Fakt, když přijedeš do New Orleans tak tě tam přefikne Carmen Electra ? No tak už vím kam pojedu na jaře. Jinak humor má nízkou úroveň, takže jsem se docela bavil. Třeba při scéně s hovnem jsem si vzpoměl na kolegu malarkey, dál bych to radši nerozváděl. Určitě ne pro lidi co požadují duchovní zábavu, pro bezcharekterní nuly však ideál.(6.1.2019)

• IQ Tiqe

Nějak mi přišla chuť na nějakou teenage úchylárnu, která by mohla být aspoň trochu vtipná a oddechová a zkusil jsem tohle. Od začátku je vidět, že to je lacinější, a to nejen humorem, ale i zpracováním. Už jsem viděl mnohem lepší a vtipnější, ale i mnohem horší, takže by se to dalo ještě zařadit mezi koukatelné, dokonce i pár momentů k smíchu by se našlo. # příběh 4 | hudba ? | humor 4 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 3(28.11.2011)

Chlapi jsou hovada. Ve své samolibosti myslí stále a pořád na jedno, ale aby dostali občas nějakou babu, musí ze sebe vymáčknout něco smysluplného (pro tu babu). Pak můžou doufat, že si vrznou. Anebo můžou vyrazit na festival Mardi Gras, který je zcela o sexu. Tam si zašuká i ten největší neschopák, protože tam holky nestojej o sladký kecy a jdou rovnou na věc....Že to je debilní námět na film? Na film asi jo, ale na tenhle fekální spektákl určitě ne. Jestli si někdo dělá naděje, že film má jakousi úroveň, tak to tedy rozhodně nemá. Klesá tak hluboko, jak jen to jde, ale zároveň zůstává tak porchně blbej, jak je jen v Americe zvykem. Nejodpornější tlouštík na světě nemá problém se svlíknout a prohlásit v plné hospodě, že je sex symbolem všech. Každýmu je z pohledu na něj na blití, ale on jediný je v pohodě. To dodává obézní americké populaci sebevědomí a to je důležité. Každý přece chce Carmen Electru, ale ne každý má to štěstí, že má u sebe zrovna perlový náhrdelník po babičce, když ji potká na ulici. I když je film naprostá volovina, přesto řada dialogů má nadhled, smysl a jsou vtipné. A vulgární. Ovšem přiznejme si- mezi námi muži. Jak se my chlapi bavíme, když jsme bez bab? Ve stejném stylu, jen víc po evropsku. Rozhodně daleko lepší komedie než úplně blbá Pařba ve Vegas, které jsem nevěřil ani jednu scénu, ani jeden vtip........ 80%(15.1.2012)

Trochu více úchylnější verze Prciček. Tak by se tento film dal ve zkratce popsat. Lepší určitě není, ale musím uznat, že na film ve kterém hraje hlavní roli chlastání, jsem se náramně bavil. Vtipy a humor srší hlavně z tlouštíka Joshe Gada, kterého jsem se poslední dobou velmi oblíbil. Když k té dávce fekálního humoru přidáte ještě několik párů parádních koziček a nesmírně sexy Arielle Kebbel bavit se určitě budete. 65%(29.11.2016)

• montel

Trojice kamarádů odjíždí do New Orleans na festival Mardi Gras, kde očekávají spoustu krásných koček a hlavně nespočet souloží...Hrozně jednoduchá zápletka, trojice nepříliš sympatických hrdinů, spousta obnažených koček, Carmen Elektra a hlavně fekální humor. To vše obsahuje tato komedie, která by mě možná pobavila v pubertě. Nic pro mě. 20%(2.11.2011)