• kingik

Tlachalo se na farmě v Olšanech a už je to za nama, Bohušu. Pěkná řádka hostí různých profesí prošla pořadem s úctyhodným počtem pokračování, jehož hlavním hostitelem a protagonistou by samozvaný valašský král Bolek Polívka, který sám přidal k dobru několik (zřejmě) vtipných historek, ale pro jeho většinou nesrozumitelnou artikulaci, ne vždy spojenou s alkoholem, jsem nemohl ocenit jejich kvality, neb vypravěči bylo rozumět jen vzácně. A tak tlachali jiní, zpívalo se a našli se i tací, kteří se do pořadu opakovaně vraceli. Ze zábavného posezení jsem si mnoho neodnesl. Zaplácne to nudné odpoledne spolehlivě i po letech, kdy pořad zanikl, farma je v konkursu a Bohuš už si historky povídá se čtyřmi stěnami, popřípadě cvičí artikulaci, kdyby náhodou někoho napadlo zábavné vyprávění historek oprášit. No doufám, že se hned tak nestane. A pokud přece jen ano, tak prosím méně stereotypně a v elegantnějším prostředí nevyvolávající dojem začouzené putyky. Mé hodnocení: 40%(8.10.2013)

Pár dílů jsem viděl, ale celkově to na mě působilo, jako nějaký guláš scének. Bolkoviny se mi pletly s Manéží. Myslím si, že tento pořad spíše ocenila střední generace. My, co jsme mladí, tak naše kroky vedly v době vysílání raději do knajpy:-). Ale i tak a to jen díky Bolkovi, tento pořad oceňuji příjemnými třemi hvězdami.(20.2.2009)

Popri tom, že je Bolek Polívka naozaj výborný herec, tak sa osvedčil aj ako moderátor svojej vlastnej talk-show - "Bolkoviny". Uvoľnený, priateľský pokec s troma hosťami, ktorí prijali pozvanie do reštaurácie "U klauna" na jeho farme v Olšanoch pri Brne, zvládol vždy s prehľadom a humorom. Dynamickým vedením debaty a pohotovou improvizáciou si získal moju pozornosť. Mimo to ma tým dokázal aj pobaviť, o čo predovšetkým išlo. ***(3.1.2009)

• Drom

Toho ožralýho mima z konce republiky fakt nemusím. Koukat na něj, jak se klátí někde v hospodě za stolem a s vidinou chlastu blábolí nesmysly nehledě na to, jaké kamarády dneska pozval, to je pane zážitek. To je ten typ člověka, co za cizí historku doplní nějakou (nejlépe alkoholovou) kravinu a srandy kopec. Inu od Bolkova životopisného dokumentu se toho moc nezměnilo, jen je starej a víc vylitej. A čím to, že já za podobný výkony taky nejsem ta celebrita?(2.10.2013)

• H34D

Polívka je bezpochyby fajn, dokáže příjemně zkombinovat vystupování vesnického burana a seriózního herce, ale jeho Bolkoviny byly výrazně horší, než Manéž. Žádná legrační vystoupení a mnohdy jen suché kecání proložené více, či méně podařenými vtípky a historkami. Škoda. 4/10(5.6.2009)