Krev mojí krve

Krvavé dedičstvo

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

Nemal som velké oči a o to lepší je celkový dojem. Krev mojí krve bol seriózny akčňák s vymedzení mantinelmi,kvalitnou hierarchiou hercov a to všetko vo velmi reálnom kontexte. Za tým ale určite je množstvo pedantnej,mravenčej práce. Tlieskam,štvorhviezdičkový dojem vo mne nezanechá príliš akčných záležitosti.(2.4.2010)

Kde hrá Jean RENO to nemôže byť zlé. Francúzske filmy sú väčšinou klasa. Rozhodne oveľa lepšie ako trapošiny nemčúrov. Tento snímok ale nebude trhákom ako bol napríklad LEON. Trápne béčko to rozhodne nieje. Je to pozerateľné, ale asi iba raz. Aspoň ja nevidím dôvod k ďalšiemu zhliadnutiu. Proste tri hviezdy ---ani ryba ani rak--- zlatá stredná cesta ......ani prepadák ale ani hit(17.7.2009)

• predators

Vřele nedoporučuju! :-) Jak jsem "někde tady kolem" psal, že je francouzská kinematografie v rozkvětu, tak toto bylo uvadnutí. Možná se to už i blížilo hnilobě. :-) Jean Reno není všechno, když jsou ostatní telata, a když scénář psalo malé dítě a i to by to zvládlo lépe. :-) Hnus, nebrat... 20%(27.10.2009)

• st.jim

Velký herec v malém filmu. Asi tak by se dal v krátkosti nazvat počin Jean Rena v tomhle snímku. Je to takový nepovedený frantíkovský HEAT. Rozdíl je ale veliký, tady je to bez šťávy, pořádné zápletky a ani akční scény tu nejsou zrovna povedené. Když k tomu připočtu i dost divný konec, tak je mi Reno líto..... sám to prostě neutáhneš.(4.9.2009)

• Olík

Utahaný francouzský krimi thriller v němž se proti sobě postaví násilnický mafiánský boss (J.Reno) a jeho syn (G. Ulliel), který se chce vymanit z rodinné tradice a začít žít obyčejný život. Příběh ač bez jakékoliv špetky originality není zase tak úplně špatný, ale jeho komorní podání a pomalé tempo vše totálně zabijí, s čímž nehne ani charismatický Jean Reno.(8.4.2011)