Komentáře uživatelů k filmu (875)

 • Webb
  *

  Už námět mi přišel vymyšlenej slaboduchým scénáristou a jak to vypadá po převedení na film? Tupej Percy Jackson spíchnutej rychlou jehlou postrádajicí nosnou konstrukci prostě nemůže fungovat. Efekty na úrovni Twilight také zrovna moc nepotěší. Akce nelogická, herecké výkony hrozné, vykrádačka Clash of the Titans to jen pohřbila. Celou dobu jsem se nudil a přál si už ten vytouženej a nedostižnej konec.(10.3.2010)

 • verbal
  *

  Až autor této duchaplnosti jednou doklopýtá do Podsvětí s čerstvě zalomeným Cháronovým pádlem v prdeli, doufám, že dostane na celu Homéra, který ho bude na věky mlátit po koulích vázaným sborníkem svého díla a daktylským hexametrem mu vysvětlovat hranice dobrého vkusu! MTV porno pro mladistvé sexuální devianty, kteří se zajisté s radostí podívají, jak moc brutálně se dá znásilnit řecká mytologie. Uřezanou bradavkou na dortu bizarnosti je už snad jen pan Brosnan pohřbívající svou postbondovskou kariéru dokonale trapnou rolí půlky Kentautra (té zadní) či hollywoodskou rasovou kvótu naplňující afroamerický Satyr! Jen jsem čekal, kdy začne rapovat. Nezačal a proto ta jedna hvězda za efekty.(26.4.2010)

 • Cervenak
  ***

  Treťodriedna zlátanina, druhotriedne triky a prvotriedna zábava ;-). Je to nehorázne stupídne (hlavu Medusy samozrejme vytiahneme z batoha až po 10-minútovom súboji s príšerou, jeden z olympských bohov je černoch atd., atd.) a nikto nám nevysvetlí, prečo grécki bohovia a bytosti sídlia v Emerike, ale... má to sympatických hrdinov, veľmi svižné tempo, nechýba sem-tam zábavná hláška, Hádes a Persefoné sú afektovaní gothic-metalisti (keby na mňa Rosario takto zakývala prstom, polámem si nohy) a podsvetie je horiace postapokalyptické L. A. Dokážete odolať? Ja nie.(9.3.2010)

 • Djkoma
  ***

  Ukrutně obyčejná digitální výprava za řeckými bohy v moderní Americe (Neil Gaiman má jistě radost). Percy nemá charizma a vypadá trochu jako slabá, o pět let mladší, náhrada za Zaca Efrona. To ovšem příliš nevadí, protože pozornost je trhávána na příval titánů a efektních nástupů (jako je ten Poseidonův...), bohužel Columbus opět ztrácí ve své naprosté průměrnosti a dětinskosti. Některá místa působí neuvěřitelně zkratkovitě (Percy přijde do tábora a druhý den je největší borec, který už umí půlku svých vrozených schopností, aniž by mu někdo jakkoliv výrazně radil:)). Žádné učení neznalého žáka, ale klasické přišel viděl zvítězil. Prostředí se však vydařilo, od podsvětí s nejnudnějším Charonem historie, až po samotný Olymp na americkém symbolu ESB. Pokud čekáte málo, budete spokojeni a pokud jste mužského pohlaví, Rosario na vás bude mít chuť a vy na ni...(27.6.2010)

 • gouryella
  **

  Řecké báje na americký způsob?? Opravdu radši ne......(31.3.2010)

 • T2
  **

  Rozpočet $95miliónovTržby USA $88,768,303Tržby Celosvetovo $226,497,209Tržby za predaj Blu-ray v USA $10,713,593 //počet predaných kusov 371,952Tržby za predaj DVD v USA $38,552,781 //počet predaných kusov 2,174,037 ║ Ďalšia zbytočná naivná fantasy tláchačka, po strašne drahých odvaroch ako Zlatý kompas, Narnia 2, prišiel troška lacnejší ale rovnako bezvýznamný film, škoda, Chris Columbus nám neponúkne ani len slušnú "solídnu" rutinérsku réžiu, on nám proste natočil film ako debutant, bez kúska dejovej svižnosti, to čaro čo ho zdobilo u prvých dvoch Potterov tu ani z ďaleka nie je, za čo môže možno aj knižná predloha pokiaľ je rovnako tak nudná ako dej vo filme. A to ma film ešte šťastie že Logan Lerman bol vo svojej úlohe Percy Jacksona celkom sympatický, ostatné postavy aj tých zvučných mien sú len do počtu a aspoň že Rosario Dawson výzorom poteší oči, trikovo horko ťažko priemer, zábavy si tu človek užije minimum, a film by sa skôr hodil na nudné sobotné večery na Disney Channely a nie do kina, tam takýchto vývarov je v poslednej dobe moc. /videl v kine: 40%/(7.3.2010)

 • DaViD´82
  *

  Cimrman měl Hamleta bez Hamleta, Columbus má Harryho Pottera bez Harryho Pottera v kombinaci s řeckou mytologií bez řecké mytologie. U Cimrmana nápaditá znouzectnost, u Columbuse (potažmo Riordana, bez znalosti předlohy těžko soudit) nechtěně směšný záměr.(13.3.2010)

 • KarelR
  ***

  Protáčení meče už je zase cool :) Rychle to chce dvojku!(12.2.2010)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Christophe Beck: 1. Prelude ,2. The Minotaur ,3. Chiron ,4. Victory ,5. The Fury ,6. Dyslexia ,7. The Hydra ,8. Medusa ,9. Son Of Poseidon ,10. The Parthenon ,11. Hollywood ,12. Lost Souls ,13. Fighting Luke, Part 1 ,14. Fighting Luke, Part 2 ,15. Hades ,16. Mount Olympus ,17. Poseidon ,18. Homecoming ,19. End Credits,(14.6.2011)

 • LIVINGDEAD
  **

  Pohádka pro malé miminka, ale s dobrými efekty. Bohužel mne tam dost vytáčel negr polokozel, který našlapoval jako nějaká transka a Pierce Brosnan jako kobyla :-) Dávám 40% za efekty.(12.7.2010)

 • Fr
  *

  Olympijští bohové mnohokrát sestoupili na Zem a jejich děti, napůl bohové a napůl lidé, byli předurčeni stát se HRDINY..... A v Americe mají svůj výcvikový tábor (tož kde jinde, že?). Mix Pottera a Narnie, jenž pobaví tak 10ti letý děti – (což je vyzkoušeno). Jestli vás nechytlo ani jedno, tak P.Jackson to nezachrání. Digitální orgie a dokonalá Medúza U.Thurman , to je asi tak všechno, co stojí za zmínku. Jinak je to KOSOČTVEREC! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zejména takhle po ránu mám pocit, že jsem polobůh. 2.) Chci poznat pravý původ postav ze série HEROES. 3.) Jsem teenager. 4.) Zajímá mě, proč sousedi zamykají lednici. 5.) Jsem naštvanej (po volbách) na bohy. 6.) Jsem student ,,boží“ akademie ve Vyškově. PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne P.S: POZOR!! V závěrečných titulcích je zásadní věc! (Bohužel teď už nevím jaká…)(7.6.2010)

 • novoten
  ****

  Olymp, Medusa, blahosklonný Hádes, vyvolený hrdina a dechberoucí podsvětí? Jinými slovy - měl jsem vůbec šanci být nespokojený? Vzhledem k lásce k fantasy, řecké mytologii nebo pohádkám asi ne. A vůbec mi nevadí, že se polobohové scházejí jen tak v lesích, že s každou perlou čirou náhodou čeká jiná mytologická nástraha nebo to, že záporáci to vlastně klidně mohli sehrát chytřejším způsobem. Columbus má totiž pořád v ruce ten um, díky kterému ze mě dělá malé nadšené děcko.(14.3.2010)

 • Viktooorka
  ****

  Jednoho krásného nudného odpoledne jsem se rozhodla, že si zkrátím šichtu nějakým filmem a Percyho jsem viděla jako tu správnou volbu. Pan Columbus ví jak ZABÍT čas a objevit Ameriku. Škoda že je celá tahle efektní zábava tvořena hlavně pro předškoláky a školáky (kteří si tak pravděpodobně zapamatují jména antických hrdinů), ale nesoustředí se na zdokonalení postav, či podání lepšího humoru, aby tady starší generace tolik neremcala :o) Ale co, žijeme v 21. století a i Bohové chtějí být moderní. A tak nečekejte, že si syn Poseidonův nasadí sukýnku a sandálky a bude bojovat na bájném Olympu. Celé jeho dobrodružství se odehrává v Bohem zapomenuté Americe, kde je všechno možné :o)(10.9.2010)

 • tron
  *

  „Nenarastie mi chvost alebo tretia noha?“ – „Nie, to nie. Možno ego.“ Ulepená patetická hollywoodska kravina o nesympatickom chalanovi, ktorého sa všetci pýtajú na blesk. Hnusné efekty, otravné decká a pozoruhodne sprostý scenár; ak je knižka aspoň spolovice taká, nikdy ju nechcem čítať. V tomto filme sú, okrem nezaujímavých postáv, hlúpych dialógov a smiešnych akčných scén, tucty nelogických kravín. Je toho neuveriteľne veľa, od malých, no o to zákernejších (Zeus efektne rozbije dvere namiesto toho, aby ich proste otvoril), až po gigantické (rozmaznaný chlapec sa behom minúty stane špičkovým šermiarom a na jeho ochranu je najatý pacifistický satyr, ktorý by ani ďateline neublížil). A to vôbec neriešim vykrádanie SÚBOJA TITANOV, akurát s tým rozdielom, že teraz hrá Medúzu protivná striga Uma Thurman, jej odraz nevidí hrdina v štíte, ale v mobile (wow, dajte scenáristovi niekto prosím vás Oscara za geniálnu aktualizáciu) a namiesto Pegasa má tenisky s krídelkami ach bože. Trpezlivosť som s týmto filmom stratil v podstate od prvej minúty, preto ma rozhodne nenadchlo, že táto nudná kravina mala dve hodiny. Zarazilo ma asi 10 viacmenej známych hercov; nechápem, čo ich na tejto fraške zaujalo, že podpísali (ale predpokladám, že si mysleli, že to má šancu stať sa počiatkom novej fantasy série a oni by mohli hrať v šiestich sequeloch a poriadne na tom zarobiť). Je to až neuveriteľné, že niečo tak nie úplne zle vymyslené (deti olympských bohov proti sebe bojujú v 21. storočí za výdatnej pomoci svojich mýtických rodičov), drahé a pomerne áčkarsky obsadené, nestojí ani za lopatu hnoja. Už ten je lepší, lebo ním aspoň kvalitne pohnojíte svoj milovaný záhon muškátov.(28.5.2011)

 • B!shop
  ****

  No i kdyz se nekona nic extra vyjimecnyho, Columbus je schopnej reziser a pripravil solidni teen fantasy. Cely to trochu pusobi jak rychla prohlidka po recky mytologii, takze se v rychlosti predstavi spousta potvor i bohu a dojde na par povedenejch souboju. Bohuzel se to neda rict o tom zaverecnym, behem filmu jich je par cool a ten zaverecnej pusobi lehce chude. Jinak pribeh dostatecnej, slusne odsejpa, herci v pohode a to jak detsky, tak hromada znamejch dospelejch xichtu. K tomu ne vzdy uplne vypilovany, ale solidni triky, chytlava hudba a asi tak kazdou minutu nejakej nesmysl nebo nelogicnost, ktery se ale daj prehlidnout. Takze ja se ty dve hodinky solidne bavil, ale stejne ma Columbus stesti, ze to stih pred Soubojem Titanu, oproti tomu je Percy Jackson jen takovej detskej predrkm. Aspon doufam.(6.3.2010)

 • Gimli
  *

  Mimořádně hloupý film o několika neposlušných nezbedech, který se snaží ohromovat zcela neatraktivními atrakcemi a který je další z mnoha, v nichž se pravidla hry vymýšlejí za pochodu. Když jsem viděl, jak hlavní hrdina "truchlí" nad ztrátou matky, což je mimochodem hlavní motivace jeho dalších akcí, musel jsem se smát. Ale byl to takový ten smích, jako když je vám trapně. A tak to zůstalo po celý zbytek filmu.(7.4.2015)

 • Jossie
  ***

  Já vlastně ani nevím, proč dávám 3*, je to hrozná blbina, ale vlastně jsem se nenudila a ty postavy mi nelezly na nervy a všechny příšerky byly dost hezké a všechno bylo tak absurdní, až to vlastně bylo zábavné.(10.4.2011)

 • RHK
  ****

  Konečně vím, kdo je Percy Jackson, syn Poseidonův a dospívající hrdina pronásledovaný Bohy a jejich příšerami. Film Percy Jackson: Zloděj blesku je pohádkou či fantasy pro teenagery na variace řecké mytologie, ale svižnou a napínavou. Vše díky kvalitní režii Chrise Columba, režiséra mj. prvních dvou dílů Harryho Pottera.(6.12.2015)

 • BadoXXII
  **

  Súboj Titanov pre dnešné deti odchované na sérii Harry Potter. Nie som fanúšik Harryho Pottera a jeho všemožných kópií. Serú ma podobné filmy, kde je jeden akože feši chlapec (z ktorého budú dnešné slečinky odpadávať) s nejakou schopnosťou a bandou ďalších teenagerov (už je takých filmov ako húb po daždi, ach). Podobajú sa ako vajce vajcu. Percy Jackson: Zlodej blesku má otrasný scenár plný veľmi divných momentov (Capture The Flag v tábore, smrť matky a hneď v tej minúte bezstarostné správanie jej syna, rôzne trápne dialógy a veľa iných). Jednoducho tieto teenagerovské fantasy blbosti nie su pre mna. Už som z toho vyrástol a neviem, či by sa mi to vôbec niekedy páčilo (už od 6 rokov som vyhľadával skôr Votrelcov, Predátorov a podobne).(17.9.2011)

 • Shit
  ***

  V jednom kuse jsem měl plný gatě smíchy, obzvlášť k popukání byly souboje, pak hrůzostrašná Medúza v turbanu a slunečních brýlích v podání Umy Thurman a samozřejmě taky zrození hrdiny Percy Jacksona u řeky, ale i přesto, že to je takhle směšný, tak je to fakt zábavný, dokáže to udržet slušný tempo a Logan Lerman je v rámci možností ještě docela snesitelnej teenager, ale myslim si, že sestava hrdinů mohla být lepší, moc mi tam neseděla ta holka, která si hrála na hroznou profi bojovnici a přitom toho moc neuměla, ale naštěstí se tam soubojema moc často nezesměšňovala a Pierce Brosnan s koňskou prdelí tam taky mohl být častějším hostem na obrazovce, navíc bych uvítal i trošku akčnější a napínavější průběh, ale jako takový nenáročný naivní fatasy to bylo dobrý(7.3.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Nečmajznul jsem Diovi z kapsy blesk, hromosvod ani kentaura a jestli mi to chce tvrdit do očí, tak si můžeme omlátit hlavy rozbouřenými řekami na vrcholu Olympu. Navrhuji čas - dnes, večer, hned po závěrečné znělce večerníčku. Náš případný souboj určitě nedopadne o moc hůře, než emigrace řecké mytologie na americký kontinent, kde jistě brzy dostanou Zeus, Poseidon i Medúza americké občanství a Olymp bude umístěn na čestné místo Kordiller. Obvykle mi podobné hovadiny příliš nevadí, ale tahle mne moc nebavila, i když musím přiznat, že z přítomnosti svůdné Persefoné bych rozhodně ve spěchu neodlétal na nějaké pitomé perle. Ale já bych si to mohl dovolit - já totiž nezachraňuji svět a ani nikdy nebudu.(10.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace