Reklama

Reklama

Hybrid

(TV film)

Obsahy(1)

Bezpečnostní technik Aaron přijde při explozi o zrak. Jeho ošetřující lékařkou se stane Andrea, která se proslavila množstvím neobvyklých objevů a kontroverzních experimentů. Nejnovějším je transplantace orgánů mezi odlišnými živočišnými druhy. Aaron se stane jejím prvním lidským pokusným králíkem! Když k ní přiveze kurátorka místního muzea Lydia těžko zraněného vlka, Andrea využije příležitosti a transplantuje oči umírajícího predátora Aaronovi. Zákrok mu umožní opět vidět. Navíc se mu zdokonalí sluch a změní vnímání chutí. Touží po krvavém mase, při podráždění hrdelně vrčí a na lidi se dívá jako na kořist. Andrea dobře ví, proč tomu tak je… (TV Prima)

(více)

Recenze (18)

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Tento snímek svým námětem vypadal celkem zajímavě, leč po shlédnutí jsem byl velice zklamán. Že je to v TV produkci už naznačuje, že výprava nebude nijak slavná, ale tohle vypadá, jakoby to bylo natočeno ve velkém spěchu a z nouze, aby TV měla co vysílat. Přitom první půlhodina filmu vypadala vcelku zajímavě. Tlačilo se dost na pilu. Když najednou, jako by mě někdo přepnul televizi na přírodopisný kanál. Zdlouhavé zpomalené záběry na smečku psů, či vlků, což totálně vypnulo rozjetou mašinu vyprávění příběhu. A to se opakovalo několikrát. že by umělé natahování stopáže? Snad. Od této chvíle toto film totálně pohřbilo a k tomu byla nahrána série nelogičností. Měl jsem co dělat, abych se vůbec dokoukal do konce. Rozhodně tento film ukazuje, jak by to vypadat vůbec nemělo. Škoda, protože námět filmu rozhodně není zase až tak špatný. ()

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Místo děsivého a krvavého hororu je Hybrid spíše mimořádně nepovedená parodie, která je navíc neskutečně hloupá, za což poděkujme naprosto dementnímu námětu. Herce nemá smysl ani komentovat, děs a hrůza. Stejné to je i se scénářem, který je napsaný tak divně, že film místy připomíná spíše chaoticky sestříhaný přírodovědný dokument, perfektně podpořený pořád dokola opakující se indiánskou hudbou, která mi po chvíli už neuvěřitelně lezla na nervy a myslel jsem, že těch "pouhých" 90 minut naprostého utrpení ani nedám. Zlatý krematorium. 0/10. ()

Reklama

Phobia 

všechny recenze uživatele

Mravokárný dokument na téma zlá civilizace versus hodná příroda. Horroruchtivému divákovi je předloženo nepříliš povedené psychodrama se spoustou meditativní hudby a záběrů na klusající šelmy psovité, prvek strachu = 0. A tak se není co divit, že film u českého obecenstva končí v černých číslech, jakkoliv vznikla spousta podstatně debilnějších bitchovin, kde stejní uživatelé, zde nešetřící odpadem, hodnotí nadprůměrem. A šup, svým hláskem šoupám podprůměrného "Hybrida" do šedé zóny snesitelného podprůměru "jednou stačilo, ani jednou by nevadilo". 40% EDIT: OK, přehlasovali jste mě - třeba víte proč, já jsem prostřední půlhoďku zazdila:-). ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

I tento kousek je součástí Maneater Series. Podle samotného coveru i info na netu jsem si původně myslel, že půjde o další vlkodlačí kousek, ale docela jsem se mýlil. Celý film je spíše obyčejným sci fi, které se lehce opírá o hororový žánr, nebo lépe řečeno lykantropii. Neustále se zde o ní mluví, ale jde spíše jen o jakési náznaky, než aby to tvůrci uvedli do praxe. Divák zde neuvidí žádnou celkovou proměnu, ani krvežíznivé řádění vlkodlaka, ale spíše jen jakousi duševní proměnu člověka ve vlka. Hlavní postava si začíná pomalu zvykat na své nové schopnosti a vlastnosti, ale nikdy jich nedokáže plně využít. Navíc zde byla nacpána i přemíra romantických pasáží, což mě do jisté míry neskutečně vytáčelo. Přesto všechno jsem se na film dodíval až do konce, ale bude hodně dlouho trvat, než si jej pustím znovu. ()

drankeryth odpad!

všechny recenze uživatele

Jeeej, to je nadherne spracovany obal, radost na neho pozerat. To je asi jedina vec, ktora hyri pozitivom, zvysok je katastrofa. Ludia sa asi museli zblaznit, ked toto tiez pomenovali hororom. Co je na tom filme hororove? Mozno jeho vlcie oci? Nebudte smiesni. Vsetko vo filme bolo amaterske a dost mi to to aj bolo smiesne, ako to vsetko urobili tak uboho a nepresvedcivo. Na zaver filmu som uz cakal, ze manik s vlcimi ocami bude v sprievode akoze vlkov tiez zavyjat, ale nic z toho nebolo a keby sa to konalo, tak by ma to ani v najmensom okamihu neprekvapilo, pretoze tento film ma takych debilnosti za vrece. Dost trapna scena aj bola v lese, kde pobehovalo specialne vycvicene komando, ktore hladalo nasho chudacika s vlcimi ocami. Oni vsade strielali, ale vobec neviem do coho. Asi chceli co najviac zdevastovat okolite stromy, pretoze do nich vystrielali kvantum nabojov. Preklad nazvu filmu ma tiez dobre pobavil, kde na to ti ludia chodia? To nevedia nechat taky nazov, aky mu v skutocnosti patri? To musia vzdy prelozit totalne debilne a od veci? Ja to nemozem stale pochopit. Mozno si myslia, ze je to asi atraktivnejsi nazov, ako povodny:) A preto je tento paskvil jeden z najhorsich filmov, aky som v zivote videl. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama