Nádejná mladá filmárka Jody Balaban (Leelee Sobieski) je po úspešnom skončení školy plná ideálov. Namiesto vysnívaného presadenia sa vo filmovom priemysle nakoniec skončí ako editorka v pornoštúdiu.
Za pomoci kolegov však tajne začne nakrúcať po nociach vlastný film. Zoznámi sa s renomovaným režisérom snímok pre dospelých Jeffom Drakeom (Matthew Davis), ktorého zo začiatku neznáša, no ako to už býva, všetko sa postupne úplne zvrtne. (DoubleJo)

Enšpígl

"...která byla nominovaná za nejlepší oral." Tyhle pornooscary mě začínaj zajímat. Ne, vážně jde o příjemný pokoukáníčko tzv. na pohodu. To, že režii dělala ženská jsem poznal během filmu, protože moc záběrů na tělo Lee nám madam nedopřála a že je co dopřávat. Po hřichu možná jediná závažnější chyba, jednohubky. ()

viperblade

Překvapení. Takhle by se dal definovat tento poměrně podařený a vtipný snímek. Z prostředí porno průmyslu (ne, to slovo na "P" se vlastně nepoužívá, je to z prostředí "videí pro dospělé") byla natočena už jedna opravdu vydařená komedie (I Want Candy) a to je možná důvod, proč nedám víc, než tři hvězdy. Když si vzpomenu, jak jsem se u I Want Candy smál, tak prostě nemůže téhle komedii dát víc. Na druhou stranu, výrazně jsem si spravil chuť po včerejší stupidní "komedii" jménem The Switch. Navíc, tenhle snímek je i vcelku originální (ATM, párty) a má i jeden nečekaný zvrat (teda, alespoň já jsem to nečekal). Zkrátka, je to lepší komedie (místy jsem uvažoval i o čtyřech hvězdách) s místy nudnějšími místy, na které bohužel doplácí a diváka to zamrzí. 60 %. ()

sochoking

No neviem, čo mám napísať. Ja som si tento film pustil pred poslednou poobedňajšou piatkovou šichtou ako rozptýlenie a prvých 18 minút ma úplne rozbombardovalo hláškami ( Glad He Ate Her = Gladiator ) ako i slovnými zvratmi až tak, že som sa dusil od smiechu ( čo sa mi stáva len zriedkavo !! ) , no ale potom, bohužial, to šlo do pekne vyvíjajúceho sa nudno trápneho shitu . A ja blbec, práve v týchto prvých minútach som podľahol nadšeniu a ešte som to odporučil bráchovi ! Mám nádej, že to v zdraví prežije ( počkám ešte na jeho hodnotenie ) . Nič menej, aspoň sa to dalo dopozerať , kedˇ už nič. ()

dr.horrible

Jedna z tých komédií, pri ktorých sa smiechom zrovna dusiť nebudete, ale úsmev vás bude aj tak sprevádzať až po záverečné titulky. Rovnako zábavné ako tématicky podobné I Want Candy a bez fekálneho humoru. Leelee hodne sympatická. 55% ()

IQ Tiqe

V paměti mi asi zůstanou hlášky typu "ATM", "Blow out your dick", "Uranus" (původně z BBT), tvůrcům se evidentně povedlo najít i pár nových dobrých dvojsmyslů. Dost chytlavá je i závěrečná melodie. ()

eraserhead666

Taková klasická romantická komedie z prostředí filmařiny propojené s pornografickým průmyslem. Nic originálního, nic třeskutě zábavného ale přesto koukatelné. I díky obsazení. Denise Richards zde vypadá naprosto odpudivě. Pravý opak nádherné Leelee. ()

Harts

prima odpočinková romantická komedie o hledání sebe sama zasazená do pornoprůmyslu, trochu to bylo tupé, ale hlavní postava krásná ()

mira.l

Na Leelee Sobieski se kouká docela pěkně, což je taky hlavním důvodem pro ty moje 3 hvězdičky. Jinak je to taková lehce zapomenutelná, ničím nevybočující blbina, kde hlavně pasáže, v nichž vystupují "herci" při natáčení "filmu", který Jody režíruje, byly opravdu... slušně řečeno... hodně jednoduché. ()

iN

Na tenhle film jsme se mrkli vlastně jenom kvůli tomu, že nám připadalo, že hlaví roli ztvárnila Helen Hunt - Leelee Sobieski je jí neskutečně podobná! Jinak ale zápletka filmu je neskutečně stupidní, dalo se to sledovat jen s lahví vína po ruce :-) ()

veverysiak

Perfektný začiatok bohužiaľ skĺzol do presladeného klišé s dosť nezáživnými dialógmi, v romantickej komédii má byť predsa len zábava založená na niečom ako na pár holých zadkoch a jednom obnaženom výfuku, aj keď sa odohráva v atraktívnom prostredí pornopriemyslu, jedna celá hviezda je pre presvedčivú a sympatickú Lili, takže 55%. ()

schaff

No trapas, či už pre nezmyselné niektoré scény alebo rozhovory a hoci sa tam zaoberajú strihom filmov, strihač tiež nebol vybraný správne a ani nejako vtipné to nebolo, jedna hviezdička len kvôli Sobieski. ()

Erestarchos

Popravdě, nechápu, proč má fiim na ČSFD tak nízké průměrné hodnocení. Dívat se na to dalo a párkrát jsem se i zasmál. Za mě dávám ***. ()

goesses

Ze začátku docela zajímavá zápletka a i poměrně originální. Bohužel se vše strhává do podoby ucouraného, nezajímavého kýče. ()