Král bojovníků

Jill Scott

Kostýmy:

Sheila White
  • VanTom

Určitý potenciál na zábavné béčko by tu byl (vcelku slušná choreografie soubojů, kostýmy, Maggie Q), ale je kompletně pohřben dějem, scénářem a zpracováním. Král bojovníků je konverzační nuda s absurdním příběhem a dialogy, prokládaná krátkými, zmateně nasnímanými a nepřehledně sestříhanými souboji.(13.4.2012)

• Tuax

Zajímavý mix, včetně zemí původu, včetně ne zrovna neznámých herců. Hodně to ubíjí nízký rozpočet, který se odráží v hodně slabé představě jiné dimenze. Prostředí celkově hodně chabé, div že to ennatočili doma ve sklepě. Soubojová choreografie na dobu vzniku filmu hodně otřesná a zsataralá a stejně tak triky. Přesto bylo to koukatelné. Střih docela nepřehledný, kamera bez nápadu. V tomhle má dost i prsty samotný přihlouplý scénář, který je takový specifický, těžko pojmutelný, komplikovaný, složitě vyjádřený ve filmových obrazech a to je sepsali pravděpodobně amíci. Škoda těch herců, kteří mají navíc než takovouto céčkovou věc, která nese Japonský podpis, ale vtipné je že ji režíroval Číňan. Nic co by člověk musel vidět víckrát a hlavně druhý den už si divák těžko bude pamatovat, že něco takového viděl. Pár napodebenin alias Mortal Combat už tu bylo, ale toto je hodně špatná odnož. Charaktery postav působí docela otravně, těžko si někoho oblíbit, snad leda záporáka, ale i ta postava byla nic moc. 3/10(18.5.2012)

• Djkoma

Byl jsem varován (Lateefe, příště ti věřím:)), ale stejně jsem si to pustil. Neměl jsem to dělat. Videoherní stylizace by mi určitě nevadila ( i když jsem o hře samotné nikdy neslyšel a jde pro mě spíše o nepovedené dvojče Tekkenu nebo DOA), ale tak neskutečně amatérský přístup je zarážející. Příběh i akční scény jsou opravdu za úrovní béčkového filmu a jen se smutkem v očích jsem protrpěl závěrečnou bitku. Kdyby tu nebyla Maggie Q, měl bych aspoň dojem, že se nějací amatéři domluvili na promo video, ale takhle jsem tajné doufal v něco víc. Bohužel. Degradovat už tak slabý film ještě (superlevnými) digitálními triky do bojových scén, kde se herci nemlátí, ale jen občas pohnou, bylo už moc.(30.9.2010)

• TeeAge

|| Scenár: Rita Augustine, Matthew Ryan Fischer | Hudba: Tetsuya Takahashi | Produkcia: Joseph Chou, Siew-Loong Tim Kwok, Bobby Sheng, Jonathan Glickman, Gary Barber, Roger Birnbaum | Distribúcia: Arclight Films, Micott & Basara | Štúdio: Aja Tan Studios, Mandalay Pictures | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržba: - $ ||(2.9.2011)

Tak já vám nevím. Na poli filmů podle bojovkových her je to nádherný průměr. V podstatě mě napadá jen jediný film, který se mi podle bojovky líbil víc a to je Mortal Kombat. Ale oproti takovém Street Fighteru s Van Dammem je tohle balzám na duši :-). Navíc je to skutečně hlavně komedie a hlavní záporák má čas od času slušné hlášky. Proč ne...(16.8.2011)

• Maggie Q