poster

Maxi Clever (TV pořad)

 • Česko

  Clever

Soutěžní / Publicistický

Česko, 2006, 50 min

 • SOLOM.
  **

  Nikterak originální ani vyvážený „vědecký pořad“, ve kterém Milan Šteindler dělal ty své (a vaše) pokusy a soutěžící hádali, jak by to mohlo dopadnout. Občas jsem si říkal, že by to mohlo pořádně bouchnout a byl by klid, protože místo solidní zábavy tam dost často převyšovaly nezáživné kecy. Nevyváženost jednotlivých dílů byla na pováženou…(27.11.2018)

 • m0lL!sS
  **

  "Šílená česká věda", aneb Brainiac s menšími obměnami - o něco komornější, střídmější, ale také levnější pořad. Očekával jsem, že pořad bude mít podstatně vyšší úroveň, neboť Milan Šteindler a jeho střeštěná povaha hovoří za vše. Bohužel, přišlo zklamání a každodílový stereotyp plný podobných hlášek a rádoby "vtípků". Tohle se příliš nepovedlo - dvě hvězdičky.(5.9.2010)

 • duklak2
  **

  Na tento pořad jsem se těšil. Jenže po zhlédnutí byly mé pocity smíšené a já přemýšlel, jestli to nešlo natočit lépe. Prý se jedná o "chytrou zábavu". Dovolím si nesouhlasit. Šteindler sice vědecky experimentuje, ale to jeho přehrávání je do očí bijící. Má asistenty a divákům předvádí pokusy. Všiml jsem si, že když vysvětloval výsledky pokusů, tak se dopouštěl nepřesností. Ještě je tam paní Kostková, která komunikuje s hosty. Působí příjemně, i když v poslední době je jí všude plno, což způsobila její role v "ordinaci". Clever nepatří do odpadních vod. Některé pokusy byly zajímavé a poučné. Hodnotím dvěma hvězdama.(14.2.2010)

 • Zodd
  **

  Informace se zdají být v pořádku, o zábavnosti pokusů samých o sobě jsem už byl na vážkách. Ale Šteindler mě štve a to už dokázal, že je skutečně dobrým komikem (zejména Alles Gute segment v České sodě). Bral bych raději ten britský Brainiac, ale podle mého názoru jsou koncepty těchto dvou pořadů trochu jiné, toto jsou vlastně jen pokusy z laborky.(15.9.2016)

 • FireTight
  **

  Nápad jako takový určitě nebyl špatný a vlastně jsem se na pořad díval jen kvůli Šteindlerovi a jeho pokusům. Je pravda, že docela často přehrával jako svině a za jeho "nenene, tytyty!" bych mu asi obešel auto s klíčem v ruce, ale jinak šlo o celkem pohodový a nenáročný program, ve kterém se krom celebrit v pohodě hostů dostaly do popředí také samotné pokusy. Škoda, že už ho nedávají...(5.9.2010)