Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46x27 min

Honem, máme něco v dědekboxu! Tohle neni sitcom, vždyť se tam nic neděje. Celé se to odehrává v jedné místnosti. Jenže ty blafy co tam kecaj, to je prostě něco. Nevim no, pro mě ze super humoru Ivana Mládka skoro nic nevyprchalo. Samozřejmě kdo čeká inteligentní zábavu, ten si na své nepřijde. Ale jako alternativa k českým telenovelám, které běží na jiných televizích, dám vždycky zavděk radši tímto.(13.3.2009)

• Karlos80

Ha, ha, ha to jsem se zas jednou nasmál! Chudáci aristokrati:-( Už to prostě není ono, sice opět vlastní nápad v podobě nového sitcomu, ale o to horší provedení, stále stejný styl humoru ze známých estrád na Nově, stále stejní lidé, kteří se za každou cenu snaží zaujmout ale místy jsou spíš trapní a k pláči. Současná programová skladba je už zcela jiná a jinde, což asi na Barrandově ještě nepochopili:-( Podprůměrná a zcela okoukaná zábava, ztráta času.(11.1.2009)

Jasně, že to není na 5 hvězdiček. Mládek má svoje nejlepší časy nejspíš definitivně za sebou, ale vždycky jsem ho měl rád a jeho humor můžu. I když kadence a kvalita vtipů není taková, jako v jeho starších pořadech, pořád mě to baví a těším se na další díly. Těch pět hvězdiček dávám proto, abych aspoň malinko vyvážil hodnocení těch "odborníků", co tu rovnou sází odpady a k tomu napíšou žvásty typu, že viděli omylem pár minut.(20.2.2009)

• zdepapepa

Tohle nemá se situační komedií pranic společného. Zlatá Nova a její Comeback, dokonce i tam byl pilotní díl několikanásobně lepší než co tady vyvádí Mládkův ansámbl. Možná v divadle jako součást country estrády by se to ujalo, ale chodit s tím do televize? Vyhozené peníze pro scénáristy, vyhozený čas pro diváky.(31.1.2009)

já osobně tomu dávám 4 hvězdy protože Mládka a jeho humor můžu ale na druhou stranu dokážu pochopit uživatele co tomu daj jednu dvě hvězdičky nebo dokonce odpad každý má svůj styl humoru který ho baví a rozesměje a mě Mládek plus Kalamaity rozesměje takže se na to můžu dívat. Ale třeba jsou serialy s jiným humorem kterému nemohu přijít na chuť a dal bych tomu odpad . V tomto případě je nejelš na to kouknout a rozohdnout se zda jo či ne :)(6.9.2009)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)