Příšerka v Paříži

A Monster in Paris

A Monster in Paris

Animovaný / Komedie

Francie, 2011, 90 min

Tyjo, myslím, že je škoda, že tento film nejde co české distribuce. Viděl jsem ho ve Francii a musím říct, že je to naprosto nenáročný animák se super písničkami od Vanessy Paradis a M ... :)) Žádný nucený humor... prostě taková príjemná hodinka a půl francouzského filmu :))) Písnička z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=F5widTOLfmM(14.11.2011)

Začátek filmu je skutečně trošku nudný. Skoro jsem se tím nechala od dalšího sledování odradit. Takže za sebe samu doporučuju nenechat se v žádném případě odradit,byla by to totiž velká škoda. Mohlo by se lehce stát, že by divák tak mohl o hodně přijít. Francouzům se povedl velmi přijemný animovaný film. Po tom začátku jsem se nenudila a o to přece šlo.(4.7.2012)

Jednoduchá animovaná pohádka s relativně jednoduchým příběhem, který je někde v polovině filmu tak trochu postaven na hlavu. Ovšem nejen díky velmi povedeným písničkám tohle všechno působí velmi mile a hravě. Nakonec, písničky jsem si musel pustit několikrát a dokonce jsem přemýšlel o tom, že bych si domu pořídil nějakého přerostlého hmyzího mazlíčka :). 60 %(5.1.2014)

• chelseaman22

Nikdy by jste neřekli, jaký rozruch dokáže vyvolat přefouklá blecha oháknutá v hábitu á la Django v uličkách města Amelie a Paris Saint-German! Ichtylní dvojka tragédů s vohozem z druhé ruky se transformuje ve dvojku STVOŘITEL-PROTEKTOR, přičemž fantóm stařičkého Montmartru (všude vetřelí pocit potřeby duševního svazku) se hlavních hrdinů drží jako dlouhonohá smíchovská blondýna střevíčků od Christiana Louboutina. Resumé na věži pana ing. arch. Eiffela evokuje myšlenky na polský croissant rozpečený v Bille s una tazza di caffé latté. Doporučení filmovému štábu: Pro příště bych se nebál poloviční stopáže! 32%(27.7.2013)

Velmi, velmi, velmi dobré! V posledních jsme byly obdařeni/spokojeni/týráni mnoha "animáky" různých kategorií, od nadšených reakcí při sledování Tangled, přes jistotu fenoménu Shreka, až po ne tak dobré snímky, kde jich bohužel bylo vícero, ale zde se nám naskýtá opět něco nového tentokrát ze země lásky, vína a sýra. Jsem plně spokojen, jak s příběhem samotným tak jeho zpracováním, postavami, animací, ale jako třešničku na dortu považuji i vynikající hudební doprovod, vyzkoušejte ;)(24.5.2012)

• - Animovaný film byl v České republice promítán během 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. (R´Hell)