já osobně tomu dávám 4 hvězdy protože Mládka a jeho humor můžu ale na druhou stranu dokážu pochopit uživatele co tomu daj jednu dvě hvězdičky nebo dokonce odpad každý má svůj styl humoru který ho baví a rozesměje a mě Mládek plus Kalamaity rozesměje takže se na to můžu dívat. Ale třeba jsou serialy s jiným humorem kterému nemohu přijít na chuť a dal bych tomu odpad . V tomto případě je nejelš na to kouknout a rozohdnout se zda jo či ne :)(6.9.2009)

• Valentin

Mládkův humor opravdu klesá a klesá s každým dalším pořadem, kterého se zúčastní. Těch nejlepších fórů, které měl v Kouzelníkovi se už asi nedočkáme. Ta jedna hvězdička je za díl, kdy na scénu vtrhli dva vojáci EU (která zaútočila na Čechy) a všichni přítomní jim začali udávat hospody, kdy prodávají utopence. To mě jediné pobavilo.(25.6.2009)

• rakovnik

Ivan Mládek je borec, mám strašně rád jeho vtipy, humor, jeho písničky jsou evergreenem. Ale časem holt nápady dojdou. Neříkám, že tento seriál je totální hovadina, nějaké světlé chvilky by se našly, ale celkově je to hodně nepovedený pokus o konverzační komedii. Ivan by měl zůstat u těch krátkých skečů.(12.9.2010)

Humor Ivana Mládka a jeho přátel se mě líbí už od dětství dodnes. A Cyranův ostrov není výjimkou a doufám, že budu mýt štěstí a kouknu se i na další díly. Málokdy se stane, abych jsem se u dnešních zábavných pořadů bavil a tomuto se to podařilo na 100%, nejen že jsem se bavil. Dokonce mě donutil několikrát se opravdu nahlas smát!!!(23.1.2009)

• Košoun

Country Estráda převedená do sitcomu, který by sám o sobě nebyl ani vtipný, ale když vidíte to panoptikum "herců", kteří pronášejí trapné hlášky, kterým se můžou smát jedině oni sami a jejich autor Mládek, tak je to docela vtipné. Viděl jsem teď nedávno jeden díl a opravdu mám dost. Snad jen z trochy nostalgie a za jeden dobrý vtip dávám 1*.(22.5.2010)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)