poster

Kiss: The Second Coming

Dokumentární / Hudební

USA, 1998, 124 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • TheMaker
  *****

  Miluji tuhle skupinu !!!!!(19.3.2009)

 • Andersis
  *****

  Kvalitně udělaný dokument o kultovní skupine Kiss. Začátek dokumentu se věmuje od zrodu skupiny, přes všechny nepořádky až do roku 1996. Od tohoto roku začíná jejích turné, a končí až v roce 1997. Tzn, že celá turné můžete prožívat s něma. A poznáte, že to sou většinou srandovní tatíci.(24.12.2008)

 • Killingjoke
  *****

  Můžete je nenávidět a nebo stejně jako já milovat. Kiss je prostě fenomén, který může jen těžko hledat konkurenci. Je to šou, je to divadlo a je to naprosto úžasný rock & roll, který s námi žije déle než jsem sám na tomto světě a doufám, že stejně dlouhou dobu ještě vydrží... Tohle je dokument o znovusložení legendarní kapely, podíváme se do zákulisí přípravy koncertního turné a uvidíme pár perliček, které prostě musí rozesmát. To vše provázeno všemi těmi parádními songy, které ocení všichni milovníci téhle kapely a i ti ostatní, kteří ještě (a opět stejně jako já) nepodlehli prázdnotě většiny moderních cukrkandlových hnusů a hudebních rádoby pokusů...(24.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace