poster

Král bojovníků

 • Japonsko

  The King of Fighters

 • Německo

  The King of Fighters

 • Slovensko

  Kráľ bojovníkov

Akční / Sci-Fi

Japonsko / Tchaj-wan / Německo / USA, 2010, 93 min

Režie:

Gordon Chan

Scénář:

Chris Chow

Kamera:

Arthur Wong

Scénografie:

Jill Scott

Kostýmy:

Sheila White
(další profese)
 • merigieren

  úvodní souboj docela ušel, ono se na hezké holky v těsném oblečku hezky kouká, ale po nějakém čase, když mi nejvíce napětí způsobovala miska naplněná litrem mlíka se strouhanejma okurkama na břiše, mě to přestalo bavit. Po 40 minutách to jako obvykle mažu. Dokoukání je ztráta času, ale najed sem se slušně...(31.8.2010)

 • Lateef
  odpad!

  ...třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!!!" Suzuki: "Lateef po shlédnutí filmu King of the Fighters, Česká Republika, 11.9. 2010." ... jistě znáte ten vtip o geniálním japonském žákovi, trochu jsem si musel ten konec upravit, protože to, co jsem před chvíli viděl, no to byl teda ukázkový céčkový rádoby akční maglajz. Příšerné zpracování akčních scén, neuvěřitelně laciné kulisy a samozřejmě střih a kamera ze Země Neuvidíte Nikoho. Fighty hrané jen naoko, akrobacie s využitím všech dostupných bezpečnostních metod, tohle kdyby viděl Yuri Boyka, tak bude půl hodiny vrážet čelem do zdi vězeňské cely, aby si tuto zhovadilost vymlátil z hlavy...(11.9.2010)

 • TommyDiamond
  **

  Musím říct,že jsem tenhle měsíc viděl mnohem horší filmy, než je Král bojovníků. Myslím,že tento film mnoho lidí zbytečně odsoudilo a proto má tak nízké hodnocení. Když se mrkneme na film, tak příběh který nám filmaři servírují je vážně odpodový. Ovšem efekty a triky mají hodně vysokou úroveň. Hlavně ty efekty u úderů. To myslím,že dost lidí znechutilo. Mě to nevadilo a připomělo mi to hry Tekkena a Mortal Combat na platáky. Musíme se prostě smířit s tím,že Japonci budou točit dál takovéto Tekkeny,Mortály a Street Fightery. A proto jestli se to někomu nelíbí ať se nedívá. Celkově 40%(28.9.2011)

 • DExUS
  odpad!

  King of fighters je pre mna velmi obľúbená hra, hrám ju už od cca 2003 roku, mala zoprár dielov aj na PS2 no známejšia je z automatov ktoré sú v japonsku alebo v korei. Započul som o rovnomennom filme, tak som si ho pozrel. Tvorcovia dali do filmu ludi ktory sa ani mierne nepodobajú na postavy z tejto hry, navyše obliekli správne len Terryho a aj to bolo dosť šmejdové. Akýkoľvek lacný cosplay je krajší než šiť čo je možné vidieť v tomto filme. Žiadna z postáv navyše nepredviedla žiaden zo svojich charakteristických "special" pohybov. Dokonca dali Kyovi do ruky meč... , hrozné. Chcel som dat * ale uvedomil som si že aj scénar bol o ničom a dej sa niekedy dial silne nelogicky.(4.10.2010)

 • Tuax
  **

  Zajímavý mix, včetně zemí původu, včetně ne zrovna neznámých herců. Hodně to ubíjí nízký rozpočet, který se odráží v hodně slabé představě jiné dimenze. Prostředí celkově hodně chabé, div že to ennatočili doma ve sklepě. Soubojová choreografie na dobu vzniku filmu hodně otřesná a zsataralá a stejně tak triky. Přesto bylo to koukatelné. Střih docela nepřehledný, kamera bez nápadu. V tomhle má dost i prsty samotný přihlouplý scénář, který je takový specifický, těžko pojmutelný, komplikovaný, složitě vyjádřený ve filmových obrazech a to je sepsali pravděpodobně amíci. Škoda těch herců, kteří mají navíc než takovouto céčkovou věc, která nese Japonský podpis, ale vtipné je že ji režíroval Číňan. Nic co by člověk musel vidět víckrát a hlavně druhý den už si divák těžko bude pamatovat, že něco takového viděl. Pár napodebenin alias Mortal Combat už tu bylo, ale toto je hodně špatná odnož. Charaktery postav působí docela otravně, těžko si někoho oblíbit, snad leda záporáka, ale i ta postava byla nic moc. 3/10(18.5.2012)

 • Maggie Q

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace