Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Mimi Gramatky

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • angel.CZ

tak vám nevím co mělo tohle s komedii co společného ? Chtěl jsem to brát že to nemá z prvním dílem co dělat, ale bylo si to tak podobné že mi to přišlo jako studenský remake. A Velmi špatný, možná se to někomu líbilo, ale mě tedy ne a podle některých komentářů je první polovina filmu více zabavnější něž druhá, tak nevím a první jsem se tak nudil že jsem to cca po 60 minutách vypnul. 5%(31.12.2011)

• dopita

No měla to bejt komedie, to jsem poznal. Jenže já se nebavil. Sice mě film nenaštval ani nezkazil náladu (jak to u mě většinou s takhle bídně hodnocenými filmy bývá), ale velmi nudil a hlavně pět minut po skončení filmu vůbec nedokážu říct, jak to dopadlo. Na filmu je navíc vidět, jak strašně levnej byl.(2.12.2010)

• icone

Hodina a pol času svojho života, ktorú už nikdy nevrátim späť. Až príliš podobné Nekecaj a pádluj jednotke. Otrepané, otrepané, otrepané. Veľmi nepodarená komédia, ktorá ma pobavila možno raz. Už keď som uvidela tie šialené veveričky, vedela som, že to bude hrozné fiasko. Ale ku koncu filmu, to už prekonalo všetky hranice. Z tohto filmu mi bolo trápne aj za režiséra.(12.2.2011)

• kobejn

"Ideální" film na nedělní odpoledne po noční (a před noční), člověk je ještě zblblej a sotva se probudí a zapne telku, už tam zase dávají nějakou blbost, tudíž se do tý blbosti nemusim ani stylizovat, ale krásně to sedne...sice se mozek během sledování toho začne probouzet a hned vyšle signál, že je to pitomost, ale o tom neni sporu, kravina to je děsná, ale jak známo, někdy si musí i inteligent pustit nějakou debilitu, aby z tý inteligence totálně nezblbnul. Prostě když se s tim člověk smíří a uvědomí si, že čumí na idiotskej film, může si ho pak v klidu i užít. Nejvíc mě na tom pobavilo to, jak ti hrdinové - ti dva kloučci a ty dvě pipky byly vymydlený, ačkoli žili někde v lese, prostě děsná prdel, vyjít umytej a nalíčenej a upravenej z traileru a hrát v lese, jako by se hrálo v nějakym klubu nebo na plese. Trapný ale byly ty digitální veverky, zvláště při "společných" scénách herců a těch digitálů bylo vidět, jak herečka čumí do blba, tam kde má být jako ta veverka. Ale jak říkám, po noční si člověk taky potřebuje na chvíli oddechnout, takže na jedno použití to de.(30.9.2012)

Další z průměrných komedií, která má světlé i temnější okamžiky, ale která je snadno a bez problémů koukatelná, aniž by jakkoliv nudila. Stejně jako u pokračování filmu Road Trip, i tady s povděkem kvituji, že se jedná o samostatný příběh, který s tím předchozím má společného snad jen tu výpravu na divokou řeku a pobyt v tajuplném lese. Takže pokud jste neviděli první díl, tak se vůbec nic neděje. Já musím říci, že jsem si tohle velice volné pokračování užil dokonce více než právě ten původní film, u kterého jsem se příliš nebavil a na který mám v hlavě jen jakési mlhavé vzpomínky. Oproti tomu tenhle film mě zaujal už na samém začátku a až do konce jsem se vůbec nenudil a parádně si to užíval, takže tvůrci v tomto případě vzali vše za správný konec a já musím konstatovat, že tohle je jeden z mála případů, kdy se mi druhý díl líbil více než díl první. Asi to je tím, že co se týče děje, tak zde není nic složitého, navíc je to příjemná a místy vtipná oddychovka a čas s filmem strávený utekl příjemně rychle. Co se týče hereckých výkonů, tak ani tam nemám co vytknout, všichni tři mladíci i ty dvě mladé ekologické aktivistky (jejichž jména jsou "Dcera Země" a "Bouře") byli velice sympatičtí a i díky nim to bylo příjemné pokoukání. Prvnímu dílu jsem dal dvě hvězdy, druhý díl si ode mne vysloužil tři hvězdy.(7.11.2010)

• - Poté, co do raftu posádce začně téct voda, vyhodí hrdinové mimo jiné také sud piva. Ten se však nepotopí a zůstane na hladině. (Skarface)

• - V jedné chvíli, kdy hrdinové sjíždí řeku na raftu, míjejí zátočiny, kde jsou o skály opřené tři kmeny stromů. Poté bojují s peřeji, avšak o několik okamžiků později opět projíždějí okolo snadno identifikovatelného místa s trojicí kmenů. (Skarface)

• - Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)