poster

Come Rain or Come Shine: From Grey's Anatomy to Private Practice (TV film)

Drama

USA, 2007, 43 min

 • H34D
  **

  Zpočátku tento hybrid na pomezí dvou seriálů profiluje svou hlavní postavu (Addison) poměrně zajímavě, byť jen pomocí viděných záběrů z Grey's Anatomy. Člověk má skutečně pocit, že to někam směřuje, jenže ono nesměřuje. U rekaputulačních sekvencí se také zůstane, přičemž vložené komentáře novinářů jen opičkují to, co je každému z viděných scén už dávno jasné. Tohle je zbytečnost, která diváku nepoví nic nového, slouží jen jako reklama na nový spin-off Chirurgů zvaný Private Practice, z diváckého hlediska tedy nejen nepotřebné, ale bohužel i nudné... 4/10(3.2.2010)

 • Caszidy
  ***

  Příjemné shrnutí účinkování Addison Montgomery-Sheppard, předtím, než odešla do LA. Více od tohoto speciálu neočekávejte.(28.9.2010)

 • Wendy
  *

  Očekávala jsem nějaký slušný dějový přechod mezi dvěma seriály, ale bohužel. Jedná se o archivní záznamy z Grey's Anatomy spolu s občasnými komentáři od různých lidí ze zákulisí. Dobré akorát pro toho, kdo by si někdy chtěl ve čtyřiceti minutách zopakovat čtyřúhelník Mark-Addison-Derek-Meredith.(27.12.2008)