poster

Footloose: Tanec zakázán

 • USA

  Footloose

 • Slovensko

  Zakázaný tanec

Komedie / Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2011, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  Připravte se na pořádný tanec!? Ale no tak, kde? Abych se přiznala, choreografie tohoto filmu mě za srdce ani za toho vůbec nevzala, natož hudba, co to všechno provázela. Tanec mám opravdu ráda, ale tady mě moc nevzal. Ani příběh. Kluk měl sice vcelku dobrý charakter, ale na tom se takový film uvést nedá. Ani na netancujícím kamarádovi. Ani nevím, komu bych tenhle film mohla doporučit…(26.2.2012)

 • Radiq
  odpad!

  Uměle vytvořená trapná zápletka o zákazu tancování, puritánsky americky městečko, děj nalajnovanej podle šablony, trapnost vedle trapnosti vede k dalším trapnostem, postavy ze skupiny nejdementnějších postav filmové historie, scény z kterejch čiší trapnost, třeba jak si sám nasranej pro sebe tancuje, a tak. No dival jsem se na to jenom na pul oka, protože na víc očí bych to nevydržel a chcípl by mi mozek... Jo a k tomu tancování, no hrůza. Negersky škubání končetinama, prdelí a s tancem to nemá nic společnyho. Spíš je to takovy jak kdyby do nich pouštěli elektriku.(11.12.2014)

 • ZkuKol
  ***

  Málo tance i zpěvu, Quaid má charisma, Juliane je kočička s erektivním pohledem, ale Wormaldovi nevěřím ani slovo a tančí prostě málo na to, aby mu to člověk odpustil. Brewer je mistr práce s blues a jižanská atmosféra mu jde, ale tenhle film má řídký scénář bez nápadu, který by prostě zachránilo je dostatek laciných vábniček a ty se nekonají... 60%(22.5.2012)

 • FFilipCZ
  **

  Kdybych měl ty dvě hvězdy rozdělit, tak první hvězda by padla na taneční kreace a povedenej maturitní ples (PS: Taky bych se chtěl během týdne naučit pařit jako Willard :D) a druhá hvězda by padla na super hot Julianne Hough. Tady nejde o nějaký propracovaný děj nebo pointu, tady jde hlavně o to si film užít a pokud jste velcí fanoušci tance, třeba se i zakroutit v křesle.(21.7.2013)

 • Dalda
  **

  You're my angel, I'll always love you. ...tak to je jen ukázka z naprosto děsivého scénáře. Upoutávky na film slibovaly moderní taneční muzikál, ten jsem také očekával. Místo toho na mě ale někdo vyplivl tenhle americký kýčovitý snímek přeplněný klišé. My teenageři jsme zkrátka chytřejší než dospělí, kteří si to musí teprve uvědomit, a každý dokážeme změnit svět. Jsme prostě cool a líbáme se o západech slunce. A to jen ukázka z obsahu filmu... Závěr byla opravdu poslední kapka.(28.7.2013)

 • - Film měl původně režírovat Kenny Orgeta. Odstoupil ale kvůli výši rozpočtu a kreativním neshodám. (oje)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 6. října 2011 v Austrálii. (Varan)

 • - Natáčelo se ve státě Georgie. (Varan)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace