Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

• Phobia

Nakoukla jsem na jeden díl ze zvědavosti, neznalá zdejšího hodnocení, přesto v očekávání nejhoršího. Po 10-ti minutách útrpného zírání a mentálního sebepoškozování nezbývá než konstatovat, že "Profesionálové" jsou neskutečně ubohá srajda, hotový destilát trapnosti. Jsou dva důvody, proč tento nevábně páchnoucí produkt, vypadnuvší z řitě českých TV hovnotvůrců, nespláchnu až na dno žumpy, kam velmi pravděpodobně patří: A) pár dobrých herců, což je ve výsledku bezvýznamné B) neviděla jsem dost, abych měla naprostou jistotu, že se v tomto SERiálu nevyskytují i případné světlejší momenty (pátrat po nich nebudu ani omylem). 10% - slovy: deset potenciálních, laskavých, pochybných procent.(30.9.2010)

• TSZ

Čeští Profesionálové nejsou ani tak seriál, jako spíš takové nedefinovatelné "cosi", co vypadá neuvěřitelně amatérsky a bizardně (obávám se však že to nebyl umělecký záměr, pokud ano tak jsem ho nepochopil). Rozhodně si díky tomu budu mé první setkání s TV Barrandov pamatovat ještě dlouho a nejsem si jistý, zda se mi podaří na něj vůbec kdy zapomenout, aniž bych musel použít nějaká psychoanalgetika či sáhnout po těžkých drogách.(28.1.2009)

Totálně a tupě okopírovaná slovenská verze tohodle seriálu. Vtipy, situace-prostě kompletně se vším všudy. Ale je to docela taková hloupá zábava pro nenáročného diváka, co ocení podobně dělaný humor, kdy si tvůrci jsou vědomi debility svého díla a započítalito do svého záměru. Dovětek: po skouknutí vícero nových dílů a obsazením mých oblíbenců, musím * přidat. A myslete si o mé osobnosti co chcete.(4.5.2009)

• Honzíno

Sranda to úplně není, občas ano. Bylo by to asi fajn, kdybychom to s naší točící bandou natočili jako naše Sakrapsy a pustili opět jen přátelům, kterým bychom se zřejmě v této poloze líbili a chápali by, jak to myslíme. V širší či celoplošné produkci se jedná o propadák, to ani nemůže jinak dopadnout s takto napsanými díly a situacemi.. 30%(15.12.2010)

• Karlos80

Člověk hledá staré profíky a ona mu tady vyskočí tahle sitcomová a ještě amatérská sračka tv Barrandov...Trapné i včetně toho umělého smíchu. Toho čeho se jiné televize už dávno zbavily, TV Barrandov vesele oprašuje:-) Viz: http://www.csfd.cz/film/71217-policajti-z-predmesti/ . Jen tak dál...(13.1.2009)