Reklama

Reklama

Král bojovníků

  • Japonsko The King of Fighters (více)

Obsahy(1)

Tři vzácné relikvie zmizely z muzea a několik lidí bylo během krádeže zabito. Pachatelem je Rugal Bernstein, jenž díky těmto třem kouzelným předmětům vládne neomezenou silou. Světská moc jej nemůže nikdy dostihnout. Jsou tu však ještě nepokoření bojovníci, kteří se mu postaví v otevřeném boji během turnaje. Bitva o budoucnost začíná a drsná bojová akce nešetří nikoho! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (35)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Tak já vám nevím. Na poli filmů podle bojovkových her je to nádherný průměr. V podstatě mě napadá jen jediný film, který se mi podle bojovky líbil víc a to je Mortal Kombat. Ale oproti takovém Street Fighteru s Van Dammem je tohle balzám na duši :-). Navíc je to skutečně hlavně komedie a hlavní záporák má čas od času slušné hlášky. Proč ne... ()

Lateef odpad!

všechny recenze uživatele

...třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!!!" Suzuki: "Lateef po shlédnutí filmu King of the Fighters, Česká Republika, 11.9. 2010." ... jistě znáte ten vtip o geniálním japonském žákovi, trochu jsem si musel ten konec upravit, protože to, co jsem před chvíli viděl, no to byl teda ukázkový céčkový rádoby akční maglajz. Příšerné zpracování akčních scén, neuvěřitelně laciné kulisy a samozřejmě střih a kamera ze Země Neuvidíte Nikoho. Fighty hrané jen naoko, akrobacie s využitím všech dostupných bezpečnostních metod, tohle kdyby viděl Yuri Boyka, tak bude půl hodiny vrážet čelem do zdi vězeňské cely, aby si tuto zhovadilost vymlátil z hlavy... ()

Reklama

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Byl jsem varován (Lateefe, příště ti věřím:)), ale stejně jsem si to pustil. Neměl jsem to dělat. Videoherní stylizace by mi určitě nevadila ( i když jsem o hře samotné nikdy neslyšel a jde pro mě spíše o nepovedené dvojče Tekkenu nebo DOA), ale tak neskutečně amatérský přístup je zarážející. Příběh i akční scény jsou opravdu za úrovní béčkového filmu a jen se smutkem v očích jsem protrpěl závěrečnou bitku. Kdyby tu nebyla Maggie Q, měl bych aspoň dojem, že se nějací amatéři domluvili na promo video, ale takhle jsem tajné doufal v něco víc. Bohužel. Degradovat už tak slabý film ještě (superlevnými) digitálními triky do bojových scén, kde se herci nemlátí, ale jen občas pohnou, bylo už moc. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Zase jsem se jednou nechal zlákat na herecké obsazení. Příběh samotný moc zajímavý nebyl a o celkovém zpracování bych raději pomlčel. Tohle byla taková céčková akční pohádka o třech artefaktech a rádoby drsném bojovém turnaji v jiné dimenzi, který si možná někdo užije leda tak pod vlivem nějakých omamných látek. Bojové choreografie s přivřením jednoho oka a zatnutými zuby možná ještě někdo překousne, ale speciální efekty byli vážně ubohé. To má opravdu Maggie Q potřebu hrát v takových sračkách? Záporák byl možná dobrý magor, ale ta omáčka okolo a všudy přítomný chaos, si prostě jiné než podprůměrné ohodnocení ani nezaslouží. Ani se nedivím, že to tu je v černých číslech. ()

TeeAge

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Rita Augustine, Matthew Ryan Fischer | Hudba: Tetsuya Takahashi | Produkcia: Joseph Chou, Siew-Loong Tim Kwok, Bobby Sheng, Jonathan Glickman, Gary Barber, Roger Birnbaum | Distribúcia: Arclight Films, Micott & Basara | Štúdio: Aja Tan Studios, Mandalay Pictures | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržba: - $ || ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama