• misulka03
  ***

  Komentáře typu viděl jsme jeden díl a dávám odpad jsou prostě dokonalé, jak můžete hodnotit něco, co jste vlastně neviděli? Neříkám, že poté by bylo vaše hodnocení jiné, ale pokud něco hodnotím, musím to vidět. To je můj názor a kdo s ním nesouhlasí, je to jeho věc. Netvrdím, že seriál je nějaký úžasný v obrovské kvalitě, ale je celkem milý a italský. Ke svému hodnocení mám i své jiné citové důvody, takže 3*(28.7.2009)

 • IrisHelenka
  ***

  Mnohem horší seriály jsou tady ohodnocené mnohem lépe včetně telenovel a různých amerických krávovin... Zas taková hrůza, že by se musel tenhle seriál dostat na úroveň odpadů to není. Proč? Protože je italský? Mně připadá "příjemně italský". Neříkám, že je to něco hlubokomyslného, ale prostředí ostrova Capri je minimálně pro člověka, který tam byl, docela půvabné a vlastně se na seriál hezky kouká samozřejmě s očekáváním, že půjde o zábavu a odreagování.(5.9.2013)

 • pepo
  odpad!

  viete ako Joker prišiel k svojim jazvám? sedel s frajerkou pri telke a ona ho donútila pozerať tento seriál...treba pokračovať?(12.1.2009)

 • marileen
  ****

  No možno tento seriál naozaj nie je prevratný, alebo nejak kvalitný, ale to ja ani od seriálov tohoto druhu neočakávam. Pri Capri sa mi vybavia spomienky na detstvo, ako som vždy každý štvrtok dychtivo sledovala novú časť. Asi aj vďaka tomuto seriálu som si zamilovala Taliansko a asi si ho niekedy pozriem znova. No, mne to za tie 4 hviezdy stojí :)(26.2.2018)

 • genetique
  odpad!

  Au! 5%.(15.4.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace