poster

Wolf Blood

Drama / Horor

USA, 1925, 68 min

Režie:

George Chesebro

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Campbell
  **

  Tak bohužel se jedná o zklamání. Čekal jsem pecku která se bude odehrávat v lese a bude ve filmu nějaká atmosféra. Nicméně tenhle film se odehrává téměř na jednom místě. Dlouhé kecy a celkově film o ničem. Jediná scéna která se mi hodně líbila byl konec kde byly vlci. Nemůžu filmu upřít atmosféru ale je to sakra málo do průměru.(26.11.2013)

 • Oktavianus
  **

  Vlkodlak stál vždycky ve stínu za "velkou čtyřkou" klasických monster Draculou, Frankensteinovým monstrem, Jekyllem a Hydem a Fantomem opery (i proto, že vlkodlak je de facto variace na Jekylla a Hyda). A měl-li bych soudit čistě podle zřejmě prvního filmu s lykantropickým motivem, vůbec bych se nedivil. Příběh dřevorubce Bannistera je nezajímavý, odhadnutelný prakticky po úvodní expozici, přes 68 minut zbytečně dlouhý - a hlavně v něm o tu vlčí krev jde až úplně na konci. Do té doby sledujeme nudné klasické sociálně-milostné drama s přelíčenými herci uprostřed lesů. Naštěstí se deset let poté vlkodlak rehabilitoval ve skutečně daleko lepším filmu.(30.5.2013)

 • corpsy
  ***

  Toto nemé dielo je slabé vo všetkých žánroch, ktoré ponúka. Či už je to romanca, dobrodružný snímok alebo horor. Plusy sú za pekne nasnímané lesné exteriéry a striedme, neprehrávajúce herecké výkony.(23.5.2013)

 • fisus
  ***

  O filmech z rané éry jsem vždy mluvil a psal s respektem,ale tohle bylo opravdu zvláštní dílo.Od prvního "hororu" o vlkodlacích jsem ale přeci jen čekal něco jiného,lepšího.Na druhou stranu,nějak se začít muselo!!!!(30.4.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace