• H34D

Polívka je bezpochyby fajn, dokáže příjemně zkombinovat vystupování vesnického burana a seriózního herce, ale jeho Bolkoviny byly výrazně horší, než Manéž. Žádná legrační vystoupení a mnohdy jen suché kecání proložené více, či méně podařenými vtípky a historkami. Škoda. 4/10(5.6.2009)

Popri tom, že je Bolek Polívka naozaj výborný herec, tak sa osvedčil aj ako moderátor svojej vlastnej talk-show - "Bolkoviny". Uvoľnený, priateľský pokec s troma hosťami, ktorí prijali pozvanie do reštaurácie "U klauna" na jeho farme v Olšanoch pri Brne, zvládol vždy s prehľadom a humorom. Dynamickým vedením debaty a pohotovou improvizáciou si získal moju pozornosť. Mimo to ma tým dokázal aj pobaviť, o čo predovšetkým išlo. ***(3.1.2009)

• ondrula

Tohle mi nikdy nepřišlo vtipný. Pakliže má Manéž setrvale sestupnou tendenci a rok od roku je trapnější, pak Bolkoviny byly úpadkem zábavy od začátku a postupem času se zvrhly totálně do sraček. Polívka si nejdřív sezval do sklípku pár senilních kamarádů, kteří odblekotali své humorné historky, ale pak sedlo stáří na hrb i Bolkovi a už to vážně není k smíchu.(10.3.2014)

Srovnávat Bolkoviny s Manéží moc nejde. Kromě hlavního Bolka je prakticky nic nespojuje, jde o úplně jiný formát. Bolkoviny jsou dle formátu nejblíže asi talk-show, i když se tohle pojmenování na ně vůbec nehodí. Jde prostě o příjemné povídání v hospodě U Klauna na Bolkově farmě. Kvalita jednotlivých dílů kolísá dle pozvaných hostů. Některé díly byly skvělé a některé nic moc. Jako celek jsem měl ale Bolkoviny velmi rád a občas si ještě nějaký ten díl pustím.(12.4.2019)

• kingik

Tlachalo se na farmě v Olšanech a už je to za nama, Bohušu. Pěkná řádka hostí různých profesí prošla pořadem s úctyhodným počtem pokračování, jehož hlavním hostitelem a protagonistou by samozvaný valašský král Bolek Polívka, který sám přidal k dobru několik (zřejmě) vtipných historek, ale pro jeho většinou nesrozumitelnou artikulaci, ne vždy spojenou s alkoholem, jsem nemohl ocenit jejich kvality, neb vypravěči bylo rozumět jen vzácně. A tak tlachali jiní, zpívalo se a našli se i tací, kteří se do pořadu opakovaně vraceli. Ze zábavného posezení jsem si mnoho neodnesl. Zaplácne to nudné odpoledne spolehlivě i po letech, kdy pořad zanikl, farma je v konkursu a Bohuš už si historky povídá se čtyřmi stěnami, popřípadě cvičí artikulaci, kdyby náhodou někoho napadlo zábavné vyprávění historek oprášit. No doufám, že se hned tak nestane. A pokud přece jen ano, tak prosím méně stereotypně a v elegantnějším prostředí nevyvolávající dojem začouzené putyky. Mé hodnocení: 40%(8.10.2013)