poster

Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

 • Honzíno
  *

  Sranda to úplně není, občas ano. Bylo by to asi fajn, kdybychom to s naší točící bandou natočili jako naše Sakrapsy a pustili opět jen přátelům, kterým bychom se zřejmě v této poloze líbili a chápali by, jak to myslíme. V širší či celoplošné produkci se jedná o propadák, to ani nemůže jinak dopadnout s takto napsanými díly a situacemi.. 30%(15.12.2010)

 • wosho
  ****

  Totálně a tupě okopírovaná slovenská verze tohodle seriálu. Vtipy, situace-prostě kompletně se vším všudy. Ale je to docela taková hloupá zábava pro nenáročného diváka, co ocení podobně dělaný humor, kdy si tvůrci jsou vědomi debility svého díla a započítalito do svého záměru. Dovětek: po skouknutí vícero nových dílů a obsazením mých oblíbenců, musím * přidat. A myslete si o mé osobnosti co chcete.(4.5.2009)

 • Cenobita
  *****

  Prostě blbí policajti to je filmařská klasika, vděčné téma ke ztvárnění, což známe z Policejních akademií aj. Ne všechno je povedené, ale natočit film aby se člověk smál od začátku do konce asi nejde. Koukám se na to a někdy se i zasměju někdy ne. Takže to svůj účel plní - pobavit. PS: Kdo hledá starý dobrý Profíky tak je najde jinde - to je žánr detektivní, Profesionálové Barrandov je komedie. Myslím, že i název byl zvolen a zkomolen záměrně na PЯOFESiOИÁLOVÉ, aby bylo podtrženo že policajti jsou to pologramotové a to jsem měl tu čest vidět na vlastní oči když jsem jednou podepisoval výslechový protokol plný děsných hrubek. Seznam epizod 1. Série: 01 Profesionál 02 Semafor 03 Teroristi 04 Mafiánská svatba 05 Falešní policisté 06 Žeňa a mamka 07 Mnich 08 Bordel 09 Dušicky 10 Manželky 11 První rande Seznam epizod 2. Série: 01 Batman 02 Vinobraní 03 Supermegaextragigapolda 04 Klářin orgasmus 05 Poslanec 06 Bezpečnostní agentura 07 Alex velitelem ... a další bude doplněno.(6.10.2010)

 • Ioannes
  odpad!

  Nejsem v tomto výčtu komentářů jedinečný. Tím mám na mysli, že ani moje hodnocení, ani můj komentář, se neliší od těch ostatních uživatelů. Tento seriálový kus si totiž bohužel nic jiného než odpad nezaslouží. Jediné, co je na tomto seriálu skvělé, je úvodní znělka a obrazy hýbajících se policejních věcí (razítek, pendreku aj.) na šedivém pozadí, kteréžto obrazy slouží k oddělování některých obrazů děje. Hudba ujde a ujdou uniformy, výprava a studio. Aby byl film koukatelný, potřebuje toho však mnohem víc koukatelného než to, co je vyjmenováno výše. Úplně nejhorší ze všeho je scénář. K popsání toho, jak příšerný je scénář, mně chybí slovní zásoba vzhledem k tomu, že nechci být sprostý. Zajímalo by mě, co nosí v hlavě ti scénáristi. Co jsou zač. Zdali se stydí za tuto práci brát odměnu. Podle všeho si myslí, že vtipnost je třeba to, když Liška a Hádek svůj dialog třikrát po sobě zopakují. Zápletky trapné, hlášky a nápady žádné či trapné. Hledat ve scénáři tohoto braku nějakou pořádnou pointu je marné jako nabírat vodu sítem. Na konci dílu mají být vyvrcholení (katastrofy) všech (2-3) dějových linií. Tyto katastrofy dějových linií jsou opravdu katastrofy, ovšem bohužel jen a pouze v jiném smyslu slova. Celkově je scénář jen desítky minut trapného nevtipného kecání, které je někdy přerušováno pohyby a chůzí herců. Herecké výkony jsou také strašné. Ovšem vzhledem k příšernému scénáři je už celkem jedno, jakým způsobem to herci odříkají a odpohybují. Poznámka k původní slovenské verzi: Rozhodně není lepší než tato česká. Obě jsou na odpad. Na konci si rýpnu do několika Slováků, kteří hodnotili průměrně slovenskou verzi a odpadem českou verzi. Mně se zdá, že tito Slováci hodnotí neobjektivně. Vadí jim MOŽNÁ, že 1)Češi na slovenské verzi parazitují (něco jako když jedna kinematografie natočí krásný film a jiná kinematografie z toho krásného filmu udělá hnusný remake), že 2)Fakt, že Slováci jsou od r. 94 horší ve vytváření sitkomů a seriálů.(3.10.2010)

 • Miksilak
  *

  V tomto případě se snad ani o komedií nedá mluvit... Může za to špatný výběr herců v některých hlavních rolí, trapné přehrávání, amatérské prostředí, nevtipný scénář, herci, kteří na to mají, tak hrají pod svojí úroveň atd. Jedna hvězdička za Petra Čtvrtníčka, který sice hraje, jakoby měl tento seriál totálně v pi.., ale i tak působí aspoň trochu vtipně a nad všemi vyčnívá.(16.9.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace