Falco Symphonic (koncert)

Hudební / Dokumentární

Rakousko, 2008, 120 min (Alternativní: 55 min)

Bůh s orchestrem za zády kraloval i čtyři roky před smrtí. A jak! Sice jsou na něm už vidět stopy slušnýho koksu, chlastu a dalších drog, přesto si to všechno dává na jedničku. Film Festival Wien 2018. 5*(25.8.2018)

Falco na společný koncert s osmdesátihlavým orchestrem skutečně měl. Tohle dělá spousta umělců na vrcholu své kariéry, ale ne pokaždé se to povede, jako tady. Krásný chlap, krásný hlas, krásný koncert. Výborný výkon, hochu...škoda, že si ho na DVD nemůžeš pouštět s vnoučaty.(25.9.2018)

Mé pocity = Falco dozrál a bylo na něm vidět , že i on si to tady užíval společně se všema kdo tam byli. Tohle mu sedělo,cítila jsem jeho osobnost a charizma. Úžasný,jedinečný,nádherný,nezapomenutelný koncert.(3.8.2013)

Naprosto luxusní. Jeden z jeho nejlepších koncertů a paradoxně posledních...Tenhle koncert musel dát velikánskou práci,už z toho důvodu,že je tak trochu jiný než ostatní. A co teprv udělat toho DVD,to byla makačka - kdo viděl dokument ten ví. Místy jsem i uronila slzu,děkuji pane Hölzele a pane Rabitschi.(27.8.2012)

Veľmi slušne natočený a zostrihaný koncert a navyše príjemne počúvateľný. Vyšlo aj rovnomenné CD.(27.9.2009)

• Falco