Při vší úctě k Chaplinovy a k jiným hodnotám, které měl ve svých filmech, toto je nejlepší komedie resp. celovečerní groteska, jakou jsem kdy viděl.(18.1.2004)

Bohužel to není bláznivá komedie, ale tuctová divadelní hra s Lloydem v hlavní roli. Jde o bezvýraznou sériovou variaci na americký sen: jak outsider se zlatým srdcem do svéta tvrdých pěstí a slávy přišel, jak málem to srdce ztratil, ale jak ho čistá láska zachránila. Lloyd se snaží vymýšlet vtipy a blbnout, ale protože se musí držet textu a propagovat americké hodnoty, výsledek je nemastný a neslaný.Paradoxně je nakonec nejlépe hláškující postavou cynická (ale jen v první půlce) milenka boxerského kouče a managera.(29.5.2009)

• Wiliem

Hodně laciné, spíše trapné než vtipné, moc natahované. Slátanina toho nejvyššího kalibru. H.Lloyd se možná snaží seč může ale jaksi mu to k ničemu není, s nudným, průhledným a doslova trapným scénářem, toho moc vymyslet nejde. Kterákoliv Chaplinova raná groteska vychází lépe než toho. Hodně podprůměrná komedie. 35%.(28.2.2010)

Velmi svižná a vtipná groteska, která je už zvuková a využívá všechny možnosti, jež jí to nabízí - od množství slovního humoru po efekty typu řehtání koně nebo boxování v rytmu hudby. Já se bavil hodně a Harold Lloyd mě nezklamal. Co mě ovšem zklamalo, byl vpravdě hnusný obraz i zvuk na DVD od KaB Music.(19.3.2016)

Ten příběh je tuctový až kýčovitý, ale první půlhodinku je to velmi zábavné. Střední část je dost natahovaná a závěr velmi předvídatelný, naštěstí se do něj vrací humor. Je třeba ocenit, že přestup z němého do zvukového filmu Lloyd docela ustál, zvukově dokáže být stejně komický jako v němé podobě. Strašně mě bavila hláškující agentova přítelkyně. 3,5*(1.3.2013)