poster

Profesionálové (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 16x40 min

 • Phobia
  *

  Nakoukla jsem na jeden díl ze zvědavosti, neznalá zdejšího hodnocení, přesto v očekávání nejhoršího. Po 10-ti minutách útrpného zírání a mentálního sebepoškozování nezbývá než konstatovat, že "Profesionálové" jsou neskutečně ubohá srajda, hotový destilát trapnosti. Jsou dva důvody, proč tento nevábně páchnoucí produkt, vypadnuvší z řitě českých TV hovnotvůrců, nespláchnu až na dno žumpy, kam velmi pravděpodobně patří: A) pár dobrých herců, což je ve výsledku bezvýznamné B) neviděla jsem dost, abych měla naprostou jistotu, že se v tomto SERiálu nevyskytují i případné světlejší momenty (pátrat po nich nebudu ani omylem). 10% - slovy: deset potenciálních, laskavých, pochybných procent.(30.9.2010)

 • TaToten
  odpad!

  Dalo by sa povedať, že tento seriál je až paródiou slovenského originálu. Postavy aj príbeh sú síce tie isté, podla slovenských scenárov, no pôsobí to strašne umelo. Jednoducho povedané, postavy v originále sú založené značne na osobnostiach a prejave hercov, tu sa len český herci snažia napodobniť tých našich. Nepomáhajú tomu ani malé zmeny v scenári, ktoré majú za úlohu upraviť vtipy pre českého diváka ale tiež neutralizovať niektoré expresívnejšie prejavy. Takým príkladom je napríklad Búček (Húrka), ktorý rozpráva o svojej favoritke...a tu je problém, len odrecituje suchý opis bicykla. Proste nedokážem tým ľuďom uveriť to, čo sa im práve deje. Toto je jeden z tých seriálov, kde vezmete úlohu len preto, lebo vám nejak treba platiť nájom. Posleným klincom do rakvy bola druhá séria, kde sa zmenili niekoľký herci (asi im došlo akú chybu pôvodne spravili) a tiež sa produkcia presunula do vlastných kulís...lacných, odporne vyzerajúcich kulís. ...asi to je jedným z dôvodov prećo kamera radšej sníma väčšinu času každého na detail. A takou čerešničkou nakoniec sú úvodné titulky druhej série, ktoré len podtrhujú to, čo som spomínal hneď na úvod.(9.4.2020)

 • korbitch22
  odpad!

  Čtvrtníček,Liška,Polášek,Pyško.... a přesto odpad???Ano zcela jistě.Nevkusná trapárna,za kterou by tvůrci zasloužili pověsit na pranýř a vybóchat kule kladivem.Srovnání s Policajty z Předměstí není na místě,ty mě aspoň dokázali pobavit a ujíždět na Dagmar Ďáskové...ale tady se nedá ujíždět ani při sežrání všech lisohlávek co rostou v mechu a kapradí ;-)(7.4.2011)

 • Drky
  odpad!

  Teď jsem od toho musel odejít, to se opravdu nedá poslouchat a ani koukat, tak trapné hlášky už jsem dlouho neslyšel a tak tupé herce taky ne, no ono nejde ani tak o herce, že jo, ti jsou fajn, ale bohužel musí říkat to co mají ve scénáři. Pavla Lišky je tam neuvěřitelná škoda. Zase na druhou stranu "seriál" alespoň trošku tahá z bahna do odpadu! On je to takový seriálový Kameňák. Hodnocení Odpad! a 5%.(28.7.2011)

 • Miksilak
  *

  V tomto případě se snad ani o komedií nedá mluvit... Může za to špatný výběr herců v některých hlavních rolí, trapné přehrávání, amatérské prostředí, nevtipný scénář, herci, kteří na to mají, tak hrají pod svojí úroveň atd. Jedna hvězdička za Petra Čtvrtníčka, který sice hraje, jakoby měl tento seriál totálně v pi.., ale i tak působí aspoň trochu vtipně a nad všemi vyčnívá.(16.9.2010)