Talk-show závisející na kvalitě hostů, jak už to u tohoto druhu pořadů bývá obvyklé. Někdy nadprůměrně vtipné, jindy divák stěží dvakrát ohrne rty a nudí se. Prostě průměr, Bolku, šedivý průměr, televizní vata a nic víc... A otázečku na konec - ten červený frňák, to je ten na gumičce z "Manéže" nebo z chlastu? 50%(2.7.2010)

Bolkoviny jsou moje srdeční záležitost. Viděl jsem snad každý díl několikrát a pokaždé mi neskutečně zlepšily náladu. Mám rád Bolka Polívku, jeho pohotovost, humor, inteligenci, mimické koncerty a samozřejmě i jeho hosty: To, jak je dokázal uvolnit a přirozeně s nimi pokecat jako v hospodě u pivka, bylo na tomto pořadu jedinečné. Z mého pohledu jednoznačně nejlepší "talk show" ( i když pro tento pořad se takový výraz moc nehodí ), jaká u nás kdy byla. Škoda že už patří do historie...(3.1.2009)

Pár dílů jsem viděl, ale celkově to na mě působilo, jako nějaký guláš scének. Bolkoviny se mi pletly s Manéží. Myslím si, že tento pořad spíše ocenila střední generace. My, co jsme mladí, tak naše kroky vedly v době vysílání raději do knajpy:-). Ale i tak a to jen díky Bolkovi, tento pořad oceňuji příjemnými třemi hvězdami.(20.2.2009)

• Drom

Toho ožralýho mima z konce republiky fakt nemusím. Koukat na něj, jak se klátí někde v hospodě za stolem a s vidinou chlastu blábolí nesmysly nehledě na to, jaké kamarády dneska pozval, to je pane zážitek. To je ten typ člověka, co za cizí historku doplní nějakou (nejlépe alkoholovou) kravinu a srandy kopec. Inu od Bolkova životopisného dokumentu se toho moc nezměnilo, jen je starej a víc vylitej. A čím to, že já za podobný výkony taky nejsem ta celebrita?(2.10.2013)

• ondrula

Tohle mi nikdy nepřišlo vtipný. Pakliže má Manéž setrvale sestupnou tendenci a rok od roku je trapnější, pak Bolkoviny byly úpadkem zábavy od začátku a postupem času se zvrhly totálně do sraček. Polívka si nejdřív sezval do sklípku pár senilních kamarádů, kteří odblekotali své humorné historky, ale pak sedlo stáří na hrb i Bolkovi a už to vážně není k smíchu.(10.3.2014)