Krev mojí krve

Krvavé dedičstvo

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

Průměrné evropské pojetí mafiánského filmu. Hlavní postavy mají ve srovnání s americkou konkurencí méně charisma, akce je tak trochu evropsky chudá a milostný příběh, který je součástí děje, zavání červenou knihovnou. Celkovou atmosféru zachraňuje hudba, která je ale zase emotivní imrvére a podivně vybělený Reno. Vzhledem k tomu, že jsem se nudil tak průměrně, dávám 3* z milosti.(1.11.2009)

• JohnSmith

S francouzskými kriminálkami se roztrh pytel. Nikdy jsem netušil,že řeknu bohužel. To co se tu poslední dobou z francouzské produkce objevuje je většinou podprůměrná až nudná záležitost. Tuel sice má už něco za sebou, ale nedokázal dát filmu pořádné tempo. Díky scénáristovi zase nemáte ani s jedním z aktérů chuť se nějak zblížit a držet mu palce. Jean Reno je sice lákadlo,ale ani on nepředvádí nic vyjímečného. Spíš naopak.(17.7.2009)

Kde hrá Jean RENO to nemôže byť zlé. Francúzske filmy sú väčšinou klasa. Rozhodne oveľa lepšie ako trapošiny nemčúrov. Tento snímok ale nebude trhákom ako bol napríklad LEON. Trápne béčko to rozhodne nieje. Je to pozerateľné, ale asi iba raz. Aspoň ja nevidím dôvod k ďalšiemu zhliadnutiu. Proste tri hviezdy ---ani ryba ani rak--- zlatá stredná cesta ......ani prepadák ale ani hit(17.7.2009)

• st.jim

Velký herec v malém filmu. Asi tak by se dal v krátkosti nazvat počin Jean Rena v tomhle snímku. Je to takový nepovedený frantíkovský HEAT. Rozdíl je ale veliký, tady je to bez šťávy, pořádné zápletky a ani akční scény tu nejsou zrovna povedené. Když k tomu připočtu i dost divný konec, tak je mi Reno líto..... sám to prostě neutáhneš.(4.9.2009)

• pirate

Až na nějakých 5 minut "akce" ke konci je to nuda, čemuž jsem se sám divil, když tam hrál Jean Reno. Pro mě asi jeho nejhorší film. Smutný konec (i když z jakého pohledu se vezme). To, co se zde děje hodinu a čtvrt by šlo shrnout tak maximálně do půl hodiny. Nečekal jsem nic moc, ale i to "nic moc" je tady o ničem.(13.6.2012)