Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• st.jim

Velký herec v malém filmu. Asi tak by se dal v krátkosti nazvat počin Jean Rena v tomhle snímku. Je to takový nepovedený frantíkovský HEAT. Rozdíl je ale veliký, tady je to bez šťávy, pořádné zápletky a ani akční scény tu nejsou zrovna povedené. Když k tomu připočtu i dost divný konec, tak je mi Reno líto..... sám to prostě neutáhneš.(4.9.2009)

• JohnSmith

S francouzskými kriminálkami se roztrh pytel. Nikdy jsem netušil,že řeknu bohužel. To co se tu poslední dobou z francouzské produkce objevuje je většinou podprůměrná až nudná záležitost. Tuel sice má už něco za sebou, ale nedokázal dát filmu pořádné tempo. Díky scénáristovi zase nemáte ani s jedním z aktérů chuť se nějak zblížit a držet mu palce. Jean Reno je sice lákadlo,ale ani on nepředvádí nic vyjímečného. Spíš naopak.(17.7.2009)

• Olík

Utahaný francouzský krimi thriller v němž se proti sobě postaví násilnický mafiánský boss (J.Reno) a jeho syn (G. Ulliel), který se chce vymanit z rodinné tradice a začít žít obyčejný život. Příběh ač bez jakékoliv špetky originality není zase tak úplně špatný, ale jeho komorní podání a pomalé tempo vše totálně zabijí, s čímž nehne ani charismatický Jean Reno.(8.4.2011)

• MeanWhile

Nic extra zvláštního se nekonalo, musim říct že jsem něco takového čekal od tohoto filmu, ale nebylo to zase tak hrozné, ale přežít se to dalo. Takovej menší krimi-thriller, na kterej se stačí jednou podívat a to stačí. Kdybych se koukal podruhé, tak bych se zaprvé už nudil a čekal bych pouze na to až to skončí a asi bych celkově s tim snad raději začal hrát nějakou videohru i. Jean Reno docela ušel a nakonec dvě hvězdy stačí.(18.3.2011)

• lennyd

Milo Malakian (Jean Reno), šéf místní mafie, která má na svědomí spoustu zločinů, na první pohled velmi tvrdý muž - má také jeden osobní problém. Ač by rád co nejdříve předal vedení gangu svému synovi Antonovi, ten má na celou situaci jiný názor. Nejradši by si se svojí přítelkyní Elodie otevřel malý hotýlek, a celou kriminální činnost hodil za hlavu. A ani jeden z nich netuší, že jsou oba v hledáčku místní policie, kdy mladý inspektor Saunier bere dopadení Malakianových jako svoji osobní příležitost ... Musím říct, že mne film docela dost zklamal. Čekal jsem nějakou zajímavou zápletku (třeba ve stylu Hodiny pravdy), jenže ve filmu je všechno třeba co nejvíc okecat (a to ještě většinou přes prostředníka). Nějaké akce se dočkáme až v závěru filmu, ale i ta je taková nějaká divná (přestřelka mezi mafií a policií, tisíce vystřílených nábojů, ale nikdo se netrefí). Nebýt ve filmu Jeana Rena a Gasparda Ulliela, musel bych jít s hodnocením ještě níže...(14.9.2010)