• Lukoboss

Kdysi dávno v jedné zemi zvané Nova vládl estrádám muž jménem Ivan Mládek. On a jeho družina bavili diváky týden co týden svým humorem a skladbami doprovázenými na banjo. Jednoho dne ale se ale lid vzbouřil a přestal sledovat tyto stupidní estrádní vylomeniny, kterých bylo tolik, že byste je mohli přehazovat vidlema jak hnůj. A tak slavný Mládek z Novy odešel. Odsunul se do ústraní a z povzdálí pozoroval dění kolem sebe. Po čase se ovšem vyskytla příležitost vrátit se na výsluní v nové zemi TV Barrandov. A tak se tam Ivan Mládek se svými druhy vydal a snažil se tu příležitost chytit za pačesy. Bohužel se ale pravděpodobně chytil tupé, protože jeho sláva už nikdy nedosáhla takových rozměrů jako za dob estrád na Nově. On se ale nevzdává a snaží se svou popularitu získat zpátky. Jestli se mu to podaří nebo ne (což je pravděpodobnější), na to odpověď neznáme. Pokud ale nezemřeli, žíjí v zemi zvané TV Barrandov až dodnes.(28.7.2010)

Rozhodně nechci předstírat, že se jedná o něco intelektuálně přínosného, ale tento minimalistický sitcom je třeba chápat v kontextu, ve kterém je vysílám v televizi. Jedná se o podvečerní odpočinkovou zábavu, kdy chcete po práci vypnout a něčím si spravit náladu a tuhle roli zvládá Mládkův humor dobře. Většina vtipů je založena na stupiditě, naivitě a vulgaritě postav, ale najde se i pár brilantních hlášek. Celkově tak polovina vtípků pobaví, ta druhá neurazí. Připadá mi, že Mládek si v tomto počinu na nic nehraje a tudíž si ani já nebudu hrát na přílišného intelektuála a dávám průměrné hodnocení.(20.4.2011)

• rt12

O vous lepší než Hlava 22. Tentokráte z aristokratického, degenerovaného prostředí. Ti samý lidé jen se nekoktá, ale mluví maďarsky ovšem slovní ponižování druhého je zachováno.A ,,super zábava" je opět na světě, hurá! No a kdyby jste náhodou propásli zasmát se v pravou chvilku, tak Vám smích v pozadí napoví HAHAHA.(16.7.2014)

• zdepapepa

Tohle nemá se situační komedií pranic společného. Zlatá Nova a její Comeback, dokonce i tam byl pilotní díl několikanásobně lepší než co tady vyvádí Mládkův ansámbl. Možná v divadle jako součást country estrády by se to ujalo, ale chodit s tím do televize? Vyhozené peníze pro scénáristy, vyhozený čas pro diváky.(31.1.2009)

• Valentin

Mládkův humor opravdu klesá a klesá s každým dalším pořadem, kterého se zúčastní. Těch nejlepších fórů, které měl v Kouzelníkovi se už asi nedočkáme. Ta jedna hvězdička je za díl, kdy na scénu vtrhli dva vojáci EU (která zaútočila na Čechy) a všichni přítomní jim začali udávat hospody, kdy prodávají utopence. To mě jediné pobavilo.(25.6.2009)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)