Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

• SKreyn

Tak toto som fakt nečakal. Je to totálne celé okopírované od slovenského rovnomenného seriálu Profesionáli. To je hnus, keď niekto ťaží z iného seriálu a nedá si ani tú prácu zmeniť na tom niečo. Jediné, čo zmenili, sú mená policajtov, inak úplne všetko ako cez kopirák a ešte to úplne posrali. Je to hnus, velebnosti!(10.8.2010)

• Karlos80

Člověk hledá staré profíky a ona mu tady vyskočí tahle sitcomová a ještě amatérská sračka tv Barrandov...Trapné i včetně toho umělého smíchu. Toho čeho se jiné televize už dávno zbavily, TV Barrandov vesele oprašuje:-) Viz: http://www.csfd.cz/film/71217-policajti-z-predmesti/ . Jen tak dál...(13.1.2009)

• Miksilak

V tomto případě se snad ani o komedií nedá mluvit... Může za to špatný výběr herců v některých hlavních rolí, trapné přehrávání, amatérské prostředí, nevtipný scénář, herci, kteří na to mají, tak hrají pod svojí úroveň atd. Jedna hvězdička za Petra Čtvrtníčka, který sice hraje, jakoby měl tento seriál totálně v pi.., ale i tak působí aspoň trochu vtipně a nad všemi vyčnívá.(16.9.2010)

Prostě blbí policajti to je filmařská klasika, vděčné téma ke ztvárnění, což známe z Policejních akademií aj. Ne všechno je povedené, ale natočit film aby se člověk smál od začátku do konce asi nejde. Koukám se na to a někdy se i zasměju někdy ne. Takže to svůj účel plní - pobavit. PS: Kdo hledá starý dobrý Profíky tak je najde jinde - to je žánr detektivní, Profesionálové Barrandov je komedie. Myslím, že i název byl zvolen a zkomolen záměrně na PЯOFESiOИÁLOVÉ, aby bylo podtrženo že policajti jsou to pologramotové a to jsem měl tu čest vidět na vlastní oči když jsem jednou podepisoval výslechový protokol plný děsných hrubek. Seznam epizod 1. Série: 01 Profesionál 02 Semafor 03 Teroristi 04 Mafiánská svatba 05 Falešní policisté 06 Žeňa a mamka 07 Mnich 08 Bordel 09 Dušicky 10 Manželky 11 První rande Seznam epizod 2. Série: 01 Batman 02 Vinobraní 03 Supermegaextragigapolda 04 Klářin orgasmus 05 Poslanec 06 Bezpečnostní agentura 07 Alex velitelem ... a další bude doplněno.(6.10.2010)

• Honzíno

Sranda to úplně není, občas ano. Bylo by to asi fajn, kdybychom to s naší točící bandou natočili jako naše Sakrapsy a pustili opět jen přátelům, kterým bychom se zřejmě v této poloze líbili a chápali by, jak to myslíme. V širší či celoplošné produkci se jedná o propadák, to ani nemůže jinak dopadnout s takto napsanými díly a situacemi.. 30%(15.12.2010)

• - Jedná sa o okopírovanú verziu slovenského seriálu Profesionáli (od r. 2008). (JADIM)