Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Thomas Chase

Amy Goldberg

John Gilbert

Scénografie:

Mimi Gramatky, Ron Olsen (set dekoratér)

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • Pythonator

V porovnání s prvním dílem to značně zaostává někde hodně vzadu. Vtipy pro měšťáky, kteří neumějí rozdělat oheň a v lese by chcípli. Dva debilové, kteří si na raft místo jídla vezmou sud piva a poté znečišťují přírodu nejdříve sudem a pak samotným raftem. Taky se mi zdálo, že nechali v lese spacáky a celé tábořiště, když už nevím před čím utíkali. No prostě lesní bordeláři. FIlm je pro ekologa hotové utrpení a Oregon musí být plný sudů s pivem a roztrhaných raftů, jestli tam podobní měšťáci jezdí často. Dvě hvězdičky dávám jen za jednu jedinou perfektní scénu s Halem Gorem a teorii o veverčích prdech. Zbytek filmu je spíše za jedna, ale ten (h)Al Gore mě dostal.(30.1.2014)

• mpet

Naprosto trapné pokračování, které nemělo být nikdy natočeno. Hold první díl vynesl nějakých 40 miliónů dolarů, což je asi dostatečný důvod proč rychle spatlat další díl. Absolutně debilní děj, efekty, které stojí za prd, nic moc herecké výkony (tedy pokud tohle je ještě herectví),..... a mohl bych pokračovat dál. Moje hodnocení: jednoznačně ODPAD !!!!(25.6.2013)

• HappyDeath

Tak myslím si, že ty 2* za snahu jsou tak akorát.... Nevím, proč se o jmenuje stejně jako jednička, ikdyž to s ní vůbec nesouvisí. Snad tak akorát že sou v lese no :-D Jinak ale trapárna s nevydařenýma jokama. Už od začátku jsem si říkal,že to může zachránit jen kvalitní scénář a jako obvikle jsem se najivně mýlil.(30.1.2010)

Asi lepší než jednička, hodně přebraný a kopírovaný ftípky, klasika je domeček na stromě a dvě multinadrbaný žabky, který se tak nááádherně nabízej a i tak zůstávaj bez výkřiku. Ách, chtělo by se mi zvolat, to bylo tak těžce oddychový, potřebuje-li někdo přežít něčím vyjebanou například chřipku, tak tahle dvojka - Nekecej a pádluj je přesně To.(19.2.2020)

• kobras5

Podobné téma jako v jedničce už mi přišlo dosti nezajímavé ba dokonce i nudné. Žádné kvalitní vtípky, kterých se mi dostávalo v jedničce, nikterak zajímavý děj, ale jednu hvězdu si to zaslouží za veverky. Kdyby byl celý film jen o těchto roztomilých stvořeních, hodnotil bych plným počtem, bohužel děj je naprosto jiný. 20% (viděno na DVD).(24.4.2012)

• - Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)

• - Natáčení filmu probíhalo ve Wellingtonu a také na Novém Zélandu. (Skarface)

• - V jedné chvíli, kdy hrdinové sjíždí řeku na raftu, míjejí zátočiny, kde jsou o skály opřené tři kmeny stromů. Poté bojují s peřeji, avšak o několik okamžiků později opět projíždějí okolo snadno identifikovatelného místa s trojicí kmenů. (Skarface)