poster

Nebezpečné představy

 • USA

  Lost Signal

Horor / Thriller

USA, 2007, 104 min

Režie:

Brian McNamara

Kamera:

Jim Orr

Hudba:

Ryan Demaree

Producenti:

Robert Egan

Střih:

Damien Smith

Scénografie:

Diane Hanamoto

Kostýmy:

Lindsy Crane
(další profese)
 • sochoking
  ****

  Jednoducho vý- bor- néé ! V okamihu, ked divák ( a to veľmi skúsený divák! ) bude pozerať tento film ako " trip " dvoch novicov, nemôže naň ( logicky) nahliadať ako na horor. Jednu * som musel ubrať za ten záver, ktorý práve tomuto " výletu " tak trochu ten hororový nádych prisúdil. Bohužial. Keby počkali tak 12 hodín ešte...(13.8.2009)

 • killerbean
  **

  Skrz to, že pointa je evidentná prakticky od začiatku, tento film nemá čím výraznejšie prekvapiť. Oceňujem niekedy naozaj vtipné telefonáty na linku 911 a scénu s "rozbehnutým" ratrakom. Inak som sa ale pri tomto výtvore vyslovene nudil a záver, ktorý síce priniesol malé prekvapenie, bol aj tak len akousi formou vykúpenia. 30 %(13.12.2009)

 • Teardown
  ***

  Lost Signal je takový malý, nenápadný horor, který sice nepřichází s ničím novým, je levný až hamba a za díry ve scénáři by se nemusel stydět žádný vyzrálý ementál, nicméně musím konstatovat, že se mi to nějakým zvláštním způsobem docela líbilo. A to i přes vytušení závěrečné pointy. Na chladný zimní večer s přítelkyní je to myslím docela ucházející zábava.(5.2.2009)

 • Dubro
  ***

  Doporučujem sledovať len počas dlhšieho zimného večera, v čase, keď v telke beží dáky trus (a toho trusu nie je málo) a navyše sa vám podarí konečne skopnúť otravnú návštevu zo schodov. Na konci síce skonštatujete, že herci hrali horšie ako zle, že pointu filmu ste prečítali v momente, keď ste vyberali DVD z obalu a že výpravu financovali kostolné myši, no na druhej strane máte lákadlo skutočnej udalosti a nevšedný dej. Ak dobre rátam, vychádza to na 50 prepotených percent s doslova odrezanými ušami.(19.4.2009)

 • darkrobyk
  **

  Pro lesní horory mám slabost, tohle bohužel není ani horor, ani zcela lesní snímek. Respektive lesního prostředí je dost, jenže jen pár kmenů, větví a sněhové závěje k tomu. Poetika a tajemno nikde. Jakási obdoba Houbiček ze stejného roku, které jsou však vydařenější. Zde je akorát halucinogenní látkou LSD. Takže blb s blkou si šlehnou, pak se vydají k domovu, což je za městem u lesa, přepadnou je halucinace, utečou z auta a následně se už jen tak různě nahánějí. Ani ne v polovině filmu si Kevin vykloubí čelist a od té doby vypadá jako chovanec blázince. Tvůrci si však přáli, aby divák nebyl o svých závěrech jednoznačně přesvědčen. Chybí napětí, nulové strašání, žádné gore, o nahotě se ani nemluví (nepovedený vtip na adresu Tiffany nepočítám). Příjemný soundtrack (Lowell Thompson, Mother Superior aj.) je za jednu hvězdu. Podle skutečné události? Na tenhle reklamní trik snad už nikdo sednout nemůže...(24.5.2017)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace