• MarekT
  *

  Tak už jsem shlédl dostatečný počet dílů (pět), abych mohl trochu lépe hodnotit. Do odpadu bych seriál neházel, párkrát jsem se zasmál, jenomže nečekalo mě to nijak často. Čekaly na mě průměrně dva snesitelné vtipy / díl. Mládkův specifický humor mi nikdy nevadil, ani v některých momentech hluché Country estrádě, jeho Banjo Band jsem považoval za takový ten humor na odreagování. Tento sitcom (resp. spíše nepovedený pokus o něj) ale za něj považovat nemůžu. Když jen nechápavě zírám, PROČ byly některé (většinou vulgární) vtipy podbarveny namontovaným smíchem a najdu si tam něco dobrého jen občas, nemohu dát více než jednu hvězdu. Mimochodem, co se toho smíchu týče, Mládek mě zklamal, naivně jsem věřil, že on by mohl odolat. Nevím také, proč se tímto směrem snažíme stále napodobovat západní bratříčky. Co se postav týče, mám tyto výhrady: Lenka Plačková zbytečně sprostá, nechápu funkci a vtipnost postavy Lenky Šindelářové, stejně tak si myslím, že jazyková bariéra mezi Milanem Pitkinem a solidním zbytkem osazenstva lze zpracovat lépe (za celých pět dílů považuji od něj za celkem dobrou jednu větu, navíc kvalita epizody se odvíjí od toho, kolik má Emré prostoru). Závěrem říkám jen, škoda, tento seriál měl jako jediný původní pořad TV Barrandov celkem potenciál. A i ten Comeback, který taky není nějaký majstrštyk, byl lepší.(11.1.2009)

 • Phobia
  *

  Víceméně náhodou jsem viděla cca 15 minut tohohle... pořadu a stále si kladu otázku: to jsem intelektuálně tolik vyspěla nebo se Mládek a spol. o tolik zhoršili? Pro jejich dobro a svou ješitnost si budu říkat, že A) je správně. Slaboučký, trapný humor, co mě v současné době docela míjí (nahraný smích za každou větou je minimálně na facku, spíše však na pořádné fláknutí lopatou). 15% ze soucitu.(19.1.2010)

 • mi-ib
  ***

  Honem, máme něco v dědekboxu! Tohle neni sitcom, vždyť se tam nic neděje. Celé se to odehrává v jedné místnosti. Jenže ty blafy co tam kecaj, to je prostě něco. Nevim no, pro mě ze super humoru Ivana Mládka skoro nic nevyprchalo. Samozřejmě kdo čeká inteligentní zábavu, ten si na své nepřijde. Ale jako alternativa k českým telenovelám, které běží na jiných televizích, dám vždycky zavděk radši tímto.(13.3.2009)

 • rakovnik
  **

  Ivan Mládek je borec, mám strašně rád jeho vtipy, humor, jeho písničky jsou evergreenem. Ale časem holt nápady dojdou. Neříkám, že tento seriál je totální hovadina, nějaké světlé chvilky by se našly, ale celkově je to hodně nepovedený pokus o konverzační komedii. Ivan by měl zůstat u těch krátkých skečů.(12.9.2010)

 • Karlos80
  *

  Ha, ha, ha to jsem se zas jednou nasmál! Chudáci aristokrati:-( Už to prostě není ono, sice opět vlastní nápad v podobě nového sitcomu, ale o to horší provedení, stále stejný styl humoru ze známých estrád na Nově, stále stejní lidé, kteří se za každou cenu snaží zaujmout ale místy jsou spíš trapní a k pláči. Současná programová skladba je už zcela jiná a jinde, což asi na Barrandově ještě nepochopili:-( Podprůměrná a zcela okoukaná zábava, ztráta času.(11.1.2009)

 • - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace