček to hraje tak, jako by mu všechno bylo u prdele, působí to správně neosobně, jakékoliv nasazení v této věci je zbytečná snaha.(5.9.2010)

• Radek99

Proč někdo jako Pavel Liška přijme roli v takovémto paskvilu a účastní se obskurního vyvolávání ducha nováckých sitcomů 90. let ? Tohle skutečně režisérovi, scénáristovi, hercům i celému štábu přijde jako vkusná a humorná zábava...? :-o(3.11.2010)

• hirnlego

Dvě kuličky za ty Čtvrtňovy voči jak hvězdičky!(14.5.2011)

• Karlos80

Člověk hledá staré profíky a ona mu tady vyskočí tahle sitcomová a ještě amatérská sračka tv Barrandov...Trapné i včetně toho umělého smíchu. Toho čeho se jiné televize už dávno zbavily, TV Barrandov vesele oprašuje:-) Viz: http://www.csfd.cz/film/71217-policajti-z-predmesti/ . Jen tak dál...(13.1.2009)

• Segrestor

Kéž by se tento tzv. sitcom mohl brát jako reality show ze života skutečných policistů neboli blbci v akci. Ne, bohužel je to opravdu jen další pokus o lacinou televizní rychlokvašnou zábavu, která má snad rozesmívat pitoreskním obrazem maloměstské policejní stanice.(7.7.2011)

Pohodová kombinace Gynekologie 2 a Františka.(28.10.2010)

• Phobia

Nakoukla jsem na jeden díl ze zvědavosti, neznalá zdejšího hodnocení, přesto v očekávání nejhoršího. Po 10-ti minutách útrpného zírání a mentálního sebepoškozování nezbývá než konstatovat, že "Profesionálové" jsou neskutečně ubohá srajda, hotový destilát trapnosti. Jsou dva důvody, proč tento nevábně páchnoucí produkt, vypadnuvší z řitě českých TV hovnotvůrců, nespláchnu až na dno žumpy, kam velmi pravděpodobně patří: A) pár dobrých herců, což je ve výsledku bezvýznamné B) neviděla jsem dost, abych měla naprostou jistotu, že se v tomto SERiálu nevyskytují i případné světlejší momenty (pátrat po nich nebudu ani omylem). 10% - slovy: deset potenciálních, laskavých, pochybných procent.(30.9.2010)

• paascha

viděl jsem jen kousek,ale ještě teď se klepu hrůzou, že mě jednou něco podobnýho potká na ulici(1.9.2010)

• A_FISH

Kam si to zas vlez, Polášek?!(4.2.2009)

• Peetas

Zajímalo by mě, co nebo kdo, donutilo herce v tomhle hrát...(5.2.2012)

• honajz

Za sérii s Pyškem a vůbec starou gardou bych dal dvě hvězdičky, občas to mělo nápad. Za novou sérii odpad, protože nové obsazení je strašné a ti herci nedokáží zahrát ani fór. Takže průměr jedna hvězda.(2.9.2010)

• korbitch22

Čtvrtníček,Liška,Polášek,Pyško.... a přesto odpad???Ano zcela jistě.Nevkusná trapárna,za kterou by tvůrci zasloužili pověsit na pranýř a vybóchat kule kladivem.Srovnání s Policajty z Předměstí není na místě,ty mě aspoň dokázali pobavit a ujíždět na Dagmar Ďáskové...ale tady se nedá ujíždět ani při sežrání všech lisohlávek co rostou v mechu a kapradí ;-)(7.4.2011)

Úsměvný pokus o zábavu, chvilkama jsem se docela bavil, první série byla lepší.(22.1.2016)

• Bakllazaan

tak to tu nebylo od dob Nováků(8.12.2010)

• Kryton

No to je sračka! Ano bez krupulí je to děs. To co si už dnes TV nedovolí si dovolí TV odložených a nepotřebných. Jeden díl stačil a už nechci další. Herectví,humor a celou dobu trapnost nade vše. Polášku ty asi nemáš na složenky co?(14.5.2009)

• K.I.N.G.

Tak slovenský originál jsem sice neviděl, ale myslím si, že také není nějak dvakrát o co stát. A co to vlastně je? Policajti z předměstí v novém kabátě? Nebýt tu Čtvrtníčka a možná ještě Lišky, tak se o hvězdičkách nedá ani uvažovat.(7.7.2011)

• dyfur

....nevtipná trapárna....menej ako odpad nie je,že ?.....(17.4.2013)

• Mrkvič

Tak tohle hodně bolí. Bohužel tímhle chlapy netrumfnou přiblblé seriály pro žensý, i když tam máme tolik výborných herců :( hodně smutný.(29.9.2010)

• Splasher

To se chce člověku až brečet, když vidí divadelní esa typu Jeništa a Vyorálek hrát v podobných eskových hitech.(15.5.2011)

• shantim

Po chvíli (dost dlouhé) nudy už jsem si při sledování řekl, že se budu smát i obehraným, nevýrazným a trapným vtipům, ale ono tam nebylo ani to. Ta trapnost není jasná, vtipy nejsou výbušné a scénář naprosto slabý. 10% hvězdiček(8.9.2010)

<< předchozí 1 2 3 4