poster

Mardi Gras: Jarní prázdniny

 • USA

  Mardi Gras

 • USA

  Mardi Gras: Spring Break

 • Slovensko

  Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

 • bassator
  odpad!

  Nesnáším fekální humor, trapný americký srdcervoucí proslovy před zaplněnými davy, stále stejný trapný odvázaný párty a zde toho je víc než v únosné míře. Umělé, trapné. 10% za Arielle Kebbel... - 5. 12. 2012 - 10%(5.12.2012)

 • Rufete
  *****

  Tak na film Prci, prci, prcičky tihle chlapci neměli, ale dokázali pobavit a téhle komedii se jako jedni z mála přiblížili. Je to vlastně dost podobné, jen Mardi Gras je taková novější verze. Tři chlapci si jedou užít prázdniny na karnevalový festival jménem Mardi Gras. Jeden už má dívku a snaží se pomoct přátelům o to samé. Ten výraz, když uviděl svou přítelkyni v davu nahoře bez, byl k nezaplacení. Carmen Electra byla zajímavým zpestřením, pořád vypadá přitažlivě a sexy. O dalších slečnách netřeba mluvit, všechny byly krásné. Nejvíc se mi ale zalíbila postava Lucy, kterou si oblíbil Mike. Bump a jeho úchylné kecy byly vtipné, následný obleček do klubu byl definitivně nejlepší. A když si kluci museli vybojovat a vysoutěžit lístky na již zmíněný vstup do klubu, to byl jeden z nejlepších okamžiků celého filmu. Byla to opravdu skutečně příjemná podívaná a hoši mě pobavili. Nejvíc mě rozesmála ta Scottieho nepříjemnost v hotelu, to byla největší bomba celého filmu.(7.7.2013)

 • lioncel
  ***

  Místy záměrně až nechutné a jinde zase místy téměř trapné, navíc ´TA´ Carmen Electra má už tak nějak delší dobu prošlý záručák .. naštěstí se ale obnažovaly úplně jiné děvy a příběh jako takový, byl jinak vcelku dost dobrý – i to podání některých filmových postaviček /u obou pohlaví/ bylo hodně zábavné a dobře koukatelné …(12.12.2012)

 • dr.fish
  ****

  Chlapi jsou hovada. Ve své samolibosti myslí stále a pořád na jedno, ale aby dostali občas nějakou babu, musí ze sebe vymáčknout něco smysluplného (pro tu babu). Pak můžou doufat, že si vrznou. Anebo můžou vyrazit na festival Mardi Gras, který je zcela o sexu. Tam si zašuká i ten největší neschopák, protože tam holky nestojej o sladký kecy a jdou rovnou na věc....Že to je debilní námět na film? Na film asi jo, ale na tenhle fekální spektákl určitě ne. Jestli si někdo dělá naděje, že film má jakousi úroveň, tak to tedy rozhodně nemá. Klesá tak hluboko, jak jen to jde, ale zároveň zůstává tak porchně blbej, jak je jen v Americe zvykem. Nejodpornější tlouštík na světě nemá problém se svlíknout a prohlásit v plné hospodě, že je sex symbolem všech. Každýmu je z pohledu na něj na blití, ale on jediný je v pohodě. To dodává obézní americké populaci sebevědomí a to je důležité. Každý přece chce Carmen Electru, ale ne každý má to štěstí, že má u sebe zrovna perlový náhrdelník po babičce, když ji potká na ulici. I když je film naprostá volovina, přesto řada dialogů má nadhled, smysl a jsou vtipné. A vulgární. Ovšem přiznejme si- mezi námi muži. Jak se my chlapi bavíme, když jsme bez bab? Ve stejném stylu, jen víc po evropsku. Rozhodně daleko lepší komedie než úplně blbá Pařba ve Vegas, které jsem nevěřil ani jednu scénu, ani jeden vtip........ 80%(15.1.2012)

 • honajz
  *

  Nic nového pod sluncem. Kozy, chlast, sex a fekální scénky a na jednom festivalu zasunout chtějí tlusťoch, makoň a inťoš. Mardi Gras je každoroční velkolepý festival v New Orleansu. Sem míří tři středoškoláci, kteří mají problém sehnat nějakou slušnou kost do postele. Zvláště když se jeden z nich zamiluje do sexy symbolu, Carmen Electry, jíž věnuje náhrdelník pravých perel. Kromě fekálních vtípků jsou zde fórky vyplývající z debility té či oné postavy, různých trapných situací a rádoby vtipných hlášek na úrovni puberťáckého humoru. Pokud vás ale tento styl a typ humoru neopustil a podobné filmy vás od dob Zmrzliny na klacku stále berou, na jeden večer s kamarády a spoustou chlastu se film docela hodí.(27.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace