Reklama

Reklama

Příběhy upírka Rudolfa

  • Německo Der kleine Vampir (více)
Trailer

Obsahy(1)

Tonymu je devět a právě se s rodiči přestěhoval z velkého města do malé vesničky v zapadlém koutu Skotska. Tam se Tonymu děje něco hodně divného: každou noc se mu zdá o upírech, ale neví proč. Tak ho to pohltí, že prostuduje všechny knížky o upírech, které najde. Pak se jednou večer k Tonymu do pokoje dostane velký netopýr, kterému je v patách lovec netopýrů. Ovšem tenhle netopýr není jen tak obyčejný: u Tonyho se promění v devítiletého upírka jménem Rudolf. Upírek má ukrutný hlad a myslí si, že Tony patří ,,k nim“. A tady začíná strašidelný, napínavý a veselý příběh kamarádství Tonyho, upírka Rudolfa a jeho upíří rodiny. Tihle upíři totiž nejsou vůbec obvyklí – živí se krví krav, klidně usnou v kufru auta a hlavně se chtějí stát zase úplně normálními lidmi. Ona je to totiž docela otrava, když už tři sta let je vám třeba devět a nemůžete vyrůst. K tomu je ovšem napřed nutné překonat spoustu nástrah a získat ztracenou polovinu záhadného amuletu. Dramatický a napínavý příběh plný záhad a nečekaných zvratů skončí dobře a úplně jinak, než byste čekali. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Bože! Jako dítě jsem to úplně milovala a nemohla se dočkat víkendu a dalších dílů "Malého upírka". Nyní jsem konečně (úplnou náhodou) zjistila mnoho let zapomenutý název, což je naprosto úžasné.:-) P.S.: Ono to bylo německý?!?XD ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Rok před Mlhami Avalonu natočil německý režisér Uli Edel v americko-holandské koprodukci dětskou fantasy, jak bychom dnes řekli, a poměrně zdařilou. Pokud odpustíte hlavnímu dětskému hrdinovi, že mu kostýmeři dali kulaté brejličky a vyčesali účes na číro, což jsou atributy, které mne po celou dobu sledování filmu nejvíce vadily, můžete se u tohoto dětského filmu docela slušně pobavit. Protože kde jinde jste viděli třeba létající upíří krávy či upírobijce ve stylu parodie na Mad Maxe? Rodiče malého Tonyho se přestěhovali i se synem do Skotska, což už samo o sobě je moc hezká a fotogenická krajina. Malý Tony má hrůzostrašné sny o upírech, a brzy zjistí, že nešlo o sny, ale předzvěst reality. Tito upíři jsou však poněkud jiní, než jak je známe - sají jen kraví krev a mají jedinou touhu - stát se obyčejnými smrtelníky a povolání upíra pověsit navěky na hřebík. K tomu jim však chybí rudý kámen, rodinná památka, a díky Tonyho schopnostem a jeho rodičům, se nakonec kámen podaří nejen najít, ale i použít. Ještě je zde však stále ten pomatený upírobijec. Na úvod disku se spustí animovaný protipirát (vida, že to jde udělat vkusně), poté naskočí graficky hezky řešené menu, žel, to je tak vše, co se o DVD dá říct, protože bonusy zde žádné nenajdeme, dokonce ani české titulky, a obraz je sice širokoúhlý, ale formátem letterbox. ()

azumi 

všechny recenze uživatele

Taky jsem jako malý sledoval na německé stanici seriál o malém upírovi a nyní jsem se odhodlal shlédnout i film a světe div se, pořád to má své kouzlo :) Kde jinde uvidíte upíří krávy. Do toho všeho lovec upírů, hrající si chvilku na jeden moment z jistého hororu....s J.Nicholsnem. Ale pozor tohle rozhodně horor není, jde o rodinou fantasy komedii !!!! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama