Něco na těch mužích je

Brief Interviews with Hideous Men

Komedie

USA, 2009, 80 min

• Richard_Ba

Scenár je dobrý, nápad slušný. Pohľad do mužskej duše. Myslíte,že na to stačí pár minút ? Bolo tam pár svetlých momentov, ktoré keby boli umiestnené logicky do akéhokoľvek systému, aj by získali výpovednú hodnotu. V takejto nesystematickej forme to nedávalo žiaden význam. Úvod chýbal, hneď sme vošli do jadra. Pri jadre to aj ostalo, lebo klimax chýbal. Absolútna absencia akéhokoľvek konca.(7.1.2010)

• Martin741

Reziser John Krasinski teda pred natocenim Quiet Place zacinal dost biedne, az ten treti film rozhodol o tom, ze je z neho uspesny filmar. A nieco bude aj na tom jak to tvrdi oficialny distributor - t o s tym serialom kancl. Kazdopadne ak mate chut na nudne vatovo plane plky - taxte na spravnom mieste : ja to nenavidim, tie vatovo plane plky o hovne . 5 %(9.3.2019)

• Josefin

Neuvěřitelná debilita, režisér John Krasinski přeskočil i svůj stín. Zvlášt kniha R.Wallace musí být teprve výživná jak Nutrilon. Na mužích něco je, ale v tomto filmu to nenajdete. Přepsychologizované výplody z mužských mozků: viz. malá ukázka: "Ženu i znásilnění může o něco obohatit bla bla kra kra ........" .Vřele nedoporučuji,není to ani černá komedie. Jen na vlastní nebezpečí a pak navštívit Dr.Chocholouška:)(22.10.2010)

Nádherná a úsměvná psychologická sonda do chování mužů vůči ženám, jejich přemýšlení, jenž vede k dokonale úvaze, že něco na těch mužích je. "Žena je semeniště rozporů a proto je obtížné zjistit, co vlastně chce" No není to úžasné, kdo aspoň trochu, chce pochopit mužskou logiku od stydlivých až po lvy salónu, tak ať se na tento film podívá a ne všichni jsou šovinistická prasata, zasmál jsem se úžasně a zároveň vím, že tento film není určen široké veřejnosti.(8.10.2010)

• Houbos

John Krasinski se nevědomky snažil překonat Michaela Baye. Nemohu vyzdvihnout ani jediný klad. Výhrad vzpomenu převelice. 1. Není to film, ale soubor nesourodých skečů. 2. Dialogy jsou extrémně škrobené, sotva uvěřitelné a tím pádem zcela debilní, ostatně jako celý koncept vyprávění. 3. Tohle není v žádném případě komedie, 2 rozpačité momenty ani setinu hvězdičky nepřidají (profesor podávající otevřeně a dle jeho slov povrchně vztah se svou ženou a pak zpověď skrytého homosexuála vyprávějíc co rád na ženách). Jinak obecně oblíbený Krasinski sám sebe pasoval do role rozkošňoučkého cukříčka - takové pozérství! Jsem rozhořčen, takže bez vnitřního dialogu 1 hvězdička, tedy nejhorší možné hodnocení (odpad už stojí za to z jiných důvodů). Lepší: noční záznamy z jednání Poslanecké sněmovny(7.10.2010)