Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46x27 min

• Rimsy

Tak nevím, jak to zhodnotit. Je pravda, že to je poměrně originální, Mládkův starý country humor naroubovaný na sitcomový formát. Něco tam je tu a tam i vtipné, ale většina frků se zcela míjí účinkem. Seriál působí tak trochu roztahaně a po většinu času spíš nudí, nic moc se tam neděje. Nuda je ještě umocněna převládající statičností postav, což by nevadilo, kdyby dialogy byly zajímavé, leč to bohužel nejsou... No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Respektive možná neuvidíme, protože hledat si čas na další díly moc nechci:)(11.1.2009)

Před týdnem běžel na TV Barrandov film Dcera je nevinná. A před ním jsem chytil pět minut tohohle seriálu. No, musím říct, že v rámci objektivity jsem si nechal odpad stranou s tím, že se kouknu na další díl. A světe div se, nebylo to tak špatný! Poměr vtipů dobré x špatné je cca 50:50, (někdy 40:60 ale to je výfuk), takže jsem se někdy fakt zasmál, někdy jsem ale žasl, co že to Mládek a spol. dokážou vymyslet. Každopádně dávám 3 nejisté hvězdičky s tím, že se to může změnit. P. S. A stejně jako v minulých Mládkových projektech to pro mě zachraňuje hlavně Plačková. Tu krávu jí prostě žeru pořád… :-)(12.7.2009)

• Valentin

Mládkův humor opravdu klesá a klesá s každým dalším pořadem, kterého se zúčastní. Těch nejlepších fórů, které měl v Kouzelníkovi se už asi nedočkáme. Ta jedna hvězdička je za díl, kdy na scénu vtrhli dva vojáci EU (která zaútočila na Čechy) a všichni přítomní jim začali udávat hospody, kdy prodávají utopence. To mě jediné pobavilo.(25.6.2009)

• rt12

O vous lepší než Hlava 22. Tentokráte z aristokratického, degenerovaného prostředí. Ti samý lidé jen se nekoktá, ale mluví maďarsky ovšem slovní ponižování druhého je zachováno.A ,,super zábava" je opět na světě, hurá! No a kdyby jste náhodou propásli zasmát se v pravou chvilku, tak Vám smích v pozadí napoví HAHAHA.(16.7.2014)

• milka

Ivan Mládek už po několikáte recikluje humor ze svých country estrád, jenže tentokrát se to pokusil přenést do sitcomu. A dopadlo to ještě hůř, než jsem čekal. Je sice fajn vidět po několika letech ty kdysi známý ksichty, jenže když se dialogy skládaj z vět tipu ještě jednou to řekneš a rozbiju ti držku, tak se člověk moc nezasměje. A když má bejt třeba vtipné jenom fakt, že jedna z postav mluví maďarsky, tak je to opravdu na pováženou. Mládek opravdu své vtipy vyčerpal už dávno.(17.1.2009)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)