poster

Zombieland

 • Česko

  Země zombií

 • USA

  Zombieland

 • Slovensko

  Zombieland

Komedie / Horor / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 88 min

Externí recenze k filmu (14)

 • Aktuálně.cz (Jiří Flígl) *****

  "Země Zombie v zásadě představuje nadšeneckou ódu na fanoušky coby jednu velkou rodinu, která je dokonce soudržnější než pokrevní příbuzenstvo. Postava dvanáctileté dívky nazvané Little Rock, která se na rozdíl od své sestry Wichity při pokerovém přebíjení filmových hlášek a popkulturních odkazů…" (více)

 • CinemaView.sk (Jana Radošinská) *****

  "Zombieland je príjemná roadtripová komédia so štvoricou sympatických hrdinov. Spoľahlivo pobaví žánrových fanúšikov, ale aj divákov neznalých problematiky. Nesúrodá skupinka si udrží našu priazeň nielen pri porcovaní svojich nakazených spoluobčanov, ale aj pri vzájomnom podpichovaní a demolovaní…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Zombieland pobaví všechny, kteří mají rádi ztřeštěnou podívanou. Nečekejte nic víc než oddechovou zábavu, která ovšem splní svůj účel dokonale. Vtípky jsou sice lehce oplzlé, ale do tohoto filmu se hodí. Malá rada pro ty, kteří chtějí přežít až do konce, začněte trénovat fyzickou kondici,…" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Hauer) ****

  "Čtyřlístek hrdinů se kromě svých osobní cílů nesnaží dosáhnout něčeho převratného. Jde jim jen a pouze o přežití, pokud možno v pohodlném prostředí a využívat všech možností, který svět po rozkladu státní struktury nabízí. Zkrátka si jen tak projíždějí, tu a tam vezou láhev s alkoholem, zabijí pár…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ****

  "Film má veľa lahôdok, ktoré zakrývajú mierne neistoty chovania postáv a na druhej strane trochu oddiaľujú pozornosť od samotných zombíkoch a divákovi ponúknu zábavu ako na kolotoči – teda rýchlo, na krátky čas, no bez strachu." (více)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) *****

  "Co Fleischer odflákne na příběhu, jenž je i na subžánr road movie opravdu tenoučký, to hravě vyrovnává svým fanouškovstvím (film působí trochu jako splněný sen kluka, co to umí s kamerou a třicet let přemýšlel, co všechno by narval do své vysněné pecky) a schopností přesného timingu v humorných a…" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) ****

  "Ne, příběh není dokonalý, ale scénář, pokud se týká dialogů, to naprosto vynahrazuje. Tolik vtipů v jednom filmu se skutečně dlouho nepovedlo. A hrdinové vám budou sympatičtí, i když to nejsou žádní géniové. Asi stejně jako v Tucker a Dale vs. Zlo." (více)

 • Houser.cz (Antonín Tesař) ****

  "Svět Zombielandu opravdu připomíná obdobu disneyovského zábavního parku, protože hrdinové jsou v něm celou dobu jako by na dovolené. Oproti klasickým zombie filmům jim málokdy jde o holé přežití, ale spíš o získání jejich oblíbených sušenek nebo o návštěvu rezidence tajuplné celebrity s iniciály B.…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ****

  "Film jde cestou, kudy už se pár zombie hororů vydalo, ale svůj humor nezakládá jen na vysmívání se tématu. Přidává vtipy, které už sice někde byly (pravidla, buchtičky), ale vždy je do známého a okoukaného přidáno dost nového na to, aby si mohl divák užít každou scénu. Já si neumím představit, jak…" (více)

 • Kultura21.cz (Teodor Pravický)

  "Film Zombieland je parafráze na náš dnešní svět, vyhnaný do extrému. Ve světě se spoustou různých pravidel, nařízení, vyšinutých individuí a zlých úmyslů začínáme být paranoidní a vidíme ohrožení i v místech, kde žádná nejsou. Přitom je vidět, že někteří lidé jsou přesto všechno pořád v pohodě a z…" (více)

 • MarastJakcyp.com (Barbora Zveřinová) ****

  "Takže pamatujte. (Nejen) V Zombielandu vás při životě udrží navyklosti a zajetá pravidla (Buďte vždy ve střehu, Za žádných okolností nedělejte hrdinu ad.), při jejich porušení pak asi už jen motivace (třeba do kdy poprvé zastrčit „krocana“ nebo najít tu poslední – ještě nezkaženou…). Čili, až ráno…" (více)

 • MovieScreen.cz (Pavlína Nouzová) ***

  "V romantických pasážích Zombieland bohužel sklouzne k jisté schematičnosti a ke klišé. Je zabaleno do koukatelného a poměrně roztomilého hávu, jenže super mega zombie řežba je prostě lepší než cukrující dvojice." (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Zombieland je jako vaše oblíbená atrakce. Tak akorát dlouhá a zábavná, aby vás nepřestala nudit během jízdy, návyková natolik, abyste si šli stoupnout znovu do fronty a naleštěná tak, že závidíte chlápkovi, co ji postavil a jezdí na ní, když zavřou park. Je to neuvěřitelná zábava, který ve svých…" (více)

 • Recenzie.org (Ivan Kučera) ****

  "Klauni a dobrá reklama na istú čokoládovú pochúťku, ktoré na konci dojmú, pretože už nejde len o čokoládové pochúťky a my to už vieme. Obávam sa, že dvojka už nebude taká hravá, milá a rozkošná. Je to údel dvojok, idú príliš na istotu, sú si príliš isté sami sebou, vlastne už nič neriskujú a ak áno…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace