Reklama

Reklama

Krev mojí krve

  • Francie Le Premier Cercle (více)
TV spot

Koprodukční kriminální thriller, s francouzským hercem Jeanem Renem v hlavní roli, vypráví o otci a synovi, který se snaží uniknout z kruhu krvavého násilí a osvobodit se z rodinných pout, jež ho předurčují k životu mimo zákon.  Milo Malakian je hlavou arménského gangu, jemuž vládne železnou rukou. Přesto by si už rád odpočinul a předal svou "živnost" synovi Antonovi (Gaspard Ulliel). Ten byl sice odmalička vychováván, aby pokračoval v rodinné tradici, jenže když potká Elodii, dívka mu otevře oči. Zamiluje se do ní a náhle vidí, že svět jeho otce je plný násilí a krutosti. Raději by tedy dal přednost obyčejnému životu, ale to znamená tvrdý střet s Milem… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (68)

MeanWhile 

všechny recenze uživatele

Nic extra zvláštního se nekonalo, musim říct že jsem něco takového čekal od tohoto filmu, ale nebylo to zase tak hrozné, ale přežít se to dalo. Takovej menší krimi-thriller, na kterej se stačí jednou podívat a to stačí. Kdybych se koukal podruhé, tak bych se zaprvé už nudil a čekal bych pouze na to až to skončí a asi bych celkově s tim snad raději začal hrát nějakou videohru i. Jean Reno docela ušel a nakonec dvě hvězdy stačí. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Vřele nedoporučuju! :-) Jak jsem "někde tady kolem" psal, že je francouzská kinematografie v rozkvětu, tak toto bylo uvadnutí. Možná se to už i blížilo hnilobě. :-) Jean Reno není všechno, když jsou ostatní telata, a když scénář psalo malé dítě a i to by to zvládlo lépe. :-) Hnus, nebrat... 20% ()

Reklama

lioncel 

všechny recenze uživatele

velmi slušné .. takové skromné, komorní, ale o to víc asi reálnému světu se přibližující krimi/love story nás poměrně poklidně, ovšem s mrazením v zádech, přivede k očekávanému finále .. je ale v pořádku, že zase trpíme smrtí zločince, zatímco nad policajty ohrnujeme nos a šklebíme se jim za zády? … Reno stále ve formě a stále stejný .. a to je dobře, že nám zatím nesešel věkem … navíc přiznávám : já už dlouhá léta věrně fandím francouzské kinematografii, je to pro mě pořád jasná světová dvojka … ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Velké zklamání. Když se v Paříži před měsícem objevily první plakáty upoutávající na tento thriller, moc jsem se těšil. Říkal jsem si, že půjde o podobnou záležitost jako např. Říše vlků plnou akce a napětí. Bohužel se jedná o naprosto zbytečný film, bezduchý a plytký scénář, akce pomálu, napětí žádné. To byl teda dvojden - včera Bellamy, děsně rozvláčný a pomalý, dnes Premier cercle nudný, bez efektu a jediného nápadu. Od tandemu Reno-Ulliel bych čekal opravdu mnohem víc. Jediným úsměvným momentem zůstává spojitost mezi Bellamym a Premier cercle přítomností Vahiny Giocante, která v prvním snímku masíruje nohy Gérardovi Depardieu a v druhém filmové babičce Gasparda Ulliela. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Nechcem si ani predstaviť, čo by bol tento film bez Žána. Zrejme odsúdený na pád do hlbokého prepadliska kinematografických dejín. Príbeh tak otrepaný a vypĺznutý, akcia nelogická a prachbiedna, záver len tak vystrelený do prázdna... A pritom som sa celkom tešil, bohužiaľ táto placka sa už v mojom prehrávači nezvrtne. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama