Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46x27 min

• Radiq

I když tam je dost dobrejch nápadů a mládkovin, zpracováním se mi to příčí. Jestli jste viděli seriál Rabbits od Davida Lynche, tak je to stejně nudny, ale ne tak ujetě zajímavy, takže je to uplně jiny, takže nevim, proč to sem pletu. Asi jsem si na to vzpomněl proto, že se to taky odehrává jenom v jedné místnosti, s dvěma statickejma kamerama. Teď k ději. Rozumy členů rodiny někdy nejsou k zahození a dá se jim zasmát (sem tam). Bohužel to ale zabíjí ta levná atmosféra a následující suchej nebo trapnej fór. Mládkovu iniciativu a snahu chválím, protože on i jeho grupa jsou plní skvělejch nápadů, ale potřebovali by trochu větší podporu jak od diváků, tak od investorů. PS: nejpoužívanější fráze je: možná by taky nebylo špatný, kdyby... Ono celkově se tam mluví hlavně v podmiňovacím způsobu.(8.7.2010)

• ivishka

Aha..takže takhle se v dnešní době dělají český seriály..hmmm to jsme klesli velice hluboko.Stydím se za jakoukoliv českou novodobou produkci,když vidím tohle.Lidi STYĎTE SE!(26.7.2012)

• rt12

O vous lepší než Hlava 22. Tentokráte z aristokratického, degenerovaného prostředí. Ti samý lidé jen se nekoktá, ale mluví maďarsky ovšem slovní ponižování druhého je zachováno.A ,,super zábava" je opět na světě, hurá! No a kdyby jste náhodou propásli zasmát se v pravou chvilku, tak Vám smích v pozadí napoví HAHAHA.(16.7.2014)

• Phobia

Víceméně náhodou jsem viděla cca 15 minut tohohle... pořadu a stále si kladu otázku: to jsem intelektuálně tolik vyspěla nebo se Mládek a spol. o tolik zhoršili? Pro jejich dobro a svou ješitnost si budu říkat, že A) je správně. Slaboučký, trapný humor, co mě v současné době docela míjí (nahraný smích za každou větou je minimálně na facku, spíše však na pořádné fláknutí lopatou). 15% ze soucitu.(19.1.2010)

I když se fórky často opakují a děj tohoto napůl sitcomu absolutně nikam nevede, já se většinou celkem dobře bavím. Podle mě lepší než stará Čundrcountry show či Country estráda. Tohle se náhodou celkem povedlo. A za nejlepší postavu považuji Ivo Pešáka alias sluhu či komorníka=)(29.3.2009)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)