poster

Day the Earth Stopped, The

Sci-Fi / Akční

USA, 2008, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Lateef
  *

  Ultralevnost Asylumu se opět projevila. Roboti a vůbec všechny efekty ve filmu jsou vizuálně srovnatelné s libovolnou hrou na Commodore 64, ale co je horší, děj se odehrává ve dvou místnostech, jedné garáží a jedné ulici... tatáž místa využívali filmaři ve snímcích I am Omega a War of the Worlds: Next Wave. Pěkný. Film je neuvěřitelně dlouhý (těch 84 minut se zdá jako 840), nicméně moment říkající proč si lidstvo zaslouží žít, je poměrně funkční. Přivřu tedy oči a zaškrtnu jednu hvězdičku, ale celkově se nijak významně neliší od tradiční asylumácké produkce.(7.3.2009)

 • Skejpr
  **

  V zásadě klasické Asylum. Levné, plagiátorské, herecky zoufalé a s prsama ve třetí minutě. Bohužel není až tak špatné, aby bylo něčím opravdu zajímavé nebo alespoň zvrhle zábavné. Triky jsou na Asylácké poměry slušný nadstandard (na poměry videofilmů slušný půrměr), takže smát se můžete jen zoufalé výpravě. No a nejsmutnější na celém filmu je, že jeho nejdůležitější a zlomový moment (důkaz, že lidé si zaslouží žít), narozdíl od toho v pravém Dni, kdy se zastavila země, opravdu funguje.(29.1.2009)

 • GodComplex
  *

  Dlouho jsem nevidel tak totalni Dcko a ripof v jednom. Amatersky kus, ktery ale paradoxne nebyl o tolik horsi, nez remake The Day The Earth Stood Still. Jedna hvezda ciste za tu atraktivni scifi kocicku a jeji pusobive narazniky. 2/10(7.2.2010)

 • mimozakon
  odpad!

  ehm(31.7.2009)

 • Prehistar_
  **

  Tak tohle je unikát. Kopie, která je téměř lepší než originál....(28.2.2009)

 • F_r_o_s_t
  *

  Alespoň ta jedna hvězdička za prvních deset minut, které vypadají jako z erotického sci-fi a neříkám, že se na to v tu dobu nekouká pěkně (i když jsou věčně vidět slečně mimozemšťance kalhotky :-p ). Kdyby se dle toho úvodu natočil i zbytek, samosebou s nějakým stupňováním, věřím, že to mohlo zaznamenat o dost větší úspěch. Takto nevím, jestli byl záměr diváka pobavit naivností tvůrců nebo realizovat si dětský sen a natočit remake ke Dni, kdy se zastavila Země bez ohledu na rozpočet a míru soudnosti.(11.3.2009)

 • Ajfist
  odpad!

  Další americká zhovadilost od Asylumu o tom jak jeden jediný voják a samozřejmě jak jinak než že američan, dokáže zachránit celé lidstvo. Nejen, že je tento film neuvěřitelně amatérsky natočený, ale on je i amatérsky odehraný. Společnost Asylum by měla mít zákaz své produkty vůbec někde nabízet. Spíše bych její filmy pouštěl za trest. Tedy můj verdikt je: opět ztráta času.(16.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace