Příšerka v Paříži

A Monster in Paris

Animovaný / Komedie

Francie, 2011, 90 min

• Terva

CITÁT - Když se Raul městem potlouká, každá kočka mu..zamňouká............... Buďte opatrní a nepanikařte. Vezmu to rychle - Hudba nulová, plastická Paříš je příšerná a animace hrozná. Scénař je dobrý, ale možná by to chtělo normální herce. Mohl to být super béčkový horor. CITÁT - Víte co to je být populární?......... Tak tohle teda asi populární nebude.(14.10.2013)

Príjemná animovaná vsuvka do komerčných vôd utopených v giganticky nekresťanských rozpočtoch s podstatne kostrbatejším výsledkom. Vizuálom síce nejde o VIP sektor, ale samotný dej odetý do sexi sympatických výpravných koktejliek a pôvabné hudobné krytie dajú so spokojnosťou na perách zabudnúť na ošarpaný námet s charakterovým klišé. Proste taká roztomilá oddychovka aj za neislamský rozpočet :)(29.3.2015)

,,RAOULE, NEVIDĚL JSI TAM NIC DIVNÉHO, ŽE NE?“ ... ,,NE. TY JSI VIDĚL NĚCO DIVNÉHO?“ ... ,,,TAKŽE JSI NEVIDĚL SEDMINOHÉHO TVORA S VELKÝMA ČERVENÝMA HMYZÍMA OČIMA, ČTYŘMA RUKAMA A BODÁKY PO CELÉM TĚLE?“..... /// Animovaná podívaná o přerostlý bleše, dobrým srdci a zjištění, že největší příšera nemusí vypadat nejvíc příšerně. Fandové Disneyho budou zklamáni, protože místo popěvků ze Superstar tu pěje Johnnyho stará a Sean Lennon, roštomilá žvížátka nahrazuje přerostlá blecha s chlupatejma údama (??? neříkali...), která by ovšem mohla v dětech vzbudit lásku a touhu po ektoparazitickým hmyzu. Rozumnej způsob jak zabít čas. Nic víc, ale ani míň! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že Francouzi uměj animovat i normálně. 2.) Jsem rád, když pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. 3.) Thx za titule ,,channina“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ *(20.3.2012)

Nemám rád súčastnú francúzsku kinematografiu. Animované filmy ma už dávno prestali baviť a Paríž by som najradšej zrovnal so zemou. Takže fakt nechápem, čo ma primälo pozrieť si francúzsky animovaný film "Príšerka v Paríži". Napočudy i napriek týmto mojim predsudkom som sa pri tomto snímku celkom fajn pobavil. Malo to rýchly spád a jemnú príchuť monster horroru. No najmä hudobné scény boli hodne podarené. "Un monstre á Paris". ***(24.10.2017)

Tyjo, myslím, že je škoda, že tento film nejde co české distribuce. Viděl jsem ho ve Francii a musím říct, že je to naprosto nenáročný animák se super písničkami od Vanessy Paradis a M ... :)) Žádný nucený humor... prostě taková príjemná hodinka a půl francouzského filmu :))) Písnička z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=F5widTOLfmM(14.11.2011)

• - Animovaný film byl v České republice promítán během 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. (R´Hell)