Reklama

Reklama

House of Mortal Sin

  • Velká Británie The Confessional Murders (více)

Obsahy(1)

Britský „zvrhlý" umělec Pete Walker používá svůj charakteristicky povrchní, extra-násilný styl na tento odvážný katolický příběh. Vyšinutý, sexuálně šílený kněz (Anthony Sharp) využívá posvátnost své kanceláře jako prostředek obtěžování mladých žen, které mu při zpovědi svěřují své hříchy - jejich vyznání si nahrává, aby je mohl vydírat svými odpornými nabídkami. Nakonec se důkazy o těchto prohřešcích dostanou k dalším členům farnosti (včetně jeho matky), kteří ho vyzvou, aby s nimi přestal. Kněz využije pasti své profese - uškrcení růžencem, otrávení hostií nebo ubití kadidelnicí. Díky nestydatým útokům proti katolicismu byl tento film velmi kritizován. (noelcoward73)

(více)

Videa (1)

Recenze (2)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Námet, ktorý rozdeľuje svet už od nepamäti. Cirkev a jej ( dokázaná ) zvrátená temná stránka, jej obete a ďalej zmanipulované ovečky, ktoré dôkazom zaslepene neveria. V tomto prípade sa režisér pokúša o osobnejší ( a rozhodne ešte temnejší pohľad na stránku veci. V hororovom háve odený thriller, ktorý má čo ponúknuť aj dnes. Ako píšem, toto je nekonečne bludný kruh a rozhodne stále aktuálna téma. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Příjemný staromódní horor o sexuálně frustrovaném knězi a kostelu, kde to všeobecně čímsi zatuchlým dost smrdí. Být to o dvacet minut kratší, jdu na čtverku. 70 % ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama