Tento rok pořadem provází krásná Sarah Silverman. MTV každoročně uděluje cenu (Zlatý popcorn) za nejlepší výkon v určité kategorii (nejlepší herec, film, polibek atp...). (Ferry)

Terva

Hodně silný rok na filmy, ale určitě si to zaslouží Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, 300: Bitva u Thermopyl, Transformers a nebo Jason Mewes a Kevin Smith Clerks 2: Muži za pultem. ()

c.tucker

Tento ročník se mi zdá býti trochu slabším už jen v čele s moderátorkou Sarah Silverman. Nebylo zde toliko vtipu. ()

PEZ

Tieto Awards boli slabsie ale nie zle, urcite to stalo za to vidiet, aj kvoli vtipnej Sarah Silverman (bola host vecera), ktora sa s tym neparala a dokazala si vystrelit tak ako z Paris Hilton, ako aj z Jacka Nicholsona (a z kopec dasich). Jej humor mi totalne sedi, tak som sa potesil ked som ju videl. Za vsetky prachy stala aj scena z javiska, ked si prisli prebrat vyhru za Best Kiss Sasha Baren Cohen a Will Ferrell - asi nemusim popisovat, co sa tam dialo. :D Inak celkovo celym vecerom vladol Borat a Sasha, nasledovany Piratmi z Karibiku a Johnnym Deppom. Samozrejme kopa znamych tvari okolo, napr. Generation Award dostal Mike Myers. ()