Maxi Clever (TV pořad)

• Česko

Clever

Soutěžní / Publicistický

Česko, 2006, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (44)

• Gemini

Pořady o "populární vědě" se dají dělat dobře a zábavně, bohužel české televizní stanice mají pocit, že bez "soutěže" "osobností" a jejich oslomostních rozhovorů a průpovídek s "nevědeckou" částí moderátorského tandemu se to neobejde. A MaxiClever jde ještě dál, protože tu "vědeckou" část svěřuje do rukou Milana Šteindlera, který svoji úlohu pojímá jako neustále se pitvořícího, hihňajícího se a řvoucího magora v bílém plášti... Tohle se prostě fatálně nepovedlo, a ani dekolty Terezy Kostkové s tím nic nenadělají. 20%(12.9.2014)

• Boss321

Hodně pokulhávající kvalita jednotlivých dílů. Někdy se tam určitě ukázaly zajímavé věci, na které bych odpovědi věděl jen stěží, ale ve výsledku mi to vychází na lepší dvě hvězdičky.........(20.1.2009)

Vědec Milan Šteindler, no spíš si na něj jen hraje. Experimenty v laboratoři a pokusy. V pořadu hádají celebrity správnou odpověď. Sledování celkem stálo zato a někdy se člověk až divil co je možný. / Viděné epizody cca *4.díly / ( Hodnocení: 7/10 )(18.5.2012)

• Davies182

Proč mám pocit, že každý pokus v této podivnosti je naprostá hovadina?(15.4.2009)

Jo, tenhle pořad beru. Respekt jo! Šteindler a jeho kolegové dokáží rozpoutat zajímavé vědecké rodeo.(2.6.2009)

Jeden z lepších pořadů TV Nova.(6.3.2009)

• WANDRWALL

Kopie ze zahraničí, jak jinak. MAXXI trapárna.(29.9.2010)

Ujetý pořad šíleného vědátora Milana Šteindlera. On si ty pokusy opravdu užívá a nejradši má mikrovlnku. :D A Lucie Výborná to neuvádí špatně.(19.2.2013)

Zajímavý pořad TV Nova. Škoda, že nevydržel déle.(18.1.2009)

• Zodd

Informace se zdají být v pořádku, o zábavnosti pokusů samých o sobě jsem už byl na vážkách. Ale Šteindler mě štve a to už dokázal, že je skutečně dobrým komikem (zejména Alles Gute segment v České sodě). Bral bych raději ten britský Brainiac, ale podle mého názoru jsou koncepty těchto dvou pořadů trochu jiné, toto jsou vlastně jen pokusy z laborky.(15.9.2016)

• duklak2

Na tento pořad jsem se těšil. Jenže po zhlédnutí byly mé pocity smíšené a já přemýšlel, jestli to nešlo natočit lépe. Prý se jedná o "chytrou zábavu". Dovolím si nesouhlasit. Šteindler sice vědecky experimentuje, ale to jeho přehrávání je do očí bijící. Má asistenty a divákům předvádí pokusy. Všiml jsem si, že když vysvětloval výsledky pokusů, tak se dopouštěl nepřesností. Ještě je tam paní Kostková, která komunikuje s hosty. Působí příjemně, i když v poslední době je jí všude plno, což způsobila její role v "ordinaci". Clever nepatří do odpadních vod. Některé pokusy byly zajímavé a poučné. Hodnotím dvěma hvězdama.(14.2.2010)

• SOLOM.

Nikterak originální ani vyvážený „vědecký pořad“, ve kterém Milan Šteindler dělal ty své (a vaše) pokusy a soutěžící hádali, jak by to mohlo dopadnout. Občas jsem si říkal, že by to mohlo pořádně bouchnout a byl by klid, protože místo solidní zábavy tam dost často převyšovaly nezáživné kecy. Nevyváženost jednotlivých dílů byla na pováženou…(27.11.2018)

• Toyotomi

Vykrádačka MythBusters a Brainiac!(30.6.2010)

• Kreeki

Trapný komerční odvar z Brainiacu, bolí až k pláči.(24.8.2009)

Víc takovýchto pořadů! Miluju vědu, miluju chemii a pokusy, úplně mi září oči štěstím. Nevadí, že je to místy moderátorsky "trapné", na to opravdu nehledím. Mít tak víc mikrovlnek, už v nich ohřívám DVD a drátěnky. :)(18.7.2014)

• Fanucci

Bez Šteindlera by tento pořad mířil rovnou do odpadu...(10.3.2009)

Vtip 7/10 ___ Jinak nudné.(11.8.2009)

• cariada

Po dlouhé době celkem koukatelný a smyslný pořad na úrovni na Nově. Śteindler tu latku dokázal udržet, ale rovněž to dlouho nevydrželo.(6.2.2010)

• drexik

Milana Šteindlera mám rád, ale tady mě doslova sral a nejvíce zvukem který vyluzoval když si strčil prst do pusy (respektive ho vytahl). Odpad!!!(16.4.2009)

Pár zajímavých dílů i pokusů by se našlo, ale jinak průměr. Milan Šteindler je velmi průměrný moderátor, 3 hvězdy.(18.12.2013)

<< předchozí 1 2 3