poster

Rakeťáci

 • USA

  Pretty Bird

Komedie

USA, 2008, 92 min (SE: 120 min)

 • MickeyStuma
  ***

  Příběh o trnité cestě za splněným snem jistých pánů. Každý z nich má však k dané věci jiný názor a tak se podle toho k tomu staví. Snímek má být komedie, ale svým ztvárněním trochu jiná komedie. Není to úplná bláznovina, ale humoru se tu najde více než dost. Jenomže humoru poněkud jiného. Nevím jak zbytek Evropy, ale pro Česko je takováto zábava těžko uchopitelná, tudíž málo pochopitelná. Zkrátka jiný kraj, jiný mrav. A tak se zdá tento počin tak nějak mimo mísu. Škoda, on ten příběh není špatný, jak by se zdálo. Jde jen o to ho pochopit.(18.7.2014)

 • HappyDeath
  odpad!

  SPOILER!!! No ty vole... Celou dobu čekám, jak to dopadne a ona je tam na konci jedna věta. Tak s tím běžte teda do Prde*e!!! Blbost až to bolelo co neměla účel, hlavu natož patu. Omg. Postup filmu je bych řekl až ohromující...Nápad, peníze peníze peníze, investice, inženýr, problém, nemám nemám nemám....The end. Lepší scénář by napadlo snad i šestileté dítě na vozíku po DMO.(25.6.2014)

 • Tommassi3
  **

  "I tohle je zajímavý.. Nezabíjej mouchu sekerou, když sedí na něčí hlavě.. Starý čínský přísloví.." ;)(2.4.2015)

 • Malarkey
  **

  Film je nezáživná, nevtipná, chvílemi až otravná kravina. Co si budeme povídat. Zaplaťpánbůh za to, že HBO do oběhu pustilo tu kratší verzi. Nicméně bylo vidět, že na filmu pracoval samej inteligent. Nevim proč, ale nemohli si ke konci odpustit jednu světoznalou vsuvku a tak nám do svýho filmu narvali na závěrečnou scénu jednu operní z Rusalky od Antonína Dvořáka. :-)(29.12.2011)

 • papaJA21
  odpad!

  Nezáživná indie komedie se spoustou vaty.(26.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace