Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Diskusní pořad vysílaný na televizi Nova od května roku 1997 po dobu pěti let. Seznamoval nás s lidmi různého věku, kteří si prošli různými úskalími a strastmi, prožili, měli či mají různé nemoci, které změnily jejich životy, trpí určitou fobií, závislostí na něčem nebo mají jiné chování než ostatní. Pořad byl také věnován lidem, kteří mají doma blízké, kteří potřebují jejich pomoc, žijí jiným způsobem než většina z nás, ale také nás seznamoval s lidmi, kteří dokážou s něčím žít, zachraňovat lidské životy a podobně. (Stocki)

(více)

Recenze (69)

Wiikii 

všechny recenze uživatele

Kriste pane, zastřelte mě PROSÍM ! Témata, která jsou spíše mystická (čarodějnictví, minulé životy, čtení z karet) nikdy tam neprobírají vědecké tvrzení, vždy jen tu mystiku a jen tu probírají, při čemž nakonec ohromují kolem sedící lidi co nemají dostatek informací pro protiargumenty ... Jiná témata jsou sice lepší, ale stále jen rozebíráno z jedné strany a od několika zdrojů, kteří ale říkají totéž co člověk před nimi. ....HODNOCENÍ: 23% (1*) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Svojho času veľmi dobrá televízna talk-show. Môj prvý vážnejší kontakt s podobným typom relácie. V štúdiu A TV Nova sa konala niekoľko krát za týždeň zaujímavá diskusia na rozličné témy. Začiatky boli kvalitné, postupom času to však nabralo klesajúcu tendenciu a v roku 2002 "Áčko" definitívne stiahli z vysielania. Kde sú dnes tí mladí, draví, ambiciózni moderátori? Zľahla sa nad nimi zem. ** ()

Reklama

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

"Je opravdu neuvěřitelné, že jste i po čtverném potratu dokázala přivést na svět, paní Anežko, zdravá, avšak totálně tupá trojčata - gratuluju! Moje jméno je Šárka Kubelková a mastné vlasy mám již od malička.Vítám Vás u pořadu Áčko, které dříve uváděl Slávek Boura, což je mimochodem ještě větší blbec než já a Honza Musil dohromady..."..................moje hodnocení = 0 z 10. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Je jasné, že takovéto pořady závisí na tématech, kterým se zrovna věnují. Byly díly, které opravdu nudily, ale na druhou stranu jiné "bavily" a divák přemýšlel, co všechno daná osoba prožila. Někdy mě napadlo, že se to může stát i mně. Tím chci říct, že by jste všichni měly být opatrní a vážit si jeden druhého. Nikdy nevíte, co vás může potkat. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Já prostě nemůžu jinak. Zrovna nedáno jsem viděl pár dílů a musím uznat, že svého času to mělo i něco do sebe. Vždycky jsem se rád díval hlavně na Šárku Kubelkovou a Pavlínu Wolfovou. Záleželo samozřejmě na daném tématu, které se zrovna probíralo, ale tu a tam jsem se dozvěděl i řadu zajímavých věcí. Takže já prostě Áčko odsoudit nemůžu. Průměrný pořad, ale určitě ne nezajímavý… ()

Galerie (8)

Zajímavosti (7)

  • Od srpna 1999 se vysílalo z Trikového studia na Barrandově. (Halloween9)
  • První vysílání 5. května 1997 ze studia A v Měšťanské besedě. (Halloween9)

Reklama

Reklama