Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (78)

• Ioannes

Nejsem v tomto výčtu komentářů jedinečný. Tím mám na mysli, že ani moje hodnocení, ani můj komentář, se neliší od těch ostatních uživatelů. Tento seriálový kus si totiž bohužel nic jiného než odpad nezaslouží. Jediné, co je na tomto seriálu skvělé, je úvodní znělka a obrazy hýbajících se policejních věcí (razítek, pendreku aj.) na šedivém pozadí, kteréžto obrazy slouží k oddělování některých obrazů děje. Hudba ujde a ujdou uniformy, výprava a studio. Aby byl film koukatelný, potřebuje toho však mnohem víc koukatelného než to, co je vyjmenováno výše. Úplně nejhorší ze všeho je scénář. K popsání toho, jak příšerný je scénář, mně chybí slovní zásoba vzhledem k tomu, že nechci být sprostý. Zajímalo by mě, co nosí v hlavě ti scénáristi. Co jsou zač. Zdali se stydí za tuto práci brát odměnu. Podle všeho si myslí, že vtipnost je třeba to, když Liška a Hádek svůj dialog třikrát po sobě zopakují. Zápletky trapné, hlášky a nápady žádné či trapné. Hledat ve scénáři tohoto braku nějakou pořádnou pointu je marné jako nabírat vodu sítem. Na konci dílu mají být vyvrcholení (katastrofy) všech (2-3) dějových linií. Tyto katastrofy dějových linií jsou opravdu katastrofy, ovšem bohužel jen a pouze v jiném smyslu slova. Celkově je scénář jen desítky minut trapného nevtipného kecání, které je někdy přerušováno pohyby a chůzí herců. Herecké výkony jsou také strašné. Ovšem vzhledem k příšernému scénáři je už celkem jedno, jakým způsobem to herci odříkají a odpohybují. Poznámka k původní slovenské verzi: Rozhodně není lepší než tato česká. Obě jsou na odpad. Na konci si rýpnu do několika Slováků, kteří hodnotili průměrně slovenskou verzi a odpadem českou verzi. Mně se zdá, že tito Slováci hodnotí neobjektivně. Vadí jim MOŽNÁ, že 1)Češi na slovenské verzi parazitují (něco jako když jedna kinematografie natočí krásný film a jiná kinematografie z toho krásného filmu udělá hnusný remake), že 2)Fakt, že Slováci jsou od r. 94 horší ve vytváření sitkomů a seriálů.(3.10.2010)

• Tosim

Aspoň, že ten Petr Čtvrtníček to hraje tak, jako by mu všechno bylo u prdele, působí to správně neosobně, jakékoliv nasazení v této věci je zbytečná snaha.(5.9.2010)

• Radek99

Proč někdo jako Pavel Liška přijme roli v takovémto paskvilu a účastní se obskurního vyvolávání ducha nováckých sitcomů 90. let ? Tohle skutečně režisérovi, scénáristovi, hercům i celému štábu přijde jako vkusná a humorná zábava...? :-o(3.11.2010)

• hirnlego

Dvě kuličky za ty Čtvrtňovy voči jak hvězdičky!(14.5.2011)

• Karlos80

Člověk hledá staré profíky a ona mu tady vyskočí tahle sitcomová a ještě amatérská sračka tv Barrandov...Trapné i včetně toho umělého smíchu. Toho čeho se jiné televize už dávno zbavily, TV Barrandov vesele oprašuje:-) Viz: http://www.csfd.cz/film/71217-policajti-z-predmesti/ . Jen tak dál...(13.1.2009)

• Segrestor

Kéž by se tento tzv. sitcom mohl brát jako reality show ze života skutečných policistů neboli blbci v akci. Ne, bohužel je to opravdu jen další pokus o lacinou televizní rychlokvašnou zábavu, která má snad rozesmívat pitoreskním obrazem maloměstské policejní stanice.(7.7.2011)

Pohodová kombinace Gynekologie 2 a Františka.(28.10.2010)

• Phobia

Nakoukla jsem na jeden díl ze zvědavosti, neznalá zdejšího hodnocení, přesto v očekávání nejhoršího. Po 10-ti minutách útrpného zírání a mentálního sebepoškozování nezbývá než konstatovat, že "Profesionálové" jsou neskutečně ubohá srajda, hotový destilát trapnosti. Jsou dva důvody, proč tento nevábně páchnoucí produkt, vypadnuvší z řitě českých TV hovnotvůrců, nespláchnu až na dno žumpy, kam velmi pravděpodobně patří: A) pár dobrých herců, což je ve výsledku bezvýznamné B) neviděla jsem dost, abych měla naprostou jistotu, že se v tomto SERiálu nevyskytují i případné světlejší momenty (pátrat po nich nebudu ani omylem). 10% - slovy: deset potenciálních, laskavých, pochybných procent.(30.9.2010)

• paascha

viděl jsem jen kousek,ale ještě teď se klepu hrůzou, že mě jednou něco podobnýho potká na ulici(1.9.2010)

• A_FISH

Kam si to zas vlez, Polášek?!(4.2.2009)

• Peetas

Zajímalo by mě, co nebo kdo, donutilo herce v tomhle hrát...(5.2.2012)

• honajz

Za sérii s Pyškem a vůbec starou gardou bych dal dvě hvězdičky, občas to mělo nápad. Za novou sérii odpad, protože nové obsazení je strašné a ti herci nedokáží zahrát ani fór. Takže průměr jedna hvězda.(2.9.2010)

• korbitch22

Čtvrtníček,Liška,Polášek,Pyško.... a přesto odpad???Ano zcela jistě.Nevkusná trapárna,za kterou by tvůrci zasloužili pověsit na pranýř a vybóchat kule kladivem.Srovnání s Policajty z Předměstí není na místě,ty mě aspoň dokázali pobavit a ujíždět na Dagmar Ďáskové...ale tady se nedá ujíždět ani při sežrání všech lisohlávek co rostou v mechu a kapradí ;-)(7.4.2011)

Úsměvný pokus o zábavu, chvilkama jsem se docela bavil, první série byla lepší.(22.1.2016)

• Bakllazaan

tak to tu nebylo od dob Nováků(8.12.2010)

• Kryton

No to je sračka! Ano bez krupulí je to děs. To co si už dnes TV nedovolí si dovolí TV odložených a nepotřebných. Jeden díl stačil a už nechci další. Herectví,humor a celou dobu trapnost nade vše. Polášku ty asi nemáš na složenky co?(14.5.2009)

• K.I.N.G.

Tak slovenský originál jsem sice neviděl, ale myslím si, že také není nějak dvakrát o co stát. A co to vlastně je? Policajti z předměstí v novém kabátě? Nebýt tu Čtvrtníčka a možná ještě Lišky, tak se o hvězdičkách nedá ani uvažovat.(7.7.2011)

• dyfur

....nevtipná trapárna....menej ako odpad nie je,že ?.....(17.4.2013)

• Mrkvič

Tak tohle hodně bolí. Bohužel tímhle chlapy netrumfnou přiblblé seriály pro žensý, i když tam máme tolik výborných herců :( hodně smutný.(29.9.2010)

• Splasher

To se chce člověku až brečet, když vidí divadelní esa typu Jeništa a Vyorálek hrát v podobných eskových hitech.(15.5.2011)

• shantim

Po chvíli (dost dlouhé) nudy už jsem si při sledování řekl, že se budu smát i obehraným, nevýrazným a trapným vtipům, ale ono tam nebylo ani to. Ta trapnost není jasná, vtipy nejsou výbušné a scénář naprosto slabý. 10% hvězdiček(8.9.2010)

<< předchozí 1 2 3 4