Král bojovníků

Scénografie:

Jill Scott

Kostýmy:

Sheila White

O co tu de hele:D?To už všichni zapomněli na Tekkena?Tohle bylo celkem slušné komické dílko.Nijak mi nevadí,že scénář psal nejspíš nějaký retard po lobotomii a ještě na cracku,a že '¨herci'' by dojednoho zasloužili umlátit Zlatou Malinou (jejich herectví je tak otřesné,že je skoro až geniální;D).Sean Faris je furt stejná buzna,Maggie Q je furt neuvěřitelně šukézní a co se týká tentokrát nemaskovaného Raye Parka,tak už chápu proč dostává v Hollywoodu role jaké dostává;) (to nic nemění na tom,že sem na to koukal kvůli jemu a mám pro toho týpka i po tomhle prostě slabost).Efekty mi tak hrozné nepřišli a oproti takovému Twilightu je tohle Avatar.No pičovina je to tak strašná až mě to bavilo,ale že bych nějak doporučoval ,tak to zas ne;).(27.10.2010)

• TeeAge

|| Scenár: Rita Augustine, Matthew Ryan Fischer | Hudba: Tetsuya Takahashi | Produkcia: Joseph Chou, Siew-Loong Tim Kwok, Bobby Sheng, Jonathan Glickman, Gary Barber, Roger Birnbaum | Distribúcia: Arclight Films, Micott & Basara | Štúdio: Aja Tan Studios, Mandalay Pictures | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržba: - $ ||(2.9.2011)

• m.a.t.o.

Filmy nakrútené podľa predlohy počítačových hier to mali vždy ťažké. Ale najhoršie na The King of Fighters neboli tie "špeciálne efekty" ako z ukrajinskej videohry. Najhoršie bolo, že som sa na ten film celkom tešil. V porovaní s Tekken určite slabšie, ale od úplného "odpadu" to zachránila aspoň Maggie v podväzkoch... ;-) 10 %(4.10.2010)

• VanTom

Určitý potenciál na zábavné béčko by tu byl (vcelku slušná choreografie soubojů, kostýmy, Maggie Q), ale je kompletně pohřben dějem, scénářem a zpracováním. Král bojovníků je konverzační nuda s absurdním příběhem a dialogy, prokládaná krátkými, zmateně nasnímanými a nepřehledně sestříhanými souboji.(13.4.2012)

• TommyDiamond

Musím říct,že jsem tenhle měsíc viděl mnohem horší filmy, než je Král bojovníků. Myslím,že tento film mnoho lidí zbytečně odsoudilo a proto má tak nízké hodnocení. Když se mrkneme na film, tak příběh který nám filmaři servírují je vážně odpodový. Ovšem efekty a triky mají hodně vysokou úroveň. Hlavně ty efekty u úderů. To myslím,že dost lidí znechutilo. Mě to nevadilo a připomělo mi to hry Tekkena a Mortal Combat na platáky. Musíme se prostě smířit s tím,že Japonci budou točit dál takovéto Tekkeny,Mortály a Street Fightery. A proto jestli se to někomu nelíbí ať se nedívá. Celkově 40%(28.9.2011)

• Maggie Q