Puls 3: Invaze

Pulse 3

Sci-Fi / Horor

USA, 2008, 87 min

Tahle serie je celkem povedená. A třetí díl se zdál velice pěkný hlavně první polovina, kdy (krásná) Justin putuje krajinou do města je skvělá. Pak jako by tomu docházel dech, přesto je to pěkná podívaná, čekal jsem to mnohem horší vzhledem k hodnocení. Ps-kde vzala Justin mobil? Nák mě to asi uniklo, ale našla jen notebook.(18.1.2013)

• Brano

Tak toto bolo strašne dementné zakončenie výbornej jednotky. Putovanie hlúpej puberťačky, ktorá si otvorí laptop a priatelí sa s duchmi (magnetickými vlnami), ktorí vyvraždili takmer celú planétu. Navyše v úplnom závere im umožní dostať sa do ľudského tela a znemožní záchranu sveta. Okrem stupídnych konaní postáv je film úplne bez atmosféry. Ani jedna "ľakacia" strašidelná scéna. Technické spracovanie bolo tiež dosť slabé. /20%/ (26.7.2015)

• Jayem

Po dvojke som si myslel že už nič stupidnejšie byť nemože. Ale ako to už byva v poslednej dobe zvykom, može to byť 100x horšie. Dej sa odohrava 7 rokov po druhej časti okolo dvievčiny, ktora sa asi 3/4 filmu len prechadza. A v tom zvyšku zostalo miesto na tie stupidne dialogy a dej ktory by vošiel aj do večernička.(26.12.2008)

Naši predkovia vedeli s mŕtvymi nažívať v mieri. To už, zdá sa, neplatí... Z toho počítača šla skutočná hrôza. A potom zase naozajstné kúzlo. Opäť opojná moc technológie. Keď dlho pozeráš do priepasti, začne priepasť pozerať do teba. Veľmi tiesnivá atmosféra, a potom to zvláštne prevracanie strán a nešťastne uponáhľaný záver. Ako deň predtým u dvojky rozcítený a dojatý, deň nato znepokojený a donútený rozmýšľať. ( PS: Technické nedostatky badateľné už aj pre mňa, atmosféra v poriadku, bohužiaľ logika zlyháva na celej čiare. Prečo vlastne mŕtvi už nevysávajú živých, ale niektorých predsa, to sa divák vôbec nedozvie. Hm, možno na hranici smrti funguje logika inakšie. Osobne mi uniklo aj to, vďaka čomu sa pulzujúci Adam vlastne znovu zhmotnil, a potom, vo výbuchu, zase naopak.)(19.10.2014)

Trilogie Pulsu moc oblíbená není (až na první díl) no já ale mám Pulsy rád a klidně bych byl i pro další díl(y). Trojka navazuje na dvojku po sedmi letech a i když už to přeci jen není tak dobré, tak pořád za mě silnej nadprůměr. Scéna kdy je hrdinka v chatě u staršího černocha a padne večer...no asi bych na jejím místě v klidu nespal. Atmosféra opět znepokojivá, pro milovníky zvířat dostane vedlejší štěk ve filmu hafan takže co více si přát. Snad jen ten další díl prosím.(7.2.2015)

• - Natáčelo se v americkém státě Louisiana. (Terva)