Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hudebně zábavný pořad. (oficiální text distributora)

Recenze (6)

arcticsky 

všechny recenze uživatele

Ach jo - na tento pořad s unylým Orchestrem i baletem ČST pod vedením Václava Zahradníka si velmi dobře pamatuji...to bylo nudy! ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tragická televizní koláž, ve které Vondráčková sehrála Marlene Dietrichovou jako začátečnici, herečku z Modrého anděla, zasloužilou umělkyni, ale i Josephinu Baker (!). Jako reportér ji zpovídal Jelínek. Něco tak odporného jsem neviděla od doby, kdy se za Marlene pokusila převléct Světlana Nálepková. Tohle malé české řešení už není ani směšné, natož cokoli jiného. Troufalost, faleš, ubohost, lacinost... to je to jediné, co se zde snoubí. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Jasně. Tohle je socialistické retro v té nejkrystaličtější podobě. Ovšem odhlédneme-li od těch dobových ohozů, často opravdu jednoduchých vtipů a všech těch jak já říkám ,,pávic'' tedy tanečnic baletu ČST, přesto nám tam něco solidného zůstává. A tou je kupodivu muzika. Oni tam toiž dost často znějí nejen dobové šlágry (rozuměj roku 1979), ale mnohem starší pecky. Stejně jako jsem já starý milovník swingu a válečných big bandů zjistil, že tento hudební žánr nevymřel při poslechu elektroswingu, objevil jsem dávné pecky byť v často dicko aranžmá i v tomto pořadu. A samozřejmě nejde jen o ty nesmrtelné melodie. On ten orchestr hraje slušně, v podstaě je to také taková pozdní obdoba big bandů v čele s panem Václavem Zahradníkem. Samozřejmě ti taťkové s kotletami, účesy na patku, proklatě širokými límečky a nohavicemi vypadají šíleně, ale ruku na srdce... Nebudeme za 50 let vypadat před budoucí omladinou v našich dnešních nejlepších ohozech podobně ? :.-). A tak jsem docela rád, že ČT3 občas tento pořad pustila. Člověk si vzpomněl na tu totalitní dobu a rodinné večery před televizory. Dobu, která dnes působí až neskutečně daleko, neuvěřitelně a která je naštěstí snad nenávratně pryč.... Dávám za tři paví pera. * * * ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama