Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  ****

  Absolútne unikátny, po všetkých stránkach nenútený a roztomilý a hlavne trefný, úprimný a vtipný film. Po naozaj dlhej dobe som sa uvolnil tak ako pri filmoch z Apatowovej produkcie a rozhodne som sa geniálne pobavil. Duo Segel a Rudd sú jednoducho nezabudnutelný a či už to má na svedomí to, že spolu už pracovali v niektorých snímkoch, alebo v tom, že obidvaja sú originálny a je radosť sledovať či už ich diskusie, alebo spoločné peripetie. Rozhodne ma potešili malé roličky hviezd ako Favreau, Pressly, simmons a Ferrigno. Každá z nich mala nezabudnuteľnú scénu. Hamburg ušiel hodný kus cesty, aj keď priznám sa ani riskni to z polly nebol vôbec zlý film. Film je v správnych chvíľach pomalý a rovnako aj v správnych chviľach vtipný. Pamätné scény ako hľadanie si priateľa, koncert RUSH, alebo hovorenie intímností ma neskutočne pobavily. Rád sa k filmu vrátim. Na začiatok leto najlepší možný spôsob navodenia atmoféry pohody, priateľstva, lásky a chocolat.:)(13.6.2009)

 • Shaqualyck
  **

  Na přebale DVD stálo "chytré, vynalézavé a velmi zábavné". Upřímně - na buddy konceptu "budu se ženit, ale nemám svědka" nic chytrého neshledávám, a vynalézavého už vůbec ne. A jestli vás nebaví vtipy na tak duchaplná témata, jakými jsou zvracení, masturbace a homofobní stereotypy, nemá smysl s tímhle "Kámošem" ztrácet čas. Nápad s Hulkem je fajn, chemie mezi Segelem a Ruddem ujde, ale pokud jde o vynucenou interakci dvou osobnostně dokonale odlišných týpků, pusťte si raději Posledního skauta nebo libovolnou Smrtonosnou zbraň, fungují v tomhle ohledu o poznání lépe. 2,5*(28.7.2013)

 • Bluntman
  ****

  FILMOVÁ NOC 2009. Kde je hranice mezi průkopnickým filmem a vlajkovou lodí vlastního subžánru romantických komedií (homosociální bromance) a ozvláštněním schémat a klišé romcomu? V rámci žánru (i subžanru) mírný nadprůměr, který je sympatický tim, že nepodceňuje své postavy a je upřímný, ale v porovnání s jinými sprostými a odrostlejšími komediemi zklamání (jak v porovnání s apatowovskou produkcí, tak předevšim s tou smithovskou). 7/10(13.6.2009)

 • Shit
  ****

  Pohodová zábava s příjemným obsazením, Jason Segel si tu tentokrát střihnul trošku jinačí roli než obvykle, Paul Rudd mi zase přestává vadit a tady byl celkem sympaťák + vyfasoval za přítelkyni rozhodně hodně milou Rashidu Jones, navíc v menších rolích se tu objeví i Jaime Pressly, jak jinak než jako tradičně neustále nasraná fúrie a dokonce i bejvalej kulturistickej soupeř Arnolda - Lou Farrigno. Možná to neni nějak extra vtipný, ale tu a tam se podařil i nějakej ten lepší fórek, i když nic u čeho by se člověk nějak vyloženě zasmál, ale bavil sem se rozhodně dobře(25.7.2009)

 • Xmilden
  ***

  Pistol Petea čekal nelehký úkol, rychle někde zchrastit fungl nového nejlepšího kámoše. Tento pomalu nadlický úkol se samozřejmě podaří a na scénu se nám dostává dost svérázná postavička Sydneyho, kterého si určitě s chutí střihnul Jason Segel. I Love You, Man myslím mluví dost přesvědčivě řečí chlapů. Náš nejlepší kámoš je totiž něco co přetrvá na věky a každý jej potřebujeme. 60%(4.11.2009)

 • - Hudební skupina Rush, oblíbená u hrdinů tohoto filmu, kteří navštívili v jedné scéně jejich koncert, skutečně sehrála asi hodinový koncert pro filmový štáb, herce a skalní fanoušky, kteří se o tomto vystoupení dozvěděli na internetu a v rádiu. (Zdroj: IMDB). (PogoJoe)

 • - J.K. Simmons hraje otce Paula, přitom je pouze o 14 let starší. (HellFire)

 • - Jason Segel (Sydney) a Paul Rudd (Peter) si své role zopakovali n avideu k příležitosti turné kapely Rush "Time Machine". Dvojice herců se zde dostane na jeviště a setká se s členy kapely po jejich vystoupení. (Zdroj: IMDB). (PogoJoe)