Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Snad každý v životě má někdy touhu létat...
Hlavní hrdina Curtis Prentiss se rozhodne své přání uskutečnit. Sice nemá peníze, ale má chuť jít za svým snem. Jednoho dne přemluví kamaráda a společně založí firmu. Ještě potřebují někoho, kdo by byl schopný sestrojit raketové vznášedlo nebo létající batoh. Najmou nedávno propuštěného leteckého inženýra, který podobnou práci hledá. Zkušební let prototypu vyjde na jedničku. Neseženou ale pro své zboží odbyt a místo létání se potýkají se zklamáním a perou se o model až do roztrhání těla. Po nějaké době, když už nemají naději na úspěch, se pohádají a vznášedlo skončí bůhvíkde. (Nova Cinema)

(více)

Recenze (12)

HappyDeath odpad!

všechny recenze uživatele

SPOILER!!! No ty vole... Celou dobu čekám, jak to dopadne a ona je tam na konci jedna věta. Tak s tím běžte teda do Prde*e!!! Blbost až to bolelo co neměla účel, hlavu natož patu. Omg. Postup filmu je bych řekl až ohromující...Nápad, peníze peníze peníze, investice, inženýr, problém, nemám nemám nemám....The end. Lepší scénář by napadlo snad i šestileté dítě na vozíku po DMO. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Příběh o trnité cestě za splněným snem jistých pánů. Každý z nich má však k dané věci jiný názor a tak se podle toho k tomu staví. Snímek má být komedie, ale svým ztvárněním trochu jiná komedie. Není to úplná bláznovina, ale humoru se tu najde více než dost. Jenomže humoru poněkud jiného. Nevím jak zbytek Evropy, ale pro Česko je takováto zábava těžko uchopitelná, tudíž málo pochopitelná. Zkrátka jiný kraj, jiný mrav. A tak se zdá tento počin tak nějak mimo mísu. Škoda, on ten příběh není špatný, jak by se zdálo. Jde jen o to ho pochopit. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Film je nezáživná, nevtipná, chvílemi až otravná kravina. Co si budeme povídat. Zaplaťpánbůh za to, že HBO do oběhu pustilo tu kratší verzi. Nicméně bylo vidět, že na filmu pracoval samej inteligent. Nevim proč, ale nemohli si ke konci odpustit jednu světoznalou vsuvku a tak nám do svýho filmu narvali na závěrečnou scénu jednu operní z Rusalky od Antonína Dvořáka. :-) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama