Předčasná smrt (TV film)

José Pinheiro

Michel Ferry

Scénografie:

Jean-Pierre Bazerolle

Příjemná detektivka s thrillerovými prvky. Slušně napsaná i zahraná psychologicky laděná detektivka s nádechem thrilleru. Odhalení, pravda, nepřekvapí, ulítaně upocený konec spíš zklame, než co jiného, zato však přitažlivý Philippe Bas v roli cholerického žárlivce se sportovní postavou potěší oko i duši.(18.1.2010)

• hans500

Podprůměrný francouzsko-španělský televizní thriller.(17.1.2010)

• klima777

Pár působivých momentů by se našlo (prozpěvující holčičky atd.). Film vyznívá velice rozporuplně, ale vyloženě špatný není. Je nedobrý a hlavně zcela "vymknutý z kloubů".(21.10.2010)

• dereksmart

Docela vážně u takových filmů přemýšlím, proč se vlatně neživit psaním scénářů, protože vymyslet takovou slátaninu jako "já jsem ze sociálky, víme o vás všechno, proto mě musíte taky zabít" a ještě za to dostat zaplaceno je fakt nářez... poučení je nedávat si večer kafe když v televizi dávají houby a máte zrovna pokažený přehrávač.....(18.1.2010)

• dogma97

Upřímně řečeno je to blbina, ale chvilkama jsem se docela bavil - např. když komisař Potier prohlásil o psychopatickém žárlivci a notorickém násilníkovi Brunovi (solidní výkon Philippe Base) "vypadá jako hrubec, ale dušičku má křehkou", to můj hurónský smích burácel celým obývákem. Náhle objevované příbuzenské vazby (otec komisař - syn podezřelý z vraždy) degradují už tak chabý film na úroveň bulharské telenovely.(18.1.2010)