Najít štěstí

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA, 2009, 96 min

"...která byla nominovaná za nejlepší oral." Tyhle pornooscary mě začínaj zajímat. Ne, vážně jde o příjemný pokoukáníčko tzv. na pohodu. To, že režii dělala ženská jsem poznal během filmu, protože moc záběrů na tělo Lee nám madam nedopřála a že je co dopřávat. Po hřichu možná jediná závažnější chyba, jednohubky.(4.1.2019)

S vědomím zdejšího hodnocení jsem doufal, že si u tohoto filmu dobře pospím, jenže k mému překvapení se z Finding Bliss vyklubal opravdu zábavný snímek. Leelee Sobieski je okozlující, díky tomu jsem asi zbytku hereckého obsazení nějak nevěnoval pozornost. Není tady žádný zvlášť příběh, žádné super cool hlášky a ani jako romantický film se to moc nedá brat, přesto je to tak nenuceně natočené a poklidným tempem se příběh posunuje ke konci, že to dokáže na těch 96 minut dost dobře zabavit. Každopádně na pokojné ukončení dne ideální film. A ta scéna kde Leelee Sobieski sestřihává scény sama uprostřed noci je geniální.(6.7.2014)

Překvapení. Takhle by se dal definovat tento poměrně podařený a vtipný snímek. Z prostředí porno průmyslu (ne, to slovo na "P" se vlastně nepoužívá, je to z prostředí "videí pro dospělé") byla natočena už jedna opravdu vydařená komedie (I Want Candy) a to je možná důvod, proč nedám víc, než tři hvězdy. Když si vzpomenu, jak jsem se u I Want Candy smál, tak prostě nemůže téhle komedii dát víc. Na druhou stranu, výrazně jsem si spravil chuť po včerejší stupidní "komedii" jménem The Switch. Navíc, tenhle snímek je i vcelku originální (ATM, párty) a má i jeden nečekaný zvrat (teda, alespoň já jsem to nečekal). Zkrátka, je to lepší komedie (místy jsem uvažoval i o čtyřech hvězdách) s místy nudnějšími místy, na které bohužel doplácí a diváka to zamrzí. 60 %.(29.1.2011)

Na Leelee Sobieski se kouká docela pěkně, což je taky hlavním důvodem pro ty moje 3 hvězdičky. Jinak je to taková lehce zapomenutelná, ničím nevybočující blbina, kde hlavně pasáže, v nichž vystupují "herci" při natáčení "filmu", který Jody režíruje, byly opravdu... slušně řečeno... hodně jednoduché.(1.3.2019)

Perfektný začiatok bohužiaľ skĺzol do presladeného klišé s dosť nezáživnými dialógmi, v romantickej komédii má byť predsa len zábava založená na niečom ako na pár holých zadkoch a jednom obnaženom výfuku, aj keď sa odohráva v atraktívnom prostredí pornopriemyslu, jedna celá hviezda je pre presvedčivú a sympatickú Lili, takže 55%.(9.3.2011)