NK2

Addison Randall

F. Smith Martin

John Gonzalez

• kingik

Patřičně zapomenutý film, v němž se nakupilo to nejhorší z céčkových filmů z přelomu osmdesátých a devadesátých let. Vezměte ten nejpitomější scénář, jaký může do rána splácat maník na toaleťák, když mu na hajzlu zapadne záklopka. Sesbíralo se pár lidí, kteří neprošli castingem na želatinové bonbony a celá nesmyslná story byla zasazena do kulis Studia Kamarád. Makety pistolí se pořídily v hračkářství, silnou útočnou zbraň dodal kroužek mladých modelářů z Táborska, kostýmy dodal Second Hand "Věšáček" s dlouholetou tradicí, natáčelo se na prošlý materiál, který zbyl po Ed Woodovi v historické střižně. Neuznávaný herec Addison Randall se pokusil slepit pár na sebe nenavazujících záběrů s nepříčetným dějem a prostředím. Jeho práci neměl kdo posoudit, neboť tento, ani jeho další podřadné režijní počiny, nikdo pořádně neviděl. Kdo je uviděl, musel přehodnotit svůj postoj ke špatným filmům. Tenhle film v podstatě nesnese ani ultra nízké nároky. Kdyby v něm alespoň byla akce, ale i ta chybí úplně. Jen nějaké fragmenty, které vzdáleně připomínají pohyb čehosi na scéně. Jenže střídaní scén, ve kterých se vedou "seriozní" dialogy, nelze vydržet. Viděl jsem hodně debilních blábolů, které si hrály na kvalitní film, ale tenhle má sebevědomí na rozdávání. Už po druhé, hrubě nevydařené scéně, by každý filmař uznal, že nemá smysl v té hrůze pokračovat. Randall udělal randál ještě několikrát, než spáchal uměleckou sebevraždu. Inu, co tě umělecky neposílí, to tě zabije. 0%(17.8.2015)