Ozzákova škola kalení (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008, 5x3 min

Jakub Sommer

Komentáře uživatelů k TV seriálu (56)

• AngelAngie

Zcela mimo můj vkus...(22.5.2009)

"Dobrý den, pane kaliči, ukažte mi, prosím, svůj Picí průkaz a doklady od piva." Tak konečně je v tom chlastání trochu pořádek a já si hned udělám Pičák alespoň na skupinu A - rekreační do dvou piv. Nicméně jsem rád, že se školení ujala taková kapacita v oboru, jakou je držitel vrcholového Pičáku Ozzák, protože od nějakého amatéra bych rady o pohybu při kalení či důležitosti stavby pivuláka patrně dokázal podcenit.(20.6.2016)

Zdá se, že Ozzák představuje v české televizní tvorbě takovou trefu do černého, jaká se už dlouho nikomu nepodařila...(9.2.2009)

Kde se dá pořídit a kolik že vlastně stojí ten pičák? :-)(4.2.2009)

Ozzákovi tipy a rady, k zlepšení nálady a pohody. Asi bych si už měl konečně pořídit Picí průkaz. / Viděné epizody *4.díly / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 )(16.4.2012)

Jako silvestrovská kravinka akceptovatelné.(7.7.2015)

• MM_Ramone

Zo seriálu "Comeback" som doposiaľ videl asi tak sedem časti. Do ďaľších sa mi akosi moc nechce. "Ozzakovu školu kalení" som si pozrel v archíve na stránkach TV Nova. Štyri krátke, tak trojminútové scénky , som dokázal pretrpieť. To myslím doslova. Martin Dejdar nemá o rocku ani šajnu. Jeho pojatie tejto postavy je trapné, namiesto toho, aby bolo vtipné. Mladý Matouš Ruml je na tom ešte horšie. Od odpadu to zachránila jedine pražská punková legenda - Visací zámek. Spevák Honza Haubert sa musel dusiť smiechom, keď videl ako Dejdar kurví ich song "Známka punku". *(14.2.2009)

na comeback jsem moc nekoukal, už ukázky mě většinou odrazovaly... ale spin-off se celkem vyvedl. 70%(20.1.2009)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +Martin Dejdar, Ozzák, Lexa a Matouš Ruml -krátké/// Tak tohle je hustý, fakt nářez. Rozhodně to nejlepší ze Silvestrovského Václaváku. Vtipné, všeříkající, poučné./// Celkem 92%/// PS: Tento komentář je jubilejní, tísící (1000) za 2 a půl roku co jsem na databázi. Podotýkám, komentáře píši jen k aktuálně viděným filmům.(14.1.2009)

Dalo se to, ale na kompletni sestavu to nema.(4.1.2011)

• WANDRWALL

Hnus, nevkus, trapárna. Už ten vzhled, náhle vytáhl z minulosti tip mánička, už to má z něho dělat frajera? A co takhle ještě nějaký obsah jeho verbálních projevů, než jen jedno velké nic!(17.6.2010)

Srandovní silvestrovké ozzákovy vsuvky: "A máte rezervu? Samozřejmě." :D(24.2.2013)

• Zodd

Pokud si vybavuji dobře, běželo to během silvestrovského nováckého Václaváku (a to se na Silvestra myslím roku 2003, 2004 nebo 2005 na Nově vyprávěly vtipy a na Primě byly komediální scénky!), tenhle kanál byl u prarodičů puštěn na Silvestra běžně. A Ozzákova škola kalení byla určitě nejsvětlejším bodem večera. Ale bylo mi 13 a moc jsem se nesmál, přišlo mi to jaksi moc jednoduché oproti samotnému Comebacku. Ovšem těžko říct, jak bych se k tomu stavěl dneska.(29.11.2016)

• Oktavianus

to hodnocení tady je vtip, že?(14.7.2012)

• honajz

Tenhle styl a typ humoru mne zcela míjí a přijde mi nevtipný. Ale tak někomu to může přijít vtipné, no.(30.6.2013)

To jediné za co stálo na silvestra zapnout hranatou věc plnou nesmyslů. Stavění sněhuláků dostalo jinou rovinu!(14.2.2009)

Řval jsem smíchy!!!!(19.1.2009)

Co na tom, že to není typ inteligentního humoru, jako třeba Červený trpaslík, Black books nebo it crowd?? Je to ryze české a to je na tom to podstatné. Hlavně se stále víc utvrzuju v tom, že třetina lidí na čsfd jsou zatrpklí lidi, kteří se nedokáží uvolnit. Filmu zde rozumí opravdu málokdo.(30.6.2009)

• Morloth

Není to můj šálek kávy. Ani druh humoru.(18.11.2009)

• stration

Mě to opravdu daleko míjí.(3.7.2009)

<< předchozí 1 2 3